Etisoft wprowadza na rynek przyłbice dla dzieci
Firma Etisoft – producent innowacyjnych maseczek samoprzylepnych, wprowadziła właśnie na rynek nowość – przyłbice dla dzieci. Jest to kolejny produkt w klasie Etisoft Personal Protection, który pozwoli zmniejszyć ryzyko zarażenia się zarówno COVID 19, jak i wirusami grypy.
Trwałość i swoboda użytkowania
Poliwęglan zastosowany do produkcji szyby w przyłbicy jest jednym z najbardziej odpornych tworzyw sztucznych. Jest to szczególnie istotne w przypadku małych użytkowników, którzy zapewne intensywnie będą eksploatować produkt podczas przebywania w szkole lub miejscach publicznych. Dodatkowym atutem jest funkcja unoszenia i opuszczania przyłbicy na zawiasie, która pozwoli bez problemu zjeść dziecku kanapkę lub napić się wody podczas przerwy szkolnej. Zastosowana wstawka z pianki poliuretanowej zapewni z kolei wygodę użytkowania, a co istotne - przyłbice będą doskonałym rozwiązaniem także dla dzieci, które noszą okulary. Do czyszczenia szyby należy używać spirytusu lub płynu do czyszczenia ekranów LCD. Produkt posiada certyfikat CE.
Współcześni rycerze też noszą przyłbice
Warto wspomnieć, że przyłbice ochronne dla dzieci to ciekawa alternatywa dla noszonych przez nie maseczek, także w każdym innym publicznym miejscu, gdzie obecnie obowiązują zaostrzone zasady sanitarne. Dobrym pomysłem, by zachęcić dzieci, zwłaszcza te młodsze do noszenia przyłbic może być stworzenie historii o współczesnych rycerzach lub wręcz nawiązanie do postaci szturmowców z „Gwiezdnych wojen”!
Produkt dostępny jest zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej w sklepie: https://sklep.etisoft.pl/

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.