Komunikaty PR

TOGETHER WORLD TOUR – INTERAKTYWNE SPOTKANIA IDEAL STANDARD

2021-04-07  |  22:00
Biuro prasowe
Do pobrania TWT ( 0.65 MB )

Co mają ze sobą wspólnego Mediolan, Berlin, Londyn, Paryż, Dubaj i Szanghaj? Miasta te są ikonami światowych stolic, a także bazą innowacyjnego wydarzenia Ideal Standard przeznaczonego dla międzynarodowej społeczności architektury i designu. Spotkania Together World Tour będą skierowane do szerokiej publiczności poprzez innowacyjne połączenie treści cyfrowych i fizycznych interakcji we wskazanych lokalizacjach.
Podczas wydarzenia odbędą się światowe premiery nowych kolekcji produktów, spotkania z kulturą projektowania każdego z miast-ikon oraz z designem światowego formatu. Celem hybrydowego spotkania jest połączenie tego, co najlepsze w dwóch światach: cyfrowym i osobistym. Ambicją eventu - inspirować i bawić uczestnika.
Together World Tour rozpoczyna się 21 kwietnia br. w Mediolanie, stolicy designu i siedzibie Globalnego Centrum Designu Ideal Standard.

- To miasto od dawna jest dla nas źródłem inspiracji, więc wydarzenie będzie energetyczną opowieścią o modzie i stylu życia, które są nieodłącznym elementem Mediolanu - mówi Roberto Palomba, chief Design Officer Ideal Standard.-Obiecujemy inspirować i zachwycać globalną publiczność złożoną z architektów i projektantów, społeczność handlową i biznesową. Wszystkim miłośnikom designu gwarantujemy miejsce w pierwszym rzędzie podczas premiery oszałamiających nowych kolekcji Ideal Standard.
Torsten Türling, Dyrektor Generalny Ideal Standard, wyjaśnia przyszłościowy aspekt takiej formuły spotkań dla marki oraz całej branży: - Pandemia zmieniła zasady dotyczące tradycyjnych wydarzeń fizycznych. Zamiast po prostu oferować showroom online, wymyśliliśmy nowy sposób, by połączyć się z naszą bazą klientów na całym świecie. To sposób cyfrowy i osobisty, dynamiczne doświadczenie pozwalające nam na zgłębienie wartości naszej marki. Jego efektem będzie podróż pełna niezapomnianych chwil inspiracji I zachwytu.
Pierwsze wydarzenie w ramach Together World Tour Ideal Standard odbędzie się 21 kwietnia 2021 roku w Mediolanie. Kolejne przystanki zaplanowane są w Berlinie, Paryżu, Londynie, Dubaju i Szaghaju. Zakończenie podróży planowane jest w 2022 r.

Dzień imprezy w każdym z miast będzie wypełniony treściami nadawanymi na żywo, tłumaczonymi symultanicznie na kilka języków i przesyłanymi strumieniowo do odbiorców zarejestrowanych na spotkanie. Interaktywne doświadczenie na pewno zachęci uczestników do zaangażowania się wydarzenie również na żywo, zainspiruje do odkrywania nowych kolekcji.
Uczestnicy będą mieli również możliwość indywidualnego kontaktu z dyrektorem ds. wzornictwa i innymi kluczowymi pracownikami firmy Ideal Standard w danym mieście.
Aby zarejestrować się już teraz, odwiedź stronę: togetherworldtour.com

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Na fali wiosennej lekkości Biuro prasowe
2021-04-23 | 12:00

Na fali wiosennej lekkości

Przytulny len, miękka satyna, motyw łagodnej fali oraz nastrojowa gra światła… Najnowsze kolekcje Opoczno, najstarszego polskiego producenta płytek ceramicznych i gresowych, to gotowy
Dom Wiosną wspólnoty potrzebują ogrodników
2021-04-23 | 11:00

Wiosną wspólnoty potrzebują ogrodników

Komentarz przygotował Mariusz Łubiński, prezesa firmy Admus Sp. z o.o. zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami Wspólnoty mieszkaniowe od firm świadczących usługi w
Dom Cosentino zaangażowane w przyszłość
2021-04-23 | 09:10

Cosentino zaangażowane w przyszłość

Świętując tegoroczny Dzień Ziemi, warto zwrócić szczególną uwagę na firmy powiązane z architekturą, które poświęcają swój czas i zasoby, wykazując

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Janssen4Patients

Seriale

Katarzyna Bonda: Teraz jest to bardzo popularne, że kobieta wchodzi w skórę wojownika. Dziesięć lat temu było to coś totalnie nowego

Pisarka nie ma wątpliwości, że w naszym otoczeniu jest wiele kobiet podobnych do Saszy Załuskiej, które z powodzeniem mogłyby pracować na odpowiedzialnych stanowiskach w organach ścigania i na przykład tworzyć portrety psychologiczne przestępców. Są bowiem niezwykle elokwentne i skrupulatnie podchodzą do powierzonych im zadań, dzięki czemu mają szansę być wybitnymi specjalistkami w danej dziedzinie. Pisarka przyznaje, że kiedy jej kryminały trafiły na półki księgarń, taka wojownicza kobieca bohaterka była jedyna w swoim rodzaju.

Dom i ogród

Dorota Szelągowska: Powinniśmy być wdzięczni za wszystko, co spotyka nas w życiu. Z każdych złych chwil po czasie wychodzi coś dobrego

Projektantka wnętrz powraca w kolejnej edycji programu „Totalne remonty”. Zaznacza, że formuła programu pozostaje taka sama. W poszczególnych odcinkach widzowie będą mogli zobaczyć historie wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień swoją wrażliwością i życzliwością zmieniają świat. Remonty ich mieszkań i domów to symboliczne podziękowanie za dzielenie się dobrocią i radością z ludźmi, którzy tego potrzebują. W nowym sezonie show nie zabraknie wzruszeń i emocji.

Problemy społeczne

Wydłuża się kolejka potrzebujących rehabilitacji postcovidowej. Czas rozpoczęcia zabiegów gra istotną rolę

Na początku kwietnia ruszył w Polsce szeroki program rehabilitacji postcovidowej. Mogą z niego skorzystać wszyscy pacjenci, który przechorowali COVID-19 i borykają się z problemami wydolnościowymi dłużej niż cztery–sześć tygodni. Usługi mogą świadczyć wszystkie placówki, które mają podpisane umowy z NFZ i odpowiednie zasoby kadrowe. – Rehabilitacja jest prowadzona przez trzy tygodnie, a po tym czasie badamy efekty. W większości przypadków następuje poprawa możliwości wysiłkowych, jakości życia pacjenta, zmniejszenie duszności i powrót do codziennej sprawności – mówi prof. Jan Szczegielniak ze Szpitala MSWiA w Głuchołazach, który rozpoczął pierwszy pilotażowy program takiej rehabilitacji.