Dzień Babci i Dziadka z darmową dostawą prezentów
Hill+Knowlton Strategies
Branickiego
02-972 Warszawa
biuroprasowe|hkstrategies.com| |biuroprasowe|hkstrategies.com
+48 22 536 38 00
hkstrategies.pl
21 i 22 stycznia to w Polsce co roku szczególne dni. Wtedy, w specjalny sposób, dajemy odczuć naszym Babciom i Dziadkom jak bardzo są dla nas ważni.
W tym roku odwiedziny są utrudnione – musimy pamiętać o ich bezpieczeństwie. Pozostają życzenia przez telefon. Ale także niespodzianka w postaci prezentu dostarczonego na odległość. Specjalnie z myślą o tej okazji Biedronka przygotowała trzy szczególne zestawy prezentowe, które można zamówić z darmową dostawą w aplikacji Glovo. Każdy w cenie 39,99 zł
Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka
W skład pierwszego wchodzą: pomarańczowe delicje szampańskie 147 g, bombonierka Baryłki Wedel 200 g, kawa rozpuszczalne Nescafe Classic 200 g i krem do twarzy Nivea Men 75 ml. Na drugi zestaw składają się: pomarańczowe delicje szampańskie 147 g, ptasie mleczko waniliowe Wedel 360 g, Nivea Soft krem do ciała intensywnie nawilżający 300 ml oraz bukiet 11 róż. Trzeci zestaw skomponowano z: pomarańczowych delicji szampańskich 147 g, ptasiego mleczka waniliowego Wedel 360 g, kawy mielonej Jacobs Krönung 275 g, kremu do rąk Garnier 100 ml oraz bukietu 9 tulipanów.
To kolejna inicjatywa Biedronki, która w pandemicznym czasie pomaga zamawiać prezenty na odległość w związku z ważnymi dla Polaków datami. Z podobnej oferty klienci korzystali z okazji Dnia Matki w maju ubr.
Zestawy prezentowe zamówione przy użyciu aplikacji Glovo w dniach 21-22 stycznia zostaną dostarczone przez wskazany przez nas adres za darmo. Czas dostawy nie powinien przekroczyć godziny. Dostawy poprzez aplikację Glovo są realizowane w 28 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Grudziądzu, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze, Rzeszowie, Bielsku-Białej, Tychach, Częstochowie, Bytomiu i Elblągu.

Złoty medal przyznany Stock Prosecco w badaniu Najlepszy Produkt 2021 – Wybór Ko

Dzień Kobiet - jak zaskoczyć swoją miłość?

Nowość w Pizza Hut – Twój Box, czyli pizza i 2 dodatki
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Dr Krzysztof Gojdź: Apeluję do młodych ludzi: jeżeli macie okazję to wyjeżdżajcie z tego kraju. Cieszę się, że tu nie mieszkam
Znany lekarz medycyny estetycznej nie ukrywa, że jest zbulwersowany wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Jak podkreśla, jest mu wstyd też przed swoimi znajomymi z zagranicy, że takie kontrowersyjne decyzje zapadają w kraju członkowskim UE. Jego zdaniem to powrót do średniowiecza. Lekarz solidaryzuje się więc z kobietami, które straciły poczucie bezpieczeństwa, i całym sercem wspiera te, które mają odwagę wyjść na ulicę i walczyć o swoje prawa.
Muzyka
Rafał Szatan: Moim priorytetem jest to, żeby w końcu skończyć płytę. Czuję, że jest mi to potrzebne

Muzyk tłumaczy, że pandemia zmieniła sposób, w jaki planuje swój czas. Stara się koncentrować na teraźniejszości i nie wybiegać zbyt daleko w przyszłość. Przyznaje, że brakuje mu występów na żywo. Systematyczny kontakt z publicznością był dla niego zastrzykiem energii i motywacją do działania. Rafał Szatan ma nadzieję, że już wkrótce obostrzenia dotyczące pandemii zostaną zniesione i artyści będą mogli powrócić do regularnej aktywności zawodowej.
Farmacja
Badania naukowców potwierdzają, że w walce z wirusami skuteczne są ekstrakty roślinne. Mogą chronić także przed koronawirusem [DEPESZA]

Z analiz naukowych wynika, że koronawirus SARS-CoV-2, tak jak inne wirusy, wnika do organizmu przez otwarte śluzówki, głównie w nosie i ustach. Stąd powszechny nakaz zasłaniania ich maseczkami w miejscach publicznych. Zwłaszcza nos, którym oddychamy, stanowi podstawową barierę dla wnikania wirusów i drobnoustrojów, dlatego należy wspierać znajdujące się w nim naturalne mechanizmy ochronne. Naukowcy wzięli pod lupę spraye do nosa, zawierające m.in. naturalne ekstrakty czystka kreteńskiego czy szałwii lekarskiej, i wykazali, że hamują one namnażanie komórek wirusowych w warunkach in vitro, regenerując przy tym błonę śluzową nosa. To z kolei ogranicza możliwość przedostawania się wirusów do organizmu. Lekarze podkreślają, że zawarte w nosie i gardle naturalne funkcje obronne organizmu można wspierać naturalnymi metodami.