TOGETHER WORLD TOUR – INTERAKTYWNE SPOTKANIA IDEAL STANDARD
Co mają ze sobą wspólnego Mediolan, Berlin, Londyn, Paryż, Dubaj i Szanghaj? Miasta te są ikonami światowych stolic, a także bazą innowacyjnego wydarzenia Ideal Standard przeznaczonego dla międzynarodowej społeczności architektury i designu. Spotkania Together World Tour będą skierowane do szerokiej publiczności poprzez innowacyjne połączenie treści cyfrowych i fizycznych interakcji we wskazanych lokalizacjach.
Podczas wydarzenia odbędą się światowe premiery nowych kolekcji produktów, spotkania z kulturą projektowania każdego z miast-ikon oraz z designem światowego formatu. Celem hybrydowego spotkania jest połączenie tego, co najlepsze w dwóch światach: cyfrowym i osobistym. Ambicją eventu - inspirować i bawić uczestnika.
Together World Tour rozpoczyna się 21 kwietnia br. w Mediolanie, stolicy designu i siedzibie Globalnego Centrum Designu Ideal Standard.
- To miasto od dawna jest dla nas źródłem inspiracji, więc wydarzenie będzie energetyczną opowieścią o modzie i stylu życia, które są nieodłącznym elementem Mediolanu - mówi Roberto Palomba, chief Design Officer Ideal Standard.-Obiecujemy inspirować i zachwycać globalną publiczność złożoną z architektów i projektantów, społeczność handlową i biznesową. Wszystkim miłośnikom designu gwarantujemy miejsce w pierwszym rzędzie podczas premiery oszałamiających nowych kolekcji Ideal Standard.
Torsten Türling, Dyrektor Generalny Ideal Standard, wyjaśnia przyszłościowy aspekt takiej formuły spotkań dla marki oraz całej branży: - Pandemia zmieniła zasady dotyczące tradycyjnych wydarzeń fizycznych. Zamiast po prostu oferować showroom online, wymyśliliśmy nowy sposób, by połączyć się z naszą bazą klientów na całym świecie. To sposób cyfrowy i osobisty, dynamiczne doświadczenie pozwalające nam na zgłębienie wartości naszej marki. Jego efektem będzie podróż pełna niezapomnianych chwil inspiracji I zachwytu.
Pierwsze wydarzenie w ramach Together World Tour Ideal Standard odbędzie się 21 kwietnia 2021 roku w Mediolanie. Kolejne przystanki zaplanowane są w Berlinie, Paryżu, Londynie, Dubaju i Szaghaju. Zakończenie podróży planowane jest w 2022 r.
Dzień imprezy w każdym z miast będzie wypełniony treściami nadawanymi na żywo, tłumaczonymi symultanicznie na kilka języków i przesyłanymi strumieniowo do odbiorców zarejestrowanych na spotkanie. Interaktywne doświadczenie na pewno zachęci uczestników do zaangażowania się wydarzenie również na żywo, zainspiruje do odkrywania nowych kolekcji.
Uczestnicy będą mieli również możliwość indywidualnego kontaktu z dyrektorem ds. wzornictwa i innymi kluczowymi pracownikami firmy Ideal Standard w danym mieście.
Aby zarejestrować się już teraz, odwiedź stronę: togetherworldtour.com
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.