Bezpłatne lekcje angielskiego w Bytomiu
PR Expert
Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl
W Agorze Bytom trwają bezpłatne kursy angielskiego dla dzieci. Praktyczne lekcje w profesjonalnej szkole językowej potrwają do końca września. Wciąż można zapisać się na ostatnią turę zajęć.
Bezpłatne lekcje angielskiego dla dzieci przez cały miesiąc oferuje ProfiLingua – szkoła językowa mieszcząca się w Agorze Bytom. Nauka jest prowadzona w formie dwutygodniowych kursów. Ostatni rozpoczyna się 21 września. Warto zapisać dziecko już teraz, by zdążyć na ostatni cykl zajęć.
– Dzieci poprzez zabawę uczą się angielskich słów i zwrotów przydatnych na co dzień na przykład podczas zagranicznych wyjazdów. Lekcje są też świetną okazją, by uzupełnić wiedzę, jaką dzieci wynoszą z zajęć szkolnych. Stawiamy na praktykę i dobrą atmosferę zajęć. Zajęcia prowadzą lektorzy ze szkoły językowej, którzy zaplanowali także aktywności plastyczne – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.
W tym roku każda grupa dzieci spotyka się 2 razy w tygodniu (poniedziałki i środy bądź wtorki i czwartki). Daje to łącznie 4 lekcje podczas całego kursu. Zajęcia trwają 45 minut. W bezpłatnym kursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 4 lat. Jest kilka grup wiekowych (4-5 lat; 6-7 lat; 8-10 lat; 11-12 lat i 12+).
Zapisy przyjmowane są telefonicznie, mailowo lub osobiście w szkole ProfiLingua. Organizatorzy przewidują maksymalnie 8-osobowe grupy.
Szkoła językowa ProfiLingua na co dzień prowadzi również zajęcia z języków: czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i włoskiego. Lekcje odbywają się sześć dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) – zarówno w grupach, jak i indywidualnie. ProfiLingua to jedna z dwóch szkół w Europie, która ma licencję na nauczanie angielskiego metodą Disney English dla najmłodszych.

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.