Zamieszkaj w Kiełczowie – Mieszkanie trzypokojowe z dużym ogrodem
Budujemy sami dla siebie…Osiedle Kiełczów budują osoby, które same będą mieszkańcami osiedla.
Osiedle Kiełczów powstaje w kameralnej i zielonej lokalizacji, przy ul. Polnej. Inwestycja składa się z 38 niskich budynków willowych – na klatce są tylko 4 mieszkania – oraz z 10 domów w zabudowie jednorodzinnej. Kompleksowe zagospodarowanie części wspólnych obejmie m.in. ciągi spacerowe, place zabaw oraz punkty usługowe. Funkcjonalne trzypokojowe rozkłady z możliwością utworzenia czterech pokoi doskonale odpowiadają na potrzeby rodzin, poszukujących bezpiecznego i wygodnego miejsca do życia w otoczeniu życzliwego sąsiedztwa. Na parterach dostępne są mieszkania z przynależnymi ogródkami.
Wartość dodaną stanowi fakt, że budujemy sami dla siebie. Osiedle Kiełczów budują osoby, które same będą Mieszkańcami osiedla. Właśnie dlatego dbają o standard wykończenia i przyjazną atmosferę.
Wysoki standard wykończenia przewiduje m.in. wykonanie ścian zewnętrznych z pustaków ceramicznych typu Porotherm, charakteryzujących się korzystnymi parametrami izolacyjności cieplnej, zastosowanie gładzi gipsowych na sufitach oraz rolety antywłamaniowe w mieszkaniach parterowych. Oferta przewiduje ponadto możliwość zastosowania indywidualnych rozwiązań, takich jak montaż klimatyzacji, instalacji kominkowej (w wybranych mieszkaniach) lub ogrzewania podłogowego.
Termin realizacji: aktualnie wykonujemy ostatni etap osiedla. Terminy realizacji wrzesień 2020 oraz styczeń 2021.
Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu kredytu dzięki wsparciu naszych doświadczonych doradców kredytowych. Oferujemy również naziemne stanowiska postojowe do wyłącznego użytku właścicieli w cenie 9 500 zł brutto.
Udogodnienia: W okolicy dużo terenów zielonych. Wokół osiedla znajduje się niska zabudowa jednorodzinna.
Przynależności: Mieszkania posiadają ogródki oraz balkony.
Bezpieczeństwo: Drzwi antywłamaniowe.
Wielkość Projektu: Cała inwestycja składa się z dwóch budynków
Garaże: W inwestycji dostępne miejsca postojowe zewnętrzne.
Komunikacja: ok. 1 km do przystanku autobusowego.
Odległość od Centrum: 3,4 km
JEŚLI INTERESUJE CIĘ MIESZKANIE O INNYM METRAŻU SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
www.twojenieruchomosci.expert
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.