Komunikaty PR

Zadbaj o czystość i ochronę swoich podłóg i dywanów z Hoover

2024-06-10  |  12:30
Biuro prasowe

Podczas odkurzania kluczowe jest nie tylko skuteczne czyszczenie powierzchni, ale również ochrona naszych podłóg i dywanów. Z tego powodu warto postawić na odkurzacz, który zapewni kompleksową pielęgnację i najwyższą wygodę użytkowania. Modele z rodziny HOOVER H-Energy, wyposażone we wszechstronną szczotkę All Floor Master 3w1, idealnie sprawdzają się na każdej powierzchni, gwarantując jej bezpieczeństwo.

Innowacyjna szczotka All Floor Master 3w1

Szczotka All Floor Master 3w1 od HOOVER to innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje sposób sprzątania. Dzięki zaawansowanej konstrukcji i wszechstronności, szczotka ta sprawdza się doskonale na każdej powierzchni – od twardych podłóg po delikatne dywany. Jej unikalna budowa zapewnia skuteczne zbieranie kurzu i brudu, jednocześnie chroniąc powierzchnie przed zarysowaniami. Przełączalne tryby pracy pozwalają na płynne dostosowanie szczotki do różnych typów podłoża, co gwarantuje maksymalną efektywność czyszczenia i nie wymaga ciągłej zmiany końcówek. Zaimplementowany specjalny odbojnik zapewnia bezpieczeństwo także meblom i listwom przypodłogowym. Szczotka All Floor Master 3w1 doskonale przylega do podłoża. Można nią sprawnie manewrować, dzięki czemu czyszczenie miejsc dotychczas trudno dostępnych będzie niezwykle wygodne i efektywne. HOOVER All Floor Master 3w1 to synonim precyzji i bezpieczeństwa. To szczotka, która ułatwia codzienne porządki, przenosząc standardy domowej higieny na zupełnie nowy poziom.

Szczotka All Floor Master 3w1 znajduje się na wyposażeniu odkurzaczy HOOVER H-Energy 700 HE 721 PAF, H-Energy 500 HE521PAF 011, H-Energy 300 HP 321 PAF i H-Energy 300 HE321PAF 011.

Wszechstronne akcesoria dla kompleksowego sprzątania

Odkurzacze HOOVER H-Energy wyposażono także w zestaw przydatnych akcesoriów. Wśród najważniejszych są mini turboszczotka, idealna do usuwania sierści zwierząt oraz głęboko osadzonych zanieczyszczeń z dywanów i tapicerki oraz szczelinówka, która umożliwia dokładne czyszczenie trudno dostępnych miejsc, takich jak szczeliny między meblami. Użytkownicy docenią także szczotkę do kurzu, która delikatnie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni, nie powodując ich zarysowań. W przypadku modeli Hoover H-Energy 500 HE 521 PAF i H-Energy 700 HE 721 PAF w ręce użytkowników trafi także specjalna szczotka do czyszczenia mebli.

Duża moc odkurzaczy z rodziny H-Energy pozwala na skuteczne czyszczenie nawet mocno zabrudzonych powierzchni. Niezwykle istotne jest także to, że odkurzacze H-Energy wyposażono w przewody elektryczne o długości 9,5 – 9,6 m, zapewniające większy zasięg pracy, co znacząco ułatwi nam manewrowanie odkurzaczem po całym mieszkaniu. Warto dodać, że wszystkie modele Hoover H-Energy wyposażone są w zaawansowane filtry EPA, które skutecznie blokują alergeny i bakterie, zapewniając najwyższy poziom czystości i higieny w domu.

Szeroki wybór nowoczesnych odkurzaczy

Odkurzacze HOOVER H-Energy wyposażone w szczotkę All Floor Master 3w1 dostępne są zarówno w wariantach wykorzystujących dedykowane worki na śmieci, jak i w wersji bezworkowej. Te pierwsze charakteryzują się większą pojemnością worków, wynoszącą od 4 do 6 litrów, co zapewnia dłuższy czas użytkowania bez konieczności częstej wymiany worków. Wersja bezworkowa natomiast posiada higieniczny, łatwy do opróżnienia pojemnik na śmieci o pojemności 2 litrów.

Dostępność i ceny:

Odkurzacze Hoover wyposażone w szczotkę All Floor Master 3w1 można kupić w sieci sklepów Media Expert:

  • HOOVER H-Energy 300 HP321PAF 011 w cenie 599,99 zł*,
  • HOOVER H-Energy 300 HE321PAF 011 w cenie 699,99 zł*,
  • HOOVER H-Energy 500 HE521PAF 011 w cenie 799,99 zł*,
  • HOOVER H-Energy 700 HE721PAF 011 w cenie 899,99 zł*.

*Ceny mogą ulec zmianie

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Salon pod chmurką – jak stworzyć przytulną przestrzeń z pomocą tkanin i światła Biuro prasowe
2024-06-20 | 16:00

Salon pod chmurką – jak stworzyć przytulną przestrzeń z pomocą tkanin i światła

Długie słoneczne dni i ciepłe wieczory sprawiają, że balkony, tarasy oraz ogrody stają się centrum życia domowego. Podpowiadamy, jak stworzyć miejsce, które będzie oazą spokoju,
Dom Tikkurila i Beckers organizują cykl bezpłatnych porad designera
2024-06-20 | 12:00

Tikkurila i Beckers organizują cykl bezpłatnych porad designera

Znane marki farbiarskie – Tikkurila i Beckers – organizują w polskich miastach serię bezpłatnych spotkań z projektantami wnętrz. Do końca września br. w każdy piątek i sobotę
Dom Sposób na… łazienkę w stylu modernistycznym
2024-06-19 | 18:18

Sposób na… łazienkę w stylu modernistycznym

Powrót modernizmu, który po 100 latach swojego istnienia na nowo zdobywa nasze serca i wnętrza naszych mieszkań, to jeden z najgorętszych trendów. Z salonów i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Edukacja

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje edukację. Rynek takich rozwiązań będzie rósł w tempie prawie 40 proc. rocznie

Sztuczna inteligencja otwiera nowe horyzonty dla procesu nauczania i uczenia się, rewolucjonizując sektor edukacji. Z badań wynika, że z aplikacji bazujących na AI już w tej chwili korzysta duża grupa uczniów i studentów, jak i nauczycieli, a na rynku pojawia się coraz więcej takich narzędzi. Jak szacuje Grand View Research, do 2030 roku wartość globalnego rynku sztucznej inteligencji w edukacji będzie rosła średniorocznie o blisko 37 proc., przy czym duża część tego rynku będzie zdominowana przez platformy edukacyjne. – Dzięki AI nauczanie staje się bardziej spersonalizowane i interaktywne – mówi Jeff Maggioncalda, dyrektor generalny międzynarodowej platformy edukacyjnej Coursera.

Farmacja

Trwają prace nad zmianami w programie szczepień przeciwko HPV. Na razie zaszczepiła się jedna piąta uprawnionych nastolatków

W ciągu pierwszego roku działania programu bezpłatnych szczepień przeciwko wirusowi HPV dla 12- i 13-latków zaszczepiono tylko ok. 20 proc. uprawnionych. Eksperci wskazują na wiele różnych możliwości poprawy niepokojących statystyk. Pierwszym z nich jest edukacja dzieci i dorosłych na temat roli szczepień oraz zagrożeń, jakie wiążą się z zakażeniem HPV, wirusem odpowiadającym m.in. za nowotwory szyjki macicy, odbytu, krtani czy jamy ustnej. Kolejnym pomysłem jest zwiększenie liczby placówek z dostępnymi szczepieniami o kolejne POZ-y, ale też szkoły. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało, że pracuje nad niezbędnymi zmianami.