Komunikaty PR

Furby powraca do Polski!

2023-08-03  |  12:05
Biuro prasowe
Kontakt
Karolina Wojewodzic
Yellowcups

Sowińskiego 9
31-524 Kraków
karolina|yellowcups.pl| |karolina|yellowcups.pl
537 211 401
https://yellowcups.pl/
Do pobrania Inf. pras ( 0.58 MB )

Już w sierpniu tego roku Furby nowej generacji pojawi się w polskich sklepach. To kultowa zabawka firmy Hasbro, za którą od zawsze szalały miliony dzieci na całym świecie. Tworząc najnowszą wersję Furby, Hasbro przeprowadziło badania wśród najmłodszych, by poznać ich potrzeby i oczekiwania. Tak powstała urzekająca i mówiąca po polsku nowa generacja Furby. Teraz okazji do zabaw i psot jest jeszcze więcej!

Koniec czekania, pora na zabawę – „Dah-No-Lah”!
Furby pojawi się w dwóch przepięknych wersjach kolorystycznych: fioletowej i koralowej. Ma aż 5 podstawowych trybów zabawy aktywowanych głosem plus 3 dodatkowe tryby – niespodzianki, które pojawiają się wraz z biegiem zabawy. Im więcej czasu dzieci spędzają z Furby, tym więcej funkcji odkrywają! Ten przyjacielski stworek gra, śpiewa, świeci, reaguje na 600 sposobów, a także trochę psoci. Wspólnie z Furby dzieci mogą śpiewać piosenki, tańczyć czy po prostu odpoczywać. Furby mówi po polsku i furbijsku. Wymaga opieki - domaga się karmienia, czesania oraz ubierania, a dzięki dołączonym akcesoriom każda zabawka może zyskać nowy, unikalny wygląd!

Przyjaźń pełna psot!
Dzięki futrzastej nowości od Hasbro dzieci mogą poznać kultową zabawkę, której poprzednie wersje wiele lat temu pokochali ich rodzice. Realistyczne ruchy, wyraziste oczy, własny język (furbijski!) i psotny charakter – to wszystko składa się na wyjątkowość Furby. Oto symbol przyjaźni, wyrażania siebie i dobrej zabawy, który na dobre zagościł w popkulturze. Od zawsze pokazuje dzieciom, że mogą być szalone, zabawne, zwariowane, a także trochę niesforne, ponieważ to czyni je wyjątkowymi.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Yellowcups
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba Biuro prasowe
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach
Dziecko Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
2024-12-20 | 10:10

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa

Edukacja sensoryczna, choć często postrzegana jako zabawa, ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju dziecka. Żłobki i przedszkola, które świadomie wprowadzają aktywności stymulujące

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Problemy społeczne

Na rynku nieruchomości rośnie popularność rewitalizacji. Odnowa dotyczy nie tylko zabytkowych budynków, ale też dawnych terenów poprzemysłowych

Rewitalizacja byłych terenów przemysłowych i budynków jest kluczowym aspektem zrównoważonego rozwoju miejskiego i szansą na zachowanie dziedzictwa kulturowego. Jak podkreślają eksperci Deloitte’a, prawidłowo przeprowadzona rewitalizacja może pobudzić do życia dany obszar miasta i zwiększyć jego atrakcyjność inwestycyjną. Poprawi też jakość życia mieszkańców.

Transport

Wypadki pod wpływem alkoholu częściej powodują młodzi kierowcy. Sytuację poprawiają kontrole prędkości oraz stanu trzeźwości kierujących

Najczęściej do picia i wsiadania za kierownicę przyznają się osoby, które nie ukończyły jeszcze 20. roku życia – informuje Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, opierając się na dostępnych statystykach i badaniach opinii społecznej. Między innymi z tego powodu ważna jest prewencja oraz systematyczne kontrole stanu trzeźwości kierowców. W ub.r. w Polsce doszło do 1201 wypadków drogowych, których sprawcami były osoby pod wpływem alkoholu. Zginęły w nich 154 osoby.