Komunikaty PR

Dzień Dziecka w Promenadzie! Poznaj bohaterów z Psiego Patrolu!

2024-05-27  |  15:30
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.07 MB )

Warszawskie centrum handlowe Promenada zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z wesołymi szczeniakami z Psiego Patrolu! Już 31 maja i 1 czerwca najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami. Atrakcje odbywać się będą w godzinach 12.00 – 18.00, dlatego zbierajcie siły na dobrą zabawę!


Dzień Dziecka w Promenadzie obfituje w moc niesamowitych atrakcji! Już 31 maja i 1 czerwca warszawskie centrum handlowe zaprasza najmłodszych, wspólnie z bohaterami animacji „Psi Patrol”, do udziału w ekscytujących misjach. Dzielna brygada szczeniaków umili dzieciom czas podczas wspaniałych przygód, które czekają na nie w strefach tematycznych!

Przed uczestnikami wydarzenia nie lada wyzwania. W strefach zabaw na dzieci czekają specjalne zadania. Na  stanowisku policyjnym będą pomagać Chase’owi w zbieraniu odcisków palców i szukaniu śladów pod lupą, zaś w strefie budowy – wspólnie z Rubble’em, zbudują najwyższą wieżę z klocków, a jej wysokość zmierzą, używając specjalnej miary.

Na wiernych fanów czworonożnych bohaterów w Adventure Bay czeka ekipa Psiego Patrolu wraz z zadaniem do wykonania, polegającym na przyporządkowaniu imion słynnym pieskom. Dla małych, żądnych przygód gości zaplanowano także strefę Tańcz ze Skye!, w której wspólnie z bohaterami serialu nauczą się nowych kroków tanecznych. Dostępne będzie również stanowisko do gry interaktywnej, ułatwiającej naukę najważniejszych numerów ratunkowych, dzięki której najmłodsi nauczą się odpowiedniego reagowania w razie kłopotów. Natomiast w ekostrefie dzieci dowiedzą się od Rocky’ego m.in., jak segregować odpady. Z kolei w  zaaranżowanej strefie foto chętni będą mogli zapozować do pamiątkowego zdjęcia w wozie strażackim Marshalla.

Ale to nie koniec przygód! Przez cały dzień wydarzeniu towarzyszyć będą także liczne atrakcje. W trakcie jednej z nich goście będą mogli zrobić sobie zdjęcie w aucie Psiego Patrolu wraz ze Skye! Sobotnią zabawę podkręcą dmuchane zwierzaki wykonane przez animatorów w Balonowym Zoo.

Wydarzenie odbędzie się 31 maja i 1 czerwca w godzinach 12:00 – 18:00 w centrum handlowym Promenada na placu w okolicy sklepu Empik. Więcej informacji na temat aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://warszawa.promenada.com/aktualnosci/.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko BRAK ZDJĘCIA
2024-06-20 | 11:45

Wakacyjny relaks z angielskim? To możliwe!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. To przede wszystkim czas odpoczynku i relaksu, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. To również doskonała okazja, aby poćwiczyć angielski, którego nauczyły się w
Dziecko Wejdź do świata LEGO® Minecraft® i przeżyj niezapomnianą przygodę w CH Targówek!
2024-06-19 | 15:30

Wejdź do świata LEGO® Minecraft® i przeżyj niezapomnianą przygodę w CH Targówek!

Już w najbliższy piątek i sobotę warszawskie centrum handlowe Targówek rozbudzi wyobraźnię wyjątkowym wydarzeniem, a wszystko za sprawą uwielbianych klocków LEGO®
Dziecko Internetowi gracze jadą z pomocą dla dzieci. Ciężarówką po mapie Europy
2024-06-18 | 12:27

Internetowi gracze jadą z pomocą dla dzieci. Ciężarówką po mapie Europy

Paweł Maliszewski, youtuber z kanału Kronos Gra i fundacja OOO organizują charytatywny stream GRAMY DLA LOGOPEDII W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH. To już trzecie wspólne

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Edukacja

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje edukację. Rynek takich rozwiązań będzie rósł w tempie prawie 40 proc. rocznie

Sztuczna inteligencja otwiera nowe horyzonty dla procesu nauczania i uczenia się, rewolucjonizując sektor edukacji. Z badań wynika, że z aplikacji bazujących na AI już w tej chwili korzysta duża grupa uczniów i studentów, jak i nauczycieli, a na rynku pojawia się coraz więcej takich narzędzi. Jak szacuje Grand View Research, do 2030 roku wartość globalnego rynku sztucznej inteligencji w edukacji będzie rosła średniorocznie o blisko 37 proc., przy czym duża część tego rynku będzie zdominowana przez platformy edukacyjne. – Dzięki AI nauczanie staje się bardziej spersonalizowane i interaktywne – mówi Jeff Maggioncalda, dyrektor generalny międzynarodowej platformy edukacyjnej Coursera.

Farmacja

Trwają prace nad zmianami w programie szczepień przeciwko HPV. Na razie zaszczepiła się jedna piąta uprawnionych nastolatków

W ciągu pierwszego roku działania programu bezpłatnych szczepień przeciwko wirusowi HPV dla 12- i 13-latków zaszczepiono tylko ok. 20 proc. uprawnionych. Eksperci wskazują na wiele różnych możliwości poprawy niepokojących statystyk. Pierwszym z nich jest edukacja dzieci i dorosłych na temat roli szczepień oraz zagrożeń, jakie wiążą się z zakażeniem HPV, wirusem odpowiadającym m.in. za nowotwory szyjki macicy, odbytu, krtani czy jamy ustnej. Kolejnym pomysłem jest zwiększenie liczby placówek z dostępnymi szczepieniami o kolejne POZ-y, ale też szkoły. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało, że pracuje nad niezbędnymi zmianami.