Komunikaty PR

Bezpłatne lekcje angielskiego w Bytomiu

2020-09-18  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

W Agorze Bytom trwają bezpłatne kursy angielskiego dla dzieci. Praktyczne lekcje w profesjonalnej szkole językowej potrwają do końca września. Wciąż można zapisać się na ostatnią turę zajęć.

Bezpłatne lekcje angielskiego dla dzieci przez cały miesiąc oferuje ProfiLingua – szkoła językowa mieszcząca się w Agorze Bytom. Nauka jest prowadzona w formie dwutygodniowych kursów. Ostatni rozpoczyna się 21 września. Warto zapisać dziecko już teraz, by zdążyć na ostatni cykl zajęć.

Dzieci poprzez zabawę uczą się angielskich słów i zwrotów przydatnych na co dzień na przykład podczas zagranicznych wyjazdów. Lekcje są też świetną okazją, by uzupełnić wiedzę, jaką dzieci wynoszą z zajęć szkolnych. Stawiamy na praktykę i dobrą atmosferę zajęć. Zajęcia prowadzą lektorzy ze szkoły językowej, którzy zaplanowali także aktywności plastyczne – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

W tym roku każda grupa dzieci spotyka się 2 razy w tygodniu (poniedziałki i środy bądź wtorki i czwartki). Daje to łącznie 4 lekcje podczas całego kursu. Zajęcia trwają 45 minut. W bezpłatnym kursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 4 lat. Jest kilka grup wiekowych (4-5 lat; 6-7 lat; 8-10 lat; 11-12 lat i 12+).

Zapisy przyjmowane są telefonicznie, mailowo lub osobiście w szkole ProfiLingua. Organizatorzy przewidują maksymalnie 8-osobowe grupy.

Szkoła językowa ProfiLingua na co dzień prowadzi również zajęcia z języków: czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i włoskiego. Lekcje odbywają się sześć dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) – zarówno w grupach, jak i indywidualnie. ProfiLingua to jedna z dwóch szkół w Europie, która ma licencję na nauczanie angielskiego metodą Disney English dla najmłodszych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba Biuro prasowe
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach
Dziecko Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
2024-12-20 | 10:10

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa

Edukacja sensoryczna, choć często postrzegana jako zabawa, ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju dziecka. Żłobki i przedszkola, które świadomie wprowadzają aktywności stymulujące

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.