Galeria Bronowice zaprasza na Targi Zajęć Pozalekcyjnych
W dniach 10-11 września w Galerii Bronowice odbędą się Targi Zajęć Pozalekcyjnych, na których swoją obecność potwierdziło 41 wystawców. Będą one niepowtarzalną okazją, aby dowiedzieć się, jaką propozycję mają dla dzieci i młodzieży placówki edukacyjne, artystyczne, sportowe czy związane z nowymi technologiami. Szeroką gamę zajęć uzupełnią oferty specjalne oraz rabaty na wyprawkę szkolną, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i kreatywne warsztaty na poszczególnych stanowiskach.
Trening gimnastyki sportowej, łyżwiarstwo figurowe, szkoła baletowa, zajęcia z robotyki, a może nauka gry na ukulele? Galeria Bronowice zaprasza wszystkich rodziców, którzy szukają dla swoich pociech ciekawych kursów i zajęć dodatkowych na Targi Zajęć Pozalekcyjnych. W dniach 10-11 września, w godz. 11.00-19.00, będzie można zapoznać się tu ze szczegółową ofertą 41 wystawców, przekonać się jak wyglądają zajęcia w praktyce oraz otrzymać interesujące gadżety. Na wszystkich uczestników czekać będzie także wiele innych atrakcji, m.in.: prezentacje i warsztaty na poszczególnych stanowiskach, specjalne rabaty na zajęcia pozalekcyjne, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
To nie koniec niespodzianek!
Korzystne zniżki na wybrane artykuły związane ze szkołą i spędzaniem czasu wolnego przygotowały także sklepy i punkty usługowe znajdujące się terenie Galerii Bronowice.
Targi Zajęć Pozalekcyjnych odbędą się w dniach 10-11 września, w godz. 11.00-19.00, w Galerii Bronowice. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!
Więcej o akcji na: www.galeriabronowice.pl oraz www.facebook.com/GaleriaBronowice/

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Rynek saszetek nikotynowych w Polsce będzie uregulowany. Osoby nieletnie nie będą mogły ich kupić
Siódmego maja sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która w części reguluje rynek woreczków nikotynowych. Eksperci z Forum Prawo dla Rozwoju podkreślają pilną potrzebę objęcia tego rynku przepisami prawnymi. Podkreślają, że brak odpowiednich regulacji prawnych dotyczących tych produktów, obecnych na polskim rynku od pięciu lat, to realne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Niezbędne są kompleksowe przepisy, które uregulują kwestię saszetek i ograniczą do nich dostęp młodzieży.
Prawo
Kobiety wciąż są w mniejszości we władzach spółek. Tylko część firm działa na rzecz równości płci

Luka w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn spadła w UE do najniższego poziomu w ostatniej dekadzie. Jednocześnie jednak panie częściej niż na kierowniczych pracują na niższych i gorzej płatnych stanowiskach. W Polsce, jak wynika z danych 30% Club Poland, udział kobiet w zarządach i radach nadzorczych 140 największych spółek notowanych na GPW wynosi 18,4 proc. Wskazuje to na potrzebę wdrożenia skutecznych działań na rzecz zwiększenia udziału kobiet w najwyższych strukturach zarządzania, również na szczeblu unijnym.
Konsument
Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.