Darmowy angielski na ferie w Bytomiu
PR Expert
Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl
Jak połączyć przyjemne z pożytecznym podczas tegorocznych ferii? Bardzo prosto! Wystarczy zapisać swoje dziecko na bezpłatne warsztaty języka angielskiego w Bytomiu. Tematyka zajęć będzie zimowa!
Darmowe, zabawne i oczywiście zimowe – takie są bezpłatne kursy języka angielskiego dla dzieci w Agorze Bytom. Podczas tegorocznych ferii najmłodsi będą mogli skorzystać z darmowych lekcji języka angielskiego. Zajęcia ruszają już 13 stycznia.
- Dzieci w atmosferze zabawy nauczą się angielskich słów i zwrotów o zimowej tematyce. Lekcje poprowadzą lektorzy ze szkoły językowej Profi-Lingua, którzy zaplanowali także aktywności plastyczne – mówi Dominik Hutyra ze szkoły językowej Profi-Lingua
w Bytomiu, która organizuje warsztaty.
Bezpłatne warsztaty są dostępne dla dzieci od 4 roku życia. Uczestnicy zostaną podzieleni na pięć grup wiekowych: 4-5 lat, 6-7 lat, 8-10 lat, 11-12 lat i 12+. Podczas tegorocznych ferii każda z grup spotka się trzy razy w tygodniu, a pojedynczy kurs potrwa tydzień. Każde zajęcia to 60 minut zabawy i nauki.
Zapisy na bezpłatne lekcje języka angielskiego już są przyjmowane telefonicznie (726-410-094) lub osobiście w szkole. Organizatorzy przewidują maksymalnie 12–osobowe grupy uczestników.
- Ferie to wyjątkowy czas nie tylko dla dzieci, ale też i dla rodziców. Cieszymy się, że dzięki bezpłatnym zajęciom z języka angielskiego w Agorze Bytom, najmłodsi będą mogli uczyć się poprzez zabawę. Jesteśmy nie tylko galerią handlową, ale także miejscem, w którym zarówno starsi jak i młodsi mieszkańcy regionu mogą spędzać wolny czas – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.
Tegoroczne ferie w Agorze Bytom to jednak nie tylko bezpłatne lekcje języka angielskiego. Najmłodsi mogą liczyć również na aktywną rozrywkę w Laserhouse podczas rozgrywki w elektronicznego paintballa czy też spróbować swoich sił w City Climb, gdzie znajduje się osiem ścianek wspinaczkowych o różnym stopniu trudności.
Bezpłatne lekcje języka angielskiego dla dzieci
13-24 stycznia
Agora Bytom, Pl. Kościuszki 1, Profi-Lingua (poziom +3)
Zapisy pod numerem telefonu: 726-410-094/096 lub osobiście w szkole.
Wstęp wolny – zapraszamy!
https://agorabytom.pl/
Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
S. Karpiel-Bułecka: Sam talent nie wystarczy, by odnieść sukces w branży muzycznej. Trzeba też mieć trochę szczęścia i spotkać odpowiednich ludzi
Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, między innymi za sprawą streamingu i powszechnego dostępu do internetu, rynek muzyczny w Polsce przeszedł prawdziwą rewolucję. Zauważają to zarówno doświadczeni artyści, jak Sebastian Karpiel-Bułecka, jak i młodsze pokolenie, reprezentowane przez Miuosha. Obaj wokaliści podkreślają, że sukces w branży muzycznej jest wynikiem wielu czynników. Lider zespołu Zakopower zaznacza, że niezależnie od sytuacji młodzi artyści powinni być konsekwentni i wierzyć w swoje możliwości, bo to jest kluczowe w budowaniu kariery.
Problemy społeczne
Strach przed porażką i brak wiary we własne siły blokują rozwój przedsiębiorczości kobiet. Częściej zakładają za to firmy z misją
Kobiety stanowią mniejszość w zarządach firm, rzadziej też niż mężczyźni zakładają własne działalności gospodarcze. W UE na taki krok decyduje się 10 proc. pracujących pań, w Polsce – 13 proc. – wynika z raportu „Biznes na wysokich obcasach” PIE. Strach przed porażką i brak wiary w swoje umiejętności powstrzymują kobiety częściej niż mężczyzn przed założeniem działalności. Kluczową rolę mogą pełnić programy mentoringowe prowadzone przez kobiety.
Muzyka
Luna: Status materialny moich rodziców przeszkadza mi w karierze. Przestaję postrzegać siebie jako niezależną artystkę, tylko córkę bogaczy
Wokalistka podkreśla, że ścieżka jej kariery i sukcesy w branży muzycznej budzą wiele emocji, również ze względu na to, czym zajmują się jej rodzice. Jest ona bowiem córką milionera Andrzeja Wielgomasa, założyciela i właściciela firmy Dawtona. Jednak jak zaznacza, to, że pochodzi z zamożnego domu, nie ułatwia jej życia, a wręcz jest swoistym balastem. Luna ma świadomość tego, że w opinii niektórych ludzi wszystko, co ma i co osiągnęła, zawdzięcza tylko bogatym rodzicom.