Aktywny Dzień Dziecka w Porcie Łódź

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Na dwa dni, w piątek 27.05 i sobotę 28.05, zielone tereny na tyłach Portu Łódź zamienią się w ogromny tor survivalowy. Centrum zaprasza wszystkie dzieci do wspólnego, aktywnego świętowania nadchodzącego Dnia Dziecka i udziału w szalonej zabawie na świeżym powietrzu. Wydarzenie jest bezpłatne, a swoją pociechę zapisać można poprzez specjalny formularz dostępny na stronie internetowej Portu Łódź.
Dzień Dziecka już za rogiem, zatem to ostatni dzwonek by pomyśleć o wypełnieniu najbliższych dni atrakcjami, które smyki uwielbiają. Idealną propozycją będzie ekscytujący mini bieg z przeszkodami, który odbędzie się w najbliższy piątek (27.05) i sobotę (28.05) w Porcie Łódź. Na dzieciaki czekać będzie 18 przeszkód do pokonania, w tym zasieki, zaciemniony tunel, labirynt czy basen wypełniony błotem. W bojowy nastrój uczestników wprowadzą specjalne kamuflujące malunki, którymi przyozdobią swoje buzie, a także trenerzy prowadzący rozgrzewki przed startem. Mnóstwo pozytywnej energii oraz śmiechu i dobrej zabawy – gwarantowane! A na koniec pamiątkowe zdjęcie na ściance fotograficznej.
Do udziału w bezpłatnej grze terenowej można zgłaszać dzieci w wieku od 3 do 8 lat w kategorii „kadet” oraz w wieku od 9 do 13 lat w kategorii „junior”. Wydarzenie odbędzie się w turach rozpoczynających się co pół godziny, w piątek od 16.00 do 20.00 oraz w sobotę od 10.00 do 17.00.
Zapisy na grupowy bieg z przeszkodami zbierane są za pośrednictwem formularza online dostępnego pod linkiem https://event.meetingapplication.com/portlodz. Regulamin oraz szczegółowy opis znajdują się na stronie www.portlodz.pl.

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Piotr Zelt: Pęknięcie w Polsce jest bardzo głębokie. Myślę, że strona zwycięska w tych wyborach zadba o to, żeby te podziały były coraz głębsze
Aktor nie ukrywa swojego rozgoryczenia wynikiem wyborów prezydenckich. Jego zdaniem podziały w naszym kraju są tak głębokie, że Karol Nawrocki nigdy nie będzie prezydentem wszystkich Polaków. Piotr Zelt uważa, że minimalne zwycięstwo kandydata popieranego przez PiS może mieć dalsze niekorzystne konsekwencje. Zastanawia się więc, jaka przyszłość nas czeka, a jego rokowania raczej nie są nasycone optymizmem.
Farmacja
Samoleczenie generuje w UE oszczędności na poziomie 40 mld euro rocznie. Dzięki temu odciążone są europejskie systemy zdrowotne

Każdego roku Europejczycy leczą samodzielnie ok. 1,2 mld drobnych dolegliwości, w tym przeziębienie czy niestrawność. Zdaniem ekspertów wzmocnienie tych kompetencji społeczeństwa może być remedium na braki kadrowe w opiece zdrowotnej i jej deficyt budżetowy. Sięganie po leki bez recepty (OTC), suplementy diety i wyroby lecznicze pozwala uniknąć ok. 120 mln konsultacji lekarskich w skali roku, co odpowiada pracy nawet 36 tys. lekarzy pierwszego kontaktu. Samoleczenie generuje w UE oszczędności na poziomie 40 mld euro rocznie – wynika z danych przedstawionych podczas 61. konferencji AESGP, która odbyła się w Warszawie.
Konsument
Polacy odczuwają brak wiedzy na temat inwestowania. Może to sprzyjać podejmowaniu nieracjonalnych decyzji finansowych

Co trzeci Polak odczuwa brak wiedzy w obszarze inwestowania, a tylko co piąty chciałby pogłębić swoją wiedzę na ten temat – wynika z badania „Poziom wiedzy finansowej Polaków 2025”. Ci, którzy na własną rękę szukają informacji i porad, coraz częściej sięgają do blogów, portali, podcastów i wideo w internecie. Eksperci przestrzegają, że finansowych i inwestycyjnych porad udzielają nie tylko specjaliści w danej dziedzinie, więc potrzebna jest zasada ograniczonego zaufania.