Ferie w Wola Parku – w pakiecie na jednym bilecie
Havas PR Warsaw
ul. Dziekońskiego 1
00-728 Warszawa
angelika.szpregiel|havas.com| |angelika.szpregiel|havas.com
+48 502 552 334
havaspr.pl
Nie musisz wyjeżdżać z Warszawy, aby w czasie ferii zapewnić swojemu dziecku wyjątkowe atrakcje. Wola Park w pakiecie na jednym bilecie oferuje najmłodszym szał zabawy, a w tym zakręcone wrotki, warsztaty edukacyjne, konkursy z nagrodami i słodki poczęstunek.
- Wola Park gwarantuje najmłodszym dobrą zabawę w czasie ferii za pomocą jednego biletu wstępu na rozmaite atrakcje.
- Oferta obowiązuje od 31.01 do 11.02, bilet w cenie 19 zł można zakupić w punkcie informacyjnym Wola Parku, płacąc dla bezpieczeństwa kartą płatniczą.
Do zabawy, gotowi, start!
Wola Park przygotował specjalną propozycję dla tych, którzy z różnych powodów zdecydowali się spędzić ferie w Warszawie lub szukają dodatkowych aktywności na swoich pociech. Dzięki jednemu biletowi wstępu na wszystkie atrakcje, zimowa przerwa w mieście jest przyjemniejsza, niż kiedykolwiek. Wystarczy, że kupimy bilet w punkcie informacyjnym Wola Parku i gotowe! Oferta ważna jest do 11 lutego włącznie, dla bezpieczeństwa zakupu biletu można dokonać jedynie kartą płatniczą. W razie potrzeby wykupione atrakcje można rozłożyć na kilka dni.
Wrotkowy zawrót głowy
Pierwsza z atrakcji dla najmłodszych, dostępna w ramach zbiorowego biletu, to wstęp na wrotkarnię, a na niej wrotkowy zawrót głowy! W godzinach od 10:00 do 20:00 na dzieci czekają animatorzy, którzy zapewnią świetną zabawę w rytm muzyki i pokażą techniki bezpiecznej jazdy. Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia wyposażona w podwójnie ozonowane wrotki, kaski oraz ochraniacze.
- Co roku staramy się zapewnić ciekawe atrakcje dzieciom, które spędzają ferie w mieście. Chcemy pokazać, że nie trzeba wyjeżdżać z Warszawy, aby dobrze się bawić i spędzić w gronie rodziny wyjątkowe chwile. W tym roku nasza propozycja to ferie w pakiecie na jednym bilecie, a w tej cenie m.in. tor wrotkarski, czy warsztaty edukacyjne – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Customer Experience Manager w Wola Park.
Nauka przez zabawę
Wola Park zadbał o to, aby najmłodsi nie tylko dobrze się bawili, ale także czegoś się nauczyli. Przez dwa tygodnie ferii od poniedziałku do piątku we Współdzielniku odbywają się warsztaty, na których dzieci mogą m.in. przeprowadzić ciekawe eksperymenty, czy poćwiczyć swoją wyobraźnię.
Harmonogram warsztatów edukacyjnych we Współdzielinku (1. piętro naprzeciwko Media Expert):
- Poniedziałek, godzina 14:00 – Decoupage na drewnie
- Wtorek, godzina 14:00 – Teatr Innowacyjnej Edukacji (zabawy suchym lodem oraz produkcja sztucznego śniegu)
- Środa, godzina 14:00 – Malowanie na ceramice
- Czwartek, godzina 14:00 – Teatr Innowacyjnej Edukacji (skala kwasowości, wielokolorowość w chemii oraz warsztaty mydlarskie)
- Piątek, godzina 14:00 – Zabawy z ekologicznymi klockami kreatywnymi Play Mais
Cena biletu obejmuje także: poczęstunek od Vita Café, Bubble Tea od Tian Fun, ciasteczko od Cukierni Sowa oraz napój z Salad Story.
Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.