Dlaczego oszczędzanie może kosztować życie? Czyli czy warto kupić używany foteli
Rumour PR
Al. Rzeczypospolitej 17/30
02-972 Warszawa
katarzyna.rossa|rumour.pl| |katarzyna.rossa|rumour.pl
+48503066001
https://rumour.pl/
Zaktualizowane standardy bezpieczeństwa
Wybór fotelika spełniającego nowe standardy, jak homologacja i-Size, jest kluczowy. Nowoczesne foteliki wykorzystują zaawansowane technologie i materiały zwiększające bezpieczeństwo. Przykładem jest polska marka Avionaut, która produkuje foteliki z certyfikowanych, nietoksycznych materiałów.
Zużycie i niewykryte uszkodzenia
Używane foteliki mogą mieć ukryte uszkodzenia lub być zużyte, co wpływa na ich skuteczność. Materiały degradowane przez czas i warunki, jak ekstremalne temperatury czy udział w wypadku, mogą obniżać bezpieczeństwo. Nowe foteliki gwarantują pełną sprawność i niezawodność.
Wycofanie z rynku i data ważności
Producenci określają daty ważności fotelików, aby zapewnić optymalny stan materiałów. Nowy fotelik spełnia aktualne normy bezpieczeństwa, podczas gdy używany fotelik mógł zostać wycofany ze sprzedaży.
Ulepszone funkcje bezpieczeństwa
Dane Polskiego Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pokazują poprawę bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym w UE, w tym w Polsce. Wzrost świadomości rodziców i inwestycje w nowoczesne rozwiązania, jak systemy ochrony bocznej, regulowane zagłówki, materiały absorbujące energię uderzenia czy technologia montażu ISOFIX, przyczyniają się do tego. Producenci regularnie wprowadzają nowe modele z ulepszonymi funkcjami.
Zakup nowego fotelika to decyzja, która może uratować życie dziecka. Wybór nowego fotelika to inwestycja w bezpieczeństwo naszych dzieci podczas podróży samochodem. Bezpieczeństwo nie ma ceny, a nowy fotelik jest jednym z najważniejszych kroków dla ochrony naszych najbliższych.

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.