Wejdź do wirtualnego świata „Czystej Przyjemności” SANPLAST SA
Pandemia zmieniła nasze zwyczaje. Coraz więcej czasu spędzamy w Internecie. Idąc z duchem czasu i mając na względzie panujące warunki SANPLAST SA otwiera nam drzwi do swojej wirtualnej rzeczywistości – do świata „Czystej Przyjemności”, w której liczy się jakość i każdy szczegół.
„Wyjątkowe sytuacje wymagają niekonwencjonalnego podejścia do Klienta. Właśnie z myślą o naszych Klientach i partnerach biznesowych powstała ta realizacja. Dzięki wirtualnemu spacerowi mogą zapoznać się oni z szeroka ofertą naszych produktów, ale także poznać miejsce, w którym one powstają”. – podkreśla Małgorzata Hulisz Kierownik Działu Marketingu.
To kolejny krok w rozwoju SANPLAST SA w tej dobrze znanej i popularnej obecnie sferze online. Na ekspozycji znajdziemy najbardziej popularne i cenione serie produktów jak i nowości, które sukcesywnie poszerzają ofertę SANPLAST SA. „Odkrywamy przed szerokim gronem odbiorców swoje wnętrze, bo przez lata działalności mamy się czym pochwalić.- podkreśla Małgorzata Hulisz.
Zapraszamy do wirtualnego świata wyjątkowych produktów SANPLAST SA: https://visitpoland.online/poznan/spacery/sanplast/
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.