Komunikaty PR

Wnętrzarski trend w 2021? Czyste powietrze

2021-04-29  |  11:00
Biuro prasowe
Do pobrania Blueair ( 2.03 MB )

W nowych urządzeniach szwedzkiej firmy Blueair minimalistyczna i nowoczesna estetyka została połączona z wysoką wydajnością i dbałością o środowisko. Dzięki niewielkim rozmiarom i niezwykle cichej pracy oczyszczacze powietrza Blue harmonijnie wpasują się w domową przestrzeń.

Nowe modele Blue 3210 i Blue 3410 filtrują powietrze w pomieszczeniu 5 razy na godzinę. Wyposażone są w opatentowaną technologię filtracji Blueair HEPASilent™, która skutecznie usuwa 99,97% cząsteczek do rozmiaru 0,1 mikrona, takich jak: kurz, pyłki, sierść, pleśń, których obecność w powietrzu powoduje podrażnienia, alergie czy długotrwałe problemy zdrowotne. Warstwa aktywnego węgla kokosowego usuwa nieprzyjemne zapachy domowe i lotne związki organiczne (LZO), które są generowane przez środki czyszczące lub elementy wyposażenia naszych domów.

Oczyszczacze Blue mają zintegrowane, laserowe czujniki jakości powietrza i tryb automatyczny, który dostosowuje prędkość wentylatora w czasie rzeczywistym do aktualnych warunków. Dzięki wlotowi powietrza 360° urządzenie można umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu bez obniżania jego wydajności. Dodatkowo w trakcie pracy zużywa mniej energii niż przeciętna żarówka LED, dzięki czemu można go bez wahania pozostawić włączonego na cały dzień. Idealnie sprawdzi się jako wyposażenie tych miejsc, w których szczególnie ceni się ciszę – sypialni czy pokoju dziecięcym.

 

Zwrot ku naturze

Łagodne szarości, delikatna zieleń, ciepły róż czy stonowany kobalt- paleta barw nowych oczyszczaczy Blue odwzorowuje kolory skandynawskiej natury- zorzy polarnej, archipelagu i morza arktycznego. Niezależnie czy w naszym wnętrzu dominuje minimalizm, styl vintage, nordic czy boho dzięki dobraniu koloru filtra zewnętrznego do naszej przestrzeni, urządzenie naturalnie się do niej dopasuje.

Nasze mieszkania stały się wielofunkcyjne. Na ograniczonej przestrzeni pracujemy, odpoczywamy, uczymy się czy ćwiczymy. Dlatego jeszcze istotniejsze jest zadbanie o jakość powietrza we wnętrzach, by poprawić nasze samopoczucie. Szczególnie, że powietrze w pomieszczeniach może być do pięciu razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Oczyszczacze powietrza mają pozytywny wpływ na nasze codzienne życie, pomagając zwiększyć zdolność koncentracji, poprawić sen, zmniejszyć objawy alergiczne- mówi Alexander Provins, dyrektor na region EMEA w Blueair. -Seria Blue łączy prostotę rozwiązania typu „plug and play” z wysoką wydajnością opatentowanej technologii Blueair HEPASilent™.

Nowe oczyszczacze Blueair Blue są dostępne w dwóch rozmiarach, przy czym Blue 3210 jest zalecany do mniejszych pomieszczeń o powierzchni do 17 metrów kwadratowych, a większy - Blue 3410 - jest odpowiedni do pomieszczeń o powierzchni do 36 metrów kwadratowych.

Filtry wstępne są dostępne w pięciu stylowych kolorach inspirowanych szwedzką naturą: Arctic Trail (ciemnoszary), Winter Reed (jasnoszary), Archipelago Sand (różowy), Aurora Light (zielony) i Night Waves (niebieski).

Więcej informacji: www.sklep.fore.pl

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom „ArtFormy” – weź udział w konkursie na projekt mebli! Biuro prasowe
2024-07-08 | 10:50

„ArtFormy” – weź udział w konkursie na projekt mebli!

W przyszłym roku będziemy obchodzili 100. rocznicę słynnej Międzynarodowej Wystawy Sztuk Dekoracyjnych i Nowoczesnego Przemysłu. By uczcić to wydarzenie, Studio Prostych Form postanowiło
Dom Wanny prostokątne: najczęściej wybierane do łazienki
2024-07-08 | 09:00

Wanny prostokątne: najczęściej wybierane do łazienki

Wanna to nie tylko jeden z niezbędnych elementów wyposażenia łazienki, ale także miejsce codziennego relaksu i wyciszenia. W świecie współczesnego designu, prostokątne wanny
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Klaudia Carlos: Nigdzie nie ma takiego piasku złocistego jak nad Bałtykiem. Mam tam swoje ulubione miejsca, ale lubię też poszukiwać nowych

Wokół wakacji nad polskim morzem przez lata narosło wiele stereotypów. Prezenterka zapewnia jednak, że ją samą nie zniechęcają ani stwierdzenia, że „jest za drogo”, ani że „zazwyczaj jest zła pogoda”. I choć turyści chociażby ze względu na „paragony grozy” coraz częściej omijają łukiem Morze Bałtyckie, to ona jest konsekwentna w swoich wyborach. Każdego roku stawia właśnie na Bałtyk i przekonuje, że nadmorskie miejscowości są bardziej urokliwe niż zagraniczne kurorty, a polskie piaszczyste plaże nie mają sobie równych.

Handel

Oliwa z oliwek i produkty z grzybami wśród najczęściej kwestionowanych przez IJHARS. Jakość pozostawia wiele do życzenia

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych co roku przeprowadza kilkadziesiąt tysięcy czynności kontrolnych. W ubiegłym roku 16 proc. skontrolowanych artykułów rolno-spożywczych na etapie detalu miało parametry fizykochemiczne niezgodne z przepisami, a co czwarta partia była nieprawidłowo oznaczona. Do najczęściej kwestionowanych produktów należały oliwa z oliwek i przetwory grzybowe. – Konsument, jako najsłabsze ogniwo w łańcuchu, musi być właściwie poinformowany o składzie danego produktu – podkreśla Dorota Balińska-Hajduk z GIJHARS.

Prawo

Polskie prawo nie zakazuje trzymania psów na uwięzi. Nowy projekt ustawy proponuje bardziej restrykcyjne przepisy

Kara aresztu do lat trzech i grzywny do tysiąca złotych grożą właścicielom, którzy trzymają psy na łańcuchu. Zgodnie z prawem pies nie może być przywiązany dłużej niż przez 12 godzin, na uwięzi krótszej niż 3 metry. W rzeczywistości jednak ciężko udowodnić naruszenie tego przepisu. – Nadszedł czas, żeby powiedzieć stop utrzymywaniu psów na uwięzi. Pies to nie jest tani system alarmowy – podkreśla Michał Dąbrowski, dyrektor Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Szansą na zmianę może być obywatelski projekt ustawy, przygotowany przez kilka organizacji działających na rzecz ochrony zwierząt, który trafił niedawno do Sejmu.