Komunikaty PR

Dziecięca moda i porady na Targach Małego Dziecka w Galerii Jurajskiej

2024-05-09  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations

ul. Żelazna 2
40-851 Katowice
tomasz.pietrzak|guaranapr.pl| |tomasz.pietrzak|guaranapr.pl
509106256
www.guaranapr.pl

Wszystko, co niezbędne maluchowi w jednym miejscu. Już 11 maja w Galerii Jurajskiej odbędą się Targi Małego Dziecka. To wydarzenie kierowane do rodziców i opiekunów, poświęcone modzie dziecięcej, wychowaniu oraz rozwojowi dziecka od pierwszych miesięcy życia.

Porady i cenne wskazówki dotyczące wychowania, wczesnej edukacji oraz rozwoju dziecka, a do tego najnowsze trendy w dziecięcej modzie, pokazy kolekcji ubranek i dodatków z udziałem małych modeli oraz cały ogrom produktów, które przydadzą się każdego dnia w zabawie. Już 11 maja w Galerii Jurajskiej odbędą się Targi Małego Dziecka. Wydarzenie, organizowane już po raz drugi w największym w Częstochowie centrum handlowym, przyciągnie tym razem aż 23 wystawców z całego regionu.

Wśród nich znajdą się m.in. lokalni producenci ubranek, którzy zaprezentują najnowsze trendy w modzie dla najmłodszych, a także producenci akcesoriów (np. torebek dla dzieci, opasek, spinek) oraz zabawek, w tym ręcznie robionych przytulanek i szydełkowanych maskotek. Nie zabraknie także wystawców oferujących produkty do dziecięcych pokoików, w tym pościeli, koców, wkładek do wózka, narzut czy poduszek. Ale wydarzenie to nie tylko okazja do tego, aby zrobić zakupy. To także szansa na to, aby uzyskać wsparcie ekspertów w wychowaniu malucha.

Na targach każdy może skorzystać z porad logopedów, psychologów czy fizjoterapeutów z Baby Steps – Centrum Terapii Dziecka. Co więcej, można tu dowiedzieć się także, jak zacząć przygodę malucha z nauką pływania czy nauką języków obcych i to już od najmłodszych lat. Impreza przyciągnie też żłobek Nianiolandia i przedszkola Nibylandia i Czerwony Kapturek. Spotkanie z nimi to szansa, aby dowiedzieć się, jak wygląda dzień dziecka w takim miejscu oraz jak pobudzić kreatywność malucha. W tym dodatkowo pomogą warsztaty z sensoryki i robienia slime, prowadzone przez przedszkole Czerwony Kapturek.

O tym z kolei, jak wyglądają przygotowania do porodu i pierwsze miesiące życia dziecka, opowiedzą położne z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. Spotkanie z nimi to okazja do tego, aby zasięgnąć wskazówek związanych z ciążą, porodem, karmieniem i przewijaniem niemowlaka oraz pielęgnacją noworodka.

– Organizowane targi to wydarzenie, na którym nie tylko upolujemy ciekawe, unikalne i często ręcznie robione produkty dla dzieci, ale także wrócimy do domu z całą garścią cennych porad związanych z wychowaniem, rozwojem, a nawet doborem ubranek, które przydadzą się każdemu opiekunowi, niezależnie od wieku dziecka – mówi Anna Borecka, dyrektor Galerii Jurajskiej.

– Coś dla siebie znajdą tu zarówno rodzice, którzy dopiero spodziewają się malucha, jak również świeżo upieczeni opiekunowie, którzy chcą nieco więcej dowiedzieć się o pierwszych miesiącach i latach życia dziecka. To także gratka dla osób, które chcą podejrzeć najnowsze trendy w modzie dziecięcej. Niemal połowa tegorocznych wystawców to producenci ubranek i akcesoriów dla niemowląt oraz starszych dzieci – dodaje.

Wstęp na Targi Małego Dziecka jest bezpłatny. Wydarzenie odbywa się w godzinach od 10.00 do 18.00

Wśród tegorocznych wystawców można znaleźć: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. NMP w Częstochowie, Le bonbon, Nianiolandię, Pływający Maluszek – Szkołę Pływania Acti.Sport, Niepubliczne Przedszkole Nibylandia, Przedszkole Niepubliczne Czerwony Kapturek, BABY STEPS Centrum Terapii Dziecka, Milenove_handmade, Szkołę Językową ProfiLingua Częstochowa, Depilconcept, Szydełkową Kamelię, Szycie z pasji, Puszytkowo handmade, BabyMatt, Project By Duchnik, Guzik z pętelką, Amidekor Stylowe dekoracje, Aloesowe Petardy - Weronika Metyk, Plecionki Iwonki, PatiLove Handmade, Bajkolandię, UszakiCudaki, Skrzynię skarbów. Organizatorem targów jest Agencja Reklamowa Manager.


źródło: Biuro Prasowe Galerii Jurajskiej

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Guarana Public Relations
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Jak wykorzystać wakacje, aby mądrze wspierać umiejętności nastolatka, który marz Biuro prasowe
2024-06-27 | 11:30

Jak wykorzystać wakacje, aby mądrze wspierać umiejętności nastolatka, który marz

Jeśli twój nastolatek marzy o studiach zagranicznych, wakacje to dobry czas, aby mu w tym pomóc. Wcale nie chodzi o siedzenie z nosem w podręcznikach,
Dziecko Moc atrakcji w Porcie Łódź
2024-06-26 | 12:40

Moc atrakcji w Porcie Łódź

Finał Maratonu Zabawy, wspólne oglądanie meczów Euro 2024 w Strefie Kibica oraz „Dobranocka”, czyli kolejna edycja TME Polówka, podczas której
Dziecko Jak przygotować się do porodu – 5 cennych rad
2024-06-24 | 19:00

Jak przygotować się do porodu – 5 cennych rad

Choć do tego niezwykłego momentu jest dużo czasu na przygotowania, nic nie stoi na przeszkodzie, by rozpocząć je jak najwcześniej. Ważne jest nie tylko skompletowanie wyprawki czy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.