Komunikaty PR

Dziecięca moda i porady na Targach Małego Dziecka w Galerii Jurajskiej

2024-05-09  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations

ul. Żelazna 2
40-851 Katowice
tomasz.pietrzak|guaranapr.pl| |tomasz.pietrzak|guaranapr.pl
509106256
www.guaranapr.pl

Wszystko, co niezbędne maluchowi w jednym miejscu. Już 11 maja w Galerii Jurajskiej odbędą się Targi Małego Dziecka. To wydarzenie kierowane do rodziców i opiekunów, poświęcone modzie dziecięcej, wychowaniu oraz rozwojowi dziecka od pierwszych miesięcy życia.

Porady i cenne wskazówki dotyczące wychowania, wczesnej edukacji oraz rozwoju dziecka, a do tego najnowsze trendy w dziecięcej modzie, pokazy kolekcji ubranek i dodatków z udziałem małych modeli oraz cały ogrom produktów, które przydadzą się każdego dnia w zabawie. Już 11 maja w Galerii Jurajskiej odbędą się Targi Małego Dziecka. Wydarzenie, organizowane już po raz drugi w największym w Częstochowie centrum handlowym, przyciągnie tym razem aż 23 wystawców z całego regionu.

Wśród nich znajdą się m.in. lokalni producenci ubranek, którzy zaprezentują najnowsze trendy w modzie dla najmłodszych, a także producenci akcesoriów (np. torebek dla dzieci, opasek, spinek) oraz zabawek, w tym ręcznie robionych przytulanek i szydełkowanych maskotek. Nie zabraknie także wystawców oferujących produkty do dziecięcych pokoików, w tym pościeli, koców, wkładek do wózka, narzut czy poduszek. Ale wydarzenie to nie tylko okazja do tego, aby zrobić zakupy. To także szansa na to, aby uzyskać wsparcie ekspertów w wychowaniu malucha.

Na targach każdy może skorzystać z porad logopedów, psychologów czy fizjoterapeutów z Baby Steps – Centrum Terapii Dziecka. Co więcej, można tu dowiedzieć się także, jak zacząć przygodę malucha z nauką pływania czy nauką języków obcych i to już od najmłodszych lat. Impreza przyciągnie też żłobek Nianiolandia i przedszkola Nibylandia i Czerwony Kapturek. Spotkanie z nimi to szansa, aby dowiedzieć się, jak wygląda dzień dziecka w takim miejscu oraz jak pobudzić kreatywność malucha. W tym dodatkowo pomogą warsztaty z sensoryki i robienia slime, prowadzone przez przedszkole Czerwony Kapturek.

O tym z kolei, jak wyglądają przygotowania do porodu i pierwsze miesiące życia dziecka, opowiedzą położne z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. Spotkanie z nimi to okazja do tego, aby zasięgnąć wskazówek związanych z ciążą, porodem, karmieniem i przewijaniem niemowlaka oraz pielęgnacją noworodka.

– Organizowane targi to wydarzenie, na którym nie tylko upolujemy ciekawe, unikalne i często ręcznie robione produkty dla dzieci, ale także wrócimy do domu z całą garścią cennych porad związanych z wychowaniem, rozwojem, a nawet doborem ubranek, które przydadzą się każdemu opiekunowi, niezależnie od wieku dziecka – mówi Anna Borecka, dyrektor Galerii Jurajskiej.

– Coś dla siebie znajdą tu zarówno rodzice, którzy dopiero spodziewają się malucha, jak również świeżo upieczeni opiekunowie, którzy chcą nieco więcej dowiedzieć się o pierwszych miesiącach i latach życia dziecka. To także gratka dla osób, które chcą podejrzeć najnowsze trendy w modzie dziecięcej. Niemal połowa tegorocznych wystawców to producenci ubranek i akcesoriów dla niemowląt oraz starszych dzieci – dodaje.

Wstęp na Targi Małego Dziecka jest bezpłatny. Wydarzenie odbywa się w godzinach od 10.00 do 18.00

Wśród tegorocznych wystawców można znaleźć: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. NMP w Częstochowie, Le bonbon, Nianiolandię, Pływający Maluszek – Szkołę Pływania Acti.Sport, Niepubliczne Przedszkole Nibylandia, Przedszkole Niepubliczne Czerwony Kapturek, BABY STEPS Centrum Terapii Dziecka, Milenove_handmade, Szkołę Językową ProfiLingua Częstochowa, Depilconcept, Szydełkową Kamelię, Szycie z pasji, Puszytkowo handmade, BabyMatt, Project By Duchnik, Guzik z pętelką, Amidekor Stylowe dekoracje, Aloesowe Petardy - Weronika Metyk, Plecionki Iwonki, PatiLove Handmade, Bajkolandię, UszakiCudaki, Skrzynię skarbów. Organizatorem targów jest Agencja Reklamowa Manager.


źródło: Biuro Prasowe Galerii Jurajskiej

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Guarana Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba Biuro prasowe
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach
Dziecko Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
2024-12-20 | 10:10

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa

Edukacja sensoryczna, choć często postrzegana jako zabawa, ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju dziecka. Żłobki i przedszkola, które świadomie wprowadzają aktywności stymulujące

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień

Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.

Ochrona środowiska

Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.

Moda

Piotr Zelt: Nie latam po sklepach i nie zawalam sobie szafy jakimiś niepotrzebnymi ciuchami. Mam sporo ubrań, które mają po 20 lat, i cały czas je noszę

Aktor zaznacza, że jego garderoba jest skromna, ale zawiera dobre jakościowo ubrania, które choć były kupione nawet dwie dekady temu, wciąż wyglądają jak nowe. Jego zdaniem nie warto ulegać sezonowym trendom i gromadzić w szafie wielu rzeczy, które modne są zaledwie kilka miesięcy. Zamiast tego lepiej zainwestować w ponadczasowe kurtki, marynarki czy buty z dobrych materiałów i dbać o nie tak, by posłużyły jak najdłużej.