14 września Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Atrium Biała
Tenis, karate, balet, język angielski, a może robotyka? Szukasz rozwijających i ciekawych zajęć dla dziecka? Odwiedź Atrium Biała 14 września i zapoznaj się z propozycjami lokalnych szkół, firm, klubów i stowarzyszeń w swojej okolicy! Wszystkich rodziców, którzy szukają dla swoich pociech ciekawych kursów i zajęć dodatkowych, zapraszamy w tę sobotę na tegoroczną edycję Targów Zajęć Pozalekcyjnych. Swoje oferty zaprezentuje kilkunastu wystawców.
Obudź pasję w swoim dziecku! Rozwijanie hobby i rozbudzanie ciekawości poznawania świata u dziecka od najmłodszych lat, przynosi wiele korzyści. Kluczową rolę w odkrywaniu i rozwijaniu zainteresowań pełnią rodzice, wspierający ich w tym mądrze. Doskonałą okazją do rozwijania pasji u pociech, są zajęcia dodatkowe.
Z szeroką ofertą zajęć pozalekcyjnych będą mogli zapoznać się już w najbliższą sobotę Białostoczanie, odwiedzający Atrium Biała. To tutaj odbywać się będą Targi Zajęć Pozalekcyjnych, na których zaprezentują się wystawcy z Białegostoku i okolic. Wśród propozycji znajdą się zajęcia dla dzieci i młodzieży z wielu dziedzin: sportu, sztuki, muzyki i tańca, języków obcych, edukacji pozaszkolnej, a także nowych technologii, robotyki, informatyki czy programowania.
Na liście tegorocznych wystawców znajdują się min.:
- Białostockie Centrum Zdrowia Psychicznego DH-MEDICA
- Profilingua
- PAARO - Polska Akademia Aktywności i Rozwoju Osobistego
- Szkoła Języków Obcych PLUS
- Karton Studio
- It-Club.Academy
- Amakids
- Języki Świata kids
- Pochinsku.pl
- Policealna Szkoła Akademia Sukcesu
- Misja Robotyka
- Technosowa
- Studio Piosenki Metro
Podczas sobotnich targów, odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą lokalnych szkół, klubów i stowarzyszeń, zadać wystawcom wszystkie nurtujące pytania, wziąć udział w krótkich pokazach i przekonać się, jak wyglądają zajęcia w praktyce, a także na miejscu zapisać się na wybrany kurs.
Targi Zajęć Pozalekcyjnych odbędą się 14 sierpnia, w godz. 11.00-17.00, stoiska rozlokowane będą na środkowej rotundzie pomiędzy House i Sephora w CH Atrium Biała. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Wydarzenie organizowane jest we współpracy z redakcjami Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej.
Więcej informacji na stronie www.atrium-biala.pl oraz na profilu Fb: https://www.facebook.com/AtriumBiala.
Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
S. Karpiel-Bułecka: Sam talent nie wystarczy, by odnieść sukces w branży muzycznej. Trzeba też mieć trochę szczęścia i spotkać odpowiednich ludzi
Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, między innymi za sprawą streamingu i powszechnego dostępu do internetu, rynek muzyczny w Polsce przeszedł prawdziwą rewolucję. Zauważają to zarówno doświadczeni artyści, jak Sebastian Karpiel-Bułecka, jak i młodsze pokolenie, reprezentowane przez Miuosha. Obaj wokaliści podkreślają, że sukces w branży muzycznej jest wynikiem wielu czynników. Lider zespołu Zakopower zaznacza, że niezależnie od sytuacji młodzi artyści powinni być konsekwentni i wierzyć w swoje możliwości, bo to jest kluczowe w budowaniu kariery.
Problemy społeczne
Strach przed porażką i brak wiary we własne siły blokują rozwój przedsiębiorczości kobiet. Częściej zakładają za to firmy z misją
Kobiety stanowią mniejszość w zarządach firm, rzadziej też niż mężczyźni zakładają własne działalności gospodarcze. W UE na taki krok decyduje się 10 proc. pracujących pań, w Polsce – 13 proc. – wynika z raportu „Biznes na wysokich obcasach” PIE. Strach przed porażką i brak wiary w swoje umiejętności powstrzymują kobiety częściej niż mężczyzn przed założeniem działalności. Kluczową rolę mogą pełnić programy mentoringowe prowadzone przez kobiety.
Muzyka
Luna: Status materialny moich rodziców przeszkadza mi w karierze. Przestaję postrzegać siebie jako niezależną artystkę, tylko córkę bogaczy
Wokalistka podkreśla, że ścieżka jej kariery i sukcesy w branży muzycznej budzą wiele emocji, również ze względu na to, czym zajmują się jej rodzice. Jest ona bowiem córką milionera Andrzeja Wielgomasa, założyciela i właściciela firmy Dawtona. Jednak jak zaznacza, to, że pochodzi z zamożnego domu, nie ułatwia jej życia, a wręcz jest swoistym balastem. Luna ma świadomość tego, że w opinii niektórych ludzi wszystko, co ma i co osiągnęła, zawdzięcza tylko bogatym rodzicom.