Komunikaty PR

Życie bez domowych dramatów. 5 sprytnych rozwiązań, które ułatwią wybór piekarni

2021-06-14  |  16:30
Biuro prasowe
Do pobrania zdjęcie ( 8.39 MB )

Wybór odpowiedniego piekarnika wymaga przenalizowania naszych potrzeb i stylu życia. Na co zwrócić uwagę, aby urządzenia ułatwiały codzienność i były dla nas idealnym pomocnikiem w kulinarnych eksperymentach? 

Decydując się na konkretny piekarnik, warto wybierać ten, który działa w sposób intuicyjny i jest pomocnikiem w codziennym gotowaniu. Funkcje, które łatwo dostosowują się do pomocnika, są proste w obsłudze, a jednocześnie zapewniają komfort użytkowania dostępne są w piekarnikach Gorenje Simplicity.

Simplicity Control, czyli nigdy więcej skomplikowanych ustawień 

Nigdy więcej kłopotów ze skomplikowanymi ustawieniami. Połączenie sterowania dotykowego i centralnego podświetlanego pokrętła oferuje naprawdę uproszczoną obsługę z automatycznymi i wstępnie ustawionymi programami oraz funkcjami, automatycznymi operacjami i łatwiejszymi ręcznymi regulacjami. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzony czas przeznaczyć na inne domowe przyjemności.

AdaptBake, czyli nigdy więcej kłopotów z ulubionymi przepisami

Piekarniki z linii Gorenje Simplicity zapamiętują najczęściej wykorzystywane przez użytkowników ustawienia temperatury. W jaki sposób? Jeśli często przygotowujemy w piekarniku ulubioną potrawę, urządzenie zapamięta najczęściej używane programy pieczenia i wykorzysta je przy kolejnym przygotowywaniu potrawy.

HomeMade Plus, czyli idealny piekarnik do profesjonalnych rezultatów 

Piekarnik, który inspirowany jest kształtem tradycyjnego pieca chlebowego opalanego drewnem? To możliwe. Piekarniki z linii Gorenje Simplicity zostały zaprojektowane właśnie w ten sposób. Ich owalny kształt pozwala zachować optymalną cyrkulację powietrza, która doskonale wpływa na przygotowywaną potrawę. Dzięki takiemu rozwiązaniu potrawy są niezwykle delikatne, soczyste w środku oraz chrupiące z zewnątrz.

AquaClean, czyli nigdy więcej kłopotów związanych z czyszczeniem 

Funkcja AquaClean w piekarnikach z linii Simplicity zapewnia zapewnia bezproblemowe czyszczenie komory piekarnika. W jaki sposób? Na blachę do pieczenia wystarczy wlać pół litra wody, a następnie uruchomić funkcję AquaClean. Kiedy my zajmujemy się zupełnie czymś innym nasz piekarnik już po 30 minutach jest czysty. Rezultaty działania funkcji AquaClean widoczne są na całej powierzchni piekarnika, powstałe podczas pieczenia plamy czy ślady tłuszczu są wyraźnie zmiękczone i bez problemu można je łatwo usunąć za pomocą szmatki.

CoolDoor, czyli nigdy więcej kłopotów związanych z bezpieczeństwem 

CoolDoor to specjalna innowacyjna konstrukcja i przeszklenie na drzwiczkach, które izolują piekarnik. Dzięki czemu ciepło zatrzymywane jest wewnątrz. Funkcja ta posiada dwie podstawowe zalety. Pozwala zoptymalizować zużycie energii poprzez zatrzymanie strat ciepła z komory piekarnika. Druga funkcja nie nagrzewających się z zewnątrz drzwiczek sprawia, że piekarniki są bezpieczniejsze dla użytkownika. To szczególnie ważna funkcja w przypadku najmłodszych domowników.

Więcej informacji na: https://pl.gorenje.com/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom „ArtFormy” – weź udział w konkursie na projekt mebli! Biuro prasowe
2024-07-08 | 10:50

„ArtFormy” – weź udział w konkursie na projekt mebli!

W przyszłym roku będziemy obchodzili 100. rocznicę słynnej Międzynarodowej Wystawy Sztuk Dekoracyjnych i Nowoczesnego Przemysłu. By uczcić to wydarzenie, Studio Prostych Form postanowiło
Dom Wanny prostokątne: najczęściej wybierane do łazienki
2024-07-08 | 09:00

Wanny prostokątne: najczęściej wybierane do łazienki

Wanna to nie tylko jeden z niezbędnych elementów wyposażenia łazienki, ale także miejsce codziennego relaksu i wyciszenia. W świecie współczesnego designu, prostokątne wanny
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Klaudia Carlos: Nigdzie nie ma takiego piasku złocistego jak nad Bałtykiem. Mam tam swoje ulubione miejsca, ale lubię też poszukiwać nowych

Wokół wakacji nad polskim morzem przez lata narosło wiele stereotypów. Prezenterka zapewnia jednak, że ją samą nie zniechęcają ani stwierdzenia, że „jest za drogo”, ani że „zazwyczaj jest zła pogoda”. I choć turyści chociażby ze względu na „paragony grozy” coraz częściej omijają łukiem Morze Bałtyckie, to ona jest konsekwentna w swoich wyborach. Każdego roku stawia właśnie na Bałtyk i przekonuje, że nadmorskie miejscowości są bardziej urokliwe niż zagraniczne kurorty, a polskie piaszczyste plaże nie mają sobie równych.

Handel

Oliwa z oliwek i produkty z grzybami wśród najczęściej kwestionowanych przez IJHARS. Jakość pozostawia wiele do życzenia

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych co roku przeprowadza kilkadziesiąt tysięcy czynności kontrolnych. W ubiegłym roku 16 proc. skontrolowanych artykułów rolno-spożywczych na etapie detalu miało parametry fizykochemiczne niezgodne z przepisami, a co czwarta partia była nieprawidłowo oznaczona. Do najczęściej kwestionowanych produktów należały oliwa z oliwek i przetwory grzybowe. – Konsument, jako najsłabsze ogniwo w łańcuchu, musi być właściwie poinformowany o składzie danego produktu – podkreśla Dorota Balińska-Hajduk z GIJHARS.

Prawo

Polskie prawo nie zakazuje trzymania psów na uwięzi. Nowy projekt ustawy proponuje bardziej restrykcyjne przepisy

Kara aresztu do lat trzech i grzywny do tysiąca złotych grożą właścicielom, którzy trzymają psy na łańcuchu. Zgodnie z prawem pies nie może być przywiązany dłużej niż przez 12 godzin, na uwięzi krótszej niż 3 metry. W rzeczywistości jednak ciężko udowodnić naruszenie tego przepisu. – Nadszedł czas, żeby powiedzieć stop utrzymywaniu psów na uwięzi. Pies to nie jest tani system alarmowy – podkreśla Michał Dąbrowski, dyrektor Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Szansą na zmianę może być obywatelski projekt ustawy, przygotowany przez kilka organizacji działających na rzecz ochrony zwierząt, który trafił niedawno do Sejmu.