Komunikaty PR

10 słodkich hitów na Dzień Dziecka

2020-05-29  |  14:00
Biuro prasowe
Do pobrania Haribo ( 0.27 MB )

Produkty HARIBO to idealny sposób na wprowadzenie odrobiny radości i przyjemności na co dzień.

NOWOŚĆ! HARIBO Starmix to unikalna kompozycja 6 rodzajów żelek w jednej paczce, co zapewnia różnorodność smaków i kształtów.

Klasyka żelek – Złote Misie HARIBO to najbardziej rozpoznawalny produkt HARIBO. Te różnokolorowe żelki w 6 smakach z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Uwielbiają je zarówno dzieci, jak i dorośli.

Niekończąca się przyjemność – Balla Stixx to dużo smaku w dłuuugim pasku. Wyjątkowo owocowa przyjemność w podłużnej formie.

Smaczne warianty kwaśne – Nowość! Happy Cola oraz Kwaśne Języczki dzięki kwaśnej posypce gwarantują ciekawe doznania smakowe.

Zaskakujące połączenie – Mleczne Misie HARIBO to dwuwarstwowe żelki z mleczną częścią, które dzięki dodatkowi soku w kolorowej części żelka są jeszcze bardziej owocowe!

Produkty MAOAM to wyjątkowy smak i wspaniała zabawa dla każdego! To ekstremalnie smaczne przeżycie!

Klasyka smaku! MAOAM BLOXX to prawdziwa owocowa przyjemność w kostce, której nie sposób się oprzeć. Dostępne w 2 wersjach: klasycznej owocowej oraz sour kwaśnej.

Kolorowa zabawa dla łasuchów w każdym wieku MAOAM Happy Fruttis. To mix owocowych gum rozpuszczalnych w małych porcjach w kształcie kostek, idealnych do dzielenia się i pysznej zabawy!

Eksplozja smaku – MAOAM KRACHER. Lekko musujące wnętrze ukryte jest w chrupiącej otoczce, dzięki czemu każdy pojedynczy KRACHER gwarantuje wyjątkowo intensywny smak.

Zerwij z nudą! W jednym opakowaniu MAOMIX zmiksowane zostały najbardziej lubiane produkty MAOAM – Stripes, Stripes Sour, Bloxx, Pinballs oraz Happy Fruttis.

Smak w formacie XL? Z MAOAM STRIPES to możliwe! To rozpuszczalne gumy z dodatkiem soku, który zapewnia delikatny, a jednocześnie wyjątkowo pyszny owocowy smak.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba Biuro prasowe
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach
Dziecko Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
2024-12-20 | 10:10

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa

Edukacja sensoryczna, choć często postrzegana jako zabawa, ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju dziecka. Żłobki i przedszkola, które świadomie wprowadzają aktywności stymulujące

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Problemy społeczne

Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie

Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.