Komunikaty PR

Wiosenny powiew koloru

2021-03-15  |  08:44
Biuro prasowe

Jeżeli masz ochotę wprowadzić nieco kreatywnych zmian w swoim otoczeniu, a pod ręką kilka dekoracyjnych przedmiotów, przedwiośnie to dobry czas, aby uwolnić swojego wewnętrznego artystę.

Annie Sloan, brytyjska ekspertka  w dziedzinie kolorów i technik dekoracyjnych oraz autorka wielu pomysłów DIY podpowiada, aby tej wiosny sięgnąć po inspiracje, jakie kryje w sobie zestaw Charleston, inspirowany kolorystyką wnętrz legendarnej posiadłości w hrabstwie Sussex w Anglii. Odcienie Firle, Rodmell i Tilton przywołują najpiękniejsze wiosenne skojarzenia. Ten wyjątkowy zestaw farb Chalk Paint™ sprawi, że w całym domu zapanuje pogodny klimat, nawet w pochmurne dni. Wystarczy sięgnąć po pędzel lub wałek oraz farby kredowe Chalk Paint™ i dać upust swojej kreatywności. Być może odkryjemy w sobie artystyczne pasje! Z całą pewnością możemy dać drugie życie zapomnianym meblom lub ożywić swoje ulubione akcesoria, wprowadzając w życie łatwy i zrównoważony projekt. - Najlepszym sposobem na dodanie emocji wnętrzom jest malowanie drobnych elementów oraz małych fragmentów w całym pomieszczeniu -  wyjaśnia Annie. - Kieruj się intuicją i nie bój się eksperymentować – korzystanie z obfitości kolorowych odcieni może dać wiele radości. Maluj wazony, miseczki, podstawy lamp, a nawet klosze lamp, w kolorach i stylach, których nigdy wcześniej nie ośmieliłeś się użyć. Jeśli rok 2021 jest rokiem na wszystko, to jest to z pewnością dobry czas, aby spróbować czegoś nowego.

Farby Chalk Paint™ można z powodzeniem stosować na niemal wszystkich popularnych powierzchniach (drewna, ceramiki, metalu, marmuru i większości tworzyw sztucznych) bez konieczności przygotowania lub gruntowania. Paleta kolorów to 45 wyjątkowych odcieni. Do dekoracyjnego malowania przedmiotów i tworzenia wiosennego klimatu we wnętrzu idealne będą stworzone przez Annie Sloan we współpracy z Charleston Farmhouse odcienie Firle (orzeźwiająca zieleń), Rodmell (śliwkowy fiolet) i Tilton (głęboki musztardowy).

Więcej informacji na stronie: https://www.anniesloan.com/pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Proste przyjemności na zimowe wieczory Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:40

Proste przyjemności na zimowe wieczory

Zima to idealna pora na spędzanie długich wieczorów w domu w „przytulny” sposób. Wygodne ubranie, pyszny rozgrzewający napój, nieskomplikowana rozrywka - to
Dom Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
2024-12-27 | 01:00

Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie

Zbliża się Sylwester – czas zabawy, podróży i odpoczynku. Jednak podczas naszej nieobecności dom i posesja mogą stać się łatwym celem dla złodziei. Jak skutecznie
Dom Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
2024-12-24 | 00:21

Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?

Czy łazienka może być modna i ponadczasowa jednocześnie? Kluczem do takiego efektu jest odpowiednia paleta barw, która łączy w sobie harmonię, elegancję i przytulność - element

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.