Komunikaty PR

Dinozaury opanują Atrium Targówek!

2022-06-29  |  10:30
Biuro prasowe

Masz odwagę wejść do świata dinozaurów? Chcesz spotkać się oko w oko z ogromnymi, niesamowitymi gadami?! Wybierz się w niezwykłą podróż, by przeżyć emocjonującą przygodę! Z okazji wejścia do kin megahitu „Jurassic World: Dominion”, Atrium Targówek zaprasza najmłodszych i nieco starszych warszawiaków na wydarzenie z licznymi atrakcjami i niespodziankami. Na początku lipca fani dinozaurów, jak i miłośnicy najnowszego filmu „Jurassic World Dominium” będą mieli okazję spotkać się z ogromnymi gadami.

Początek wakacji w Atrium Targówek zapowiada się niezwykle emocjonująco! Możesz przenieść się do niezwykłego świata dinozaurów i spotkać się z nimi oko w oko uczestnicząc w ekscytujących atrakcjach zaplanowanych na początek lipca.

Na miłośników mocnych wrażeń czeka wystawa dinozaurów w trójwymiarze. Na ogromnych planszach 3D będzie można podziwiać różne gatunki tych drapieżników, które za sprawą okularów 3D wydadzą się być tuż obok widza.

Z bliska będzie można obejrzeć również realistyczne modele dinozaurów. Będą one zupełnie niegroźne i chętnie zapozują do wspólnych zdjęć. To także idealna szansa, by spróbować rozpoznać swoje ulubione gatunki.

Tuż przy bramie Jurassic World na gości czekać będą budzące grozę wielkie repliki dwóch dinozaurów Velociraptor’a i T-Rex’a! Te imponujące gady nie dość, że wyglądają jak żywe, to jeszcze zademonstrują przed widzami swoją siłę i drapieżność, wydając groźne ryki.

Mali goście mogą liczyć na dużo więcej atrakcji! Do wspólnej zabawy zaprosi ich przesympatyczny interaktywny dinozaur Blue. Wspólnie z nim dzieci przeżyją niezwykłe przygody w świecie rozszerzonej rzeczywistości.

Natomiast najmniejszych fanów dinozaurów i miłośników badania wykopalisk Atrium Targówek zaprasza na inspirujące warsztaty, odbywające się przy stanowisku paleontologicznym. Dużo radości sprawi najmłodszym także strefa zabaw Mattel, z której będą mogli korzystać bez ograniczeń. Dodatkowo, z myślą o dzieciach co godzinę będą przeprowadzane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Harmonogram wydarzenia:

1-2 oraz 4-8 lipca:

  • Wystawa Dinozaury 3D
  • Wystawa Modele Dinozaurów
  • Brama Jurassic World

9 lipca:

  • Wystawa Dinozaury 3D
  • Wystawa Modele Dinozaurów
  • Rozszerzona Rzeczywistość, czyli interaktywne spotkania z bohaterem filmu – Blue.
  • Strefa zabawy Mattela

Od 11:30 do 18:30 co 30 minut – spotkania z Dinozaurami: Welociraptorem i T-Rexem przy bramie Jurassic World

Od 12:00 do 18:00 co godzinę  – Konkursy przy Ekranach Rozszerzonej Rzeczywistości

Od 11:15 do 18:15 co 30 minut – Jurajska Szkółka: dzieci przebieramy w stroje paleontologów, zabieramy na Wystawę 3D, oglądamy Modele Dinozaurów, robimy zdjęcia z Welociraptorem i T-Rexem przy bramie Jurassic World, a na koniec szukamy szkieletów dinozaurów w Stanowisku Paleontologicznym

 

Więcej informacji na stronach:

https://atrium-targowek.pl/wystawa-jurrasic-world/

www.atrium-targowek.pl

www.facebook.com/AtriumTargowek

www.instagram.com/atrium_targowek

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Jak wybrać przedszkole, aby wspierało przyszły rozwój dziecka? Biuro prasowe
2022-08-05 | 10:00

Jak wybrać przedszkole, aby wspierało przyszły rozwój dziecka?

Według badań aż 85% mózgu dziecka rozwija się w pierwszych pięciu latach życia, czyli między innymi w okresie przedszkolnym. To właśnie na tym etapie tworzą się podstawy do
Dziecko Spektakl Teatru Kultureska i rodzinny piknik w Magnolia Park
2022-08-04 | 14:30

Spektakl Teatru Kultureska i rodzinny piknik w Magnolia Park

Teatr Kultureska ponownie zawita do Wrocławia, by bawić najmłodszych. W najbliższą sobotę (6 sierpnia) na scenie przed Magnolia Park będzie można zobaczyć spektakl
Dziecko Czy popularne bajki są odpowiednie dla dzieci?
2022-07-28 | 15:00

Czy popularne bajki są odpowiednie dla dzieci?

Dla niektórych z nas zaskoczeniem może okazać się fakt, iż dobrze nam znane kultowe bajki z dzieciństwa, niekoniecznie są odpowiednie dla kilkuletnich pociech. Przykładem jest bajka

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Media

Marcin Tyszka: Z jurorami „Top Model” bardzo się różnimy i często ostro się kłócimy. Kiedyś napiszę o tym książkę

Fotograf zapewnia, że choć to już 11. edycja „Top Model”, to nie ma mowy o nudzie czy jakiejkolwiek rutynie. Zarówno jurorzy, jak i ekipa realizująca program robią bowiem wszystko, by nadal przyciągał on uwagę widzów i stał się dla kogoś trampoliną do sławy. Tym razem również nie zabraknie więc charyzmatycznych uczestników, a jury często będzie miało skrajne opinie. Marcin Tyszka zdradza też, że poza tym show już realizuje kolejne intrygujące projekty zawodowe, w których połączy zamiłowanie do egzotycznych roślin i projektowania wnętrz.

Firma

Technologia coraz szybciej przeobraża rynek pracy. Staje się kluczowa nie tylko dla rozwoju kariery, ale też wellbeingu pracowników

Technologia już dziś jest częścią codziennego życia zawodowego dużej grupy pracowników, a w przyszłości jej udział będzie rósł. 65 proc. Polaków uważa, że kompetencje cyfrowe będą odgrywać coraz ważniejszą rolę na rynku pracy, a 60 proc. ocenia, że osobom biegłym w nowych technologiach będzie łatwiej o podwyżki i awanse – wynika z badań przeprowadzonych przez Grupę Pracuj. Cyfryzacja i zmiana modelu pracy na zdalny lub hybrydowy staje się także stałym elementem wellbeingu pracowniczego. Do korzystania z dobrodziejstw tej sytuacji skłonne są przede wszystkim młode osoby, które szukają pracy elastycznej, dopasowanej do ich stylu życia.

Muzyka

Michał Szczygieł: W każdym tygodniu jestem w różnych częściach Polski. W busie jest zawsze wielka impreza, nic tylko jeździć i grać koncerty

Lato to dla artystów bardzo intensywny czas, zwłaszcza że po przerwie związanej z pandemią nie tylko oni, ale również publiczność jest spragniona koncertów. Michał Szczygieł cieszy się więc, że jest tak duże zainteresowanie jego występami i może gościć z zespołem na różnych scenach. Jeśli natomiast chodzi o plany wakacyjne, to na razie myśli tylko o kilkudniowych wypadach w góry.

Partner serwisu