Komunikaty PR

Zainspiruj się z nowym katalogiem Galerii Wnętrz DOMAR

2022-08-12  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt

Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut

ul. Ludwika Rydygiera 14/14
50-249 Wrocław
gutpr|gutpr.pl| |gutpr|gutpr.pl
512078181
gutpr.pl

Aby nasze "aranżowanie" stało się łatwiejsze i przyjemniejsze, wrocławska Galeria Wnętrz DOMAR przygotowała podręczne, darmowe źródło informacji, jakim jest nowe wydanie Katalogu Wnętrzarskiego. A co możemy w nim znaleźć?

Stworzenie wymarzonego wnętrza to dopasowanie elementów wystroju zarówno do preferowanej estetyki, jak i metrażu, co może niejednego, domowego projektanta przyprawić o ból głowy. Także wielogodzinne poszukiwanie inspiracji w Internecie zazwyczaj kończy się zbyt dużą ilością zgromadzonych pomysłów, co wprowadza chaos w ogólnym planowaniu. Klucz do sukcesu stanowi znalezienie takiego źródła najistotniejszych informacji i najciekawszych inspiracji, które umożliwi sprawne i przyjemne urządzanie wnętrz. A tym właśnie jest nowe wydanie corocznego Katalogu Wnętrzarskiego Galerii Wnętrz DOMAR.

Pokategoryzowany design

Tworząc nowy katalog Galerii Wnętrz DOMAR, postawiono przede wszystkim na ponadczasowe, modne i estetyczne rozwiązania. Zamknięte w podręcznym formacie inspiracje ułatwiają nie tylko zaprojektowanie wnętrza w całości, ale również odnalezienie konkretnych elementów dopełniających dane pomieszczenia – kuchnię, salon czy sypialnię. Aranżacje skategoryzowane pod najważniejsze pomieszczenia umożliwiają szybkie odnalezienie poszukiwanego wystroju, w którego tworzeniu wykorzystywane są najpopularniejsze formy, kształty i kolory dostępnego wyposażenia.

Katalog oferuje rozwiązania dla zwolenników różnych stylów - od chłodnego minimalizmu po wystawne glamour. Odnalezienie konkretnych produktów ułatwione jest dzięki podzielonym na kategorie short listom. Taki układ katalogu ułatwia znalezienie interesujących nas mebli czy artykułów wykończenia, które zobaczymy zarówno w aranżacji, jak i osobno.

Wystrój na każdy humor

Projektując wnętrza według własnej, ulubionej estetyki, często nie wiemy jakie elementy wybrać. Stąd też wzrasta popularność tzw. „moodboardów”, czyli prezentacji wizualnych, łączących kolory, próbki i zdjęcia poglądowe. Moodboard może być oparty na konkretnej tematyce - na przykład filmu, sztuki, kolorów czy fasonów - a nawet na osobistych odczuciach, które chcemy odtworzyć daną estetyką. Tego typu prezentacje wizualne możemy często zauważyć w pracowniach projektantów mody, choć są równie popularnym narzędziem wśród osób odpowiedzialnych za wnętrza i architektów.

Zawarte w katalogu Galerii Wnętrz DOMAR moodboardy zostały stworzone przede wszystkim po to,  by przedstawiać nietuzinkowe rozwiązania wnętrzarskie. Umożliwiają zaprojektowanie wnętrza w oparciu o konkretną tematykę, zainteresowania czy atmosferę, której poszukujemy w danym pomieszczeniu – na przykład komfortowy relaks w sypialni i salonie lub praca w domowym biurze. Zawarte w katalogu pakiety, moodboardy oraz wskazówki dotyczące łączenia elementów ułatwiają zaprojektowanie pięknej, wymarzonej przestrzeni w preferowanej estetyce oraz umożliwią znalezienie nowego stylu, który chcemy wprowadzić do naszego domu.

Jedno miejsce, tyle możliwości

Katalog Galerii Wnętrz DOMAR to nie tylko obszerne kompendium wnętrzarskich inspiracji. W wydaniu opisane są również usługi, które są dostępne na terenie galerii – w tym Bezpłatne Porady Architekta i pomoc Asystenta Klienta. W przypadku pierwszej opcji, architekt doradzi nam bezpłatnie w kwestii aranżacji, dopasowując ją do aktualnych potrzeb, a Asystent znajdzie do niej potrzebne produkty. Prócz dbania o spełnianie aranżacyjnych marzeń, Galeria Wnętrz DOMAR to także przyjazne miejsce oferujące pełen zakres dodatkowych usług – od pomocy przy dorabianiu kluczy, załatwiania spraw bankowych, po relaks w kawiarniach oraz dbanie kondycję fizyczną w siłowni czy szkole tańca.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Bezpieczna i funkcjonalna – urządzamy łazienkę dla seniora Biuro prasowe
2022-09-28 | 14:00

Bezpieczna i funkcjonalna – urządzamy łazienkę dla seniora

Według danych GUS na koniec 2020 roku odsetek osób starszych w Polsce osiągnął poziom 25,6%. Z kolei prognozy mówią, że w roku 2030 i 2050 wyniesie on odpowiednio 30 i 40%.
Dom Wnętrzarskie trendy na jesień
2022-09-28 | 12:55

Wnętrzarskie trendy na jesień

Rozpoczynająca się jesień przywodzi na myśl ciepłe tony, nawiązujące do tej wyjątkowej pory roku. Wiele inspiracji kolorystycznych znajdujemy na zewnątrz, chociażby podczas
Dom Koniec lata – czy jesień to dobry czas na termoizolację?
2022-09-28 | 11:00

Koniec lata – czy jesień to dobry czas na termoizolację?

Obecny kryzys energetyczny uświadomił nam co najmniej dwie ważne rzeczy: po pierwsze nasze domy i mieszkania są niesamowicie energochłonne, a po drugie - systemowe działania związane z

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Konsument

Kawa może odegrać ważną rolę w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Kilka filiżanek dziennie wpływa korzystnie na mikrobiom jelitowy

– Jednym z obiegowych mitów jest to, że kawa może nam szkodzić. Otóż nie. Kawa pita w rozsądnej ilości, czyli między trzema a czterema filiżankami dziennie, wpływa bardzo korzystnie na nasze zdrowie i zdrowie naszego mikrobiomu jelitowego – mówi prof. Ewa Stachowska z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Jak wskazuje, dzięki zawartości błonnika i polifenoli kawa pomaga utrzymać równowagę we florze bakteryjnej jelit. Szereg prowadzonych ostatnimi laty badań wykazał, że napar kawy może odegrać ważną rolę w profilaktyce wielu chorób cywilizacyjnych.

Teatr

Joanna Brodzik: Wstydzimy się wszyscy. Wstyd to jedna z najbardziej krzywdzących i osłabiających emocji człowieka

W spektaklu „Wstydź się” Joanna Brodzik występuje w podwójnej roli – jako aktorka i producentka kreatywna. Nie ukrywa, że to dla niej spełnienie ważnego zawodowego marzenia. Aktorka uważa też, że nowa sztuka prezentowana na warszawskiej Scenie Relax pozwoli widzom uwolnić się od wstydu, który znacznie obniża poczucie własnej wartości. Choć wstydzimy się wielu rzeczy, to jednak często nie mówimy o tym nikomu, co jeszcze dodatkowo pogłębia problem. A to właśnie szczera rozmowa może nas wyzwolić z tego jarzma.

Konsument

W sezonie grzewczym rośnie ryzyko i liczba pożarów domów. Właściciele nieruchomości zaniedbują wymóg okresowych przeglądów instalacji i przewodów kominowych

Sezon grzewczy to okres największego zagrożenia pożarowego. W ciągu kilku miesięcy ich liczba się nasila, a szkody z tego tytułu zgłaszane ubezpieczycielom są dwukrotnie częstsze niż w miesiącach letnich. – Ryzyko pożaru w sezonie grzewczym można zminimalizować dzięki regularnym przeglądom instalacji elektrycznej i przewodów kominowych. Koszt takiej usługi to około 200 zł, ale strata całego dorobku w wyniku pożaru to już kilkaset tysięcy złotych – wskazuje Monika Lis-Stawińska z Compensy. Jak podkreśla, okresowych kontroli instalacji i kominów wymaga też polskie prawo budowlane, ale w praktyce wielu właścicieli nieruchomości zaniedbuje ten wymóg, co może się okazać tragiczne w skutkach.