Komunikaty PR

Grudzień pełen prezentów w centrum handlowym Atrium Targówek! Skorzystaj ze świą

2023-12-08  |  14:30
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.06 MB )

Przedświąteczny czas w centrum handlowym Atrium Targówek obfituje w różnorodne atrakcje dla odwiedzających, zarówno tych małych, jak i dużych. Spotkanie ze Świętym Mikołajem, wyjątkowe warsztaty kreatywne, a także nagrody i upominki – każdy znajdzie tu coś dla siebie. W grudniu nudy nie ma!


Ostatni miesiąc roku przeważnie spędzamy na przygotowaniach, ekscytując się nadchodzącym spotkaniem przy wigilijnym stole. Grudzień to także czas ostatnich gwiazdkowych zakupów i celebracji magii zbliżających się świąt. Jak co roku, z wyjątkową propozycją dla mieszkańców Warszawy przychodzi centrum handlowe Atrium Targówek!

W dniach 1-5 grudnia na klientów galerii czekać będzie Fotobudka 360 –Tylko w Atrium Targówek będzie można nagrać się w dmuchanej, balonowej kuli, a wyprodukowanym klipem pochwalić się w swoich mediach społecznościowych!

Z kolei już 6 grudnia dmuchana kula magicznie zamieni się w Bańkę Pełną Nagród. Każdy, kto zrobi zakupy w dniach 6-9 grudnia o wartości minimum 250zł* i zarejestruje paragony u hostess przy balonowej ściance – ma możliwość wejścia do Bańki i złapania balona z nagrodą (w ciągu 5 sekund). Wśród możliwych do zdobycia nagród znajdą się urocze pluszowe maskotki, zestawy klocków LEGO i karty podarunkowe do wykorzystania w Atrium Targówek. Regulamin akcji dostępny jest na stronie centrum.

Wśród grudniowych atrakcji nie może zabraknąć spotkania ze Świętym Mikołajem! Ten czarujący jegomość będzie czekał na najmłodszych 6 i 9 grudnia, z pełnym wachlarzem uśmiechów, aby pozować do zdjęć, przybijać piątki, odbierać listy oraz – oczywiście – wręczać słodkie upominki.

W same Mikołajki, w dniu 6 grudnia odbędą się bezpłatne warsztaty kreatywne, podczas których każde dziecko wykona indywidualną, ozdobną bransoletkę lub breloczek ze swoim imieniem za pomocą tysięcy koralików i dodatków. Będzie także możliwość wykonania pierniczkowej zawieszki na choinkę. Z kolei 9 grudnia zapraszamy do kreatywnych warsztatów z wykorzystaniem naturalnego mchu o różnych odcieniach – dzieci wykonają ekologiczne, pachnące naturą ozdoby świąteczne na sklejkowym podkładzie. Będzie także możliwość wykonania własnej bombki choinkowej na bazie styropianowej lub akrylowej z wykorzystaniem masy dekoracji. Na najmłodszych czekają w tych dniach także świąteczne kolorowanki 3D!

To jeszcze nie koniec atrakcji w drugi weekend grudnia! Atrium Targówek ma także propozycję dla tych, którym los i potrzeby seniorów nie są obojętne! Wraz z fundacją św. Mikołaj dla Seniora zebraliśmy 60 listów od starszych osób z warszawskich DPS-ów, którzy opisali swoje potrzeby oraz życzenia do św. Mikołaja. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało wszystkie produkty opisane w listach!  9 grudnia odwiedzający Atrium Targówek mogą pokazać spakować prezent dla Seniora, dołączając kilka miłych, budujących słów do adresata listu! Zróbmy razem coś dobrego i sprawmy radość seniorom.

Kolejne dni to kolejne atrakcje!

W dniach 14-17 grudnia codziennie w godzinach 12.00 – 20.00 na najmłodszych czekają kolejne, świąteczne warsztaty:

14.12 – eko warsztaty z mchem w roli głównej oraz świąteczne bransoletki;

15.12 – dekoracja bombek akrylowych lub styropianowych oraz piernikowe zawieszki;

16.12 – bransoletki świąteczne oraz papieroplastyka – dekoracje świąteczne z wykorzystaniem papieru, kartonu, kleju i materiałów dekoracyjnych

17.12 – eko warsztaty z mchem w roli głównej oraz dekoracje bombek akrylowych lub styropianowych.

Warsztaty są bezpłatne, a arcydzieła wykonane w trakcie ich trwania każde dziecko może zabrać ze sobą i zapakować go jako prezent taki własnoręcznie wykonany podarunek z pewnością sprawi wiele radości bliskiej osobie! Podczas warsztatów każde dziecko dostanie specjalny paszport z polami do odznaczenia za udział w poszczególnych warsztatach. Pociecha, która zbierze minimum 4 pieczątki – otrzyma od nas słodki upominek**.

W dniach 14 – 23 grudnia w godzinach od 12.00 do 20.00 zabiegani klienci będą mogli skorzystać z usługi bezpłatnego pakowania prezentów zakupionych w Atrium Targówek! Wystarczy pokazać hostessom paragon*** za zakupy o wartości minimum 100zł, wybrać sposób pakowania i odebrać pięknie zapakowany prezent! Z MaszOkazje! zyskujesz więcej – zamiast dwóch prezentów, zapakujemy cztery po okazaniu kuponu!

* można łączyć maksymalnie dwa paragony, w przypadku łączenia paragonów z hipermarketu Carrefour honorujemy ich wartość w zakresie max. 100zł

** pierwsze 100 dzieci, które zbiorą 4 pieczątki i zgłoszą się w dniu 17.12 do animatorki.

*** można łączyć maksymalnie dwa paragony. Maksymalna ilość prezentów do zapakowania na jednego Uczestnika to dwa prezenty dziennie, w przypadku realizacji kuponu z MaszOkazje! przysługuje możliwość zapakowania 4 prezentów dziennie.

Wspólna, świąteczna zabawa potrwa przez cały miesiąc. Więcej informacji na stronie galerii.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Jak edukować dzieci i dorosłych na temat ekologii? Radzą eksperci UNEP/GRID Biuro prasowe
2024-02-22 | 12:00

Jak edukować dzieci i dorosłych na temat ekologii? Radzą eksperci UNEP/GRID

Jak uczyć dzieci ekologii, aby motywować je do działania? Program „Kubusiowi Przyjaciele Natury” daje przedszkolakom i dzieciom z klas 1–3 szansę na edukację ekologiczną,
Dziecko #MamyNaToRadę! Pedagodzy, psycholodzy i logopedzi radzą rodzicom
2024-02-22 | 08:05

#MamyNaToRadę! Pedagodzy, psycholodzy i logopedzi radzą rodzicom

na zdjęciu: Kadr z filmu „Zajrzyj do Wirtualnej Poradni Pedagogicznej”. Zaprasza Was Hania. (fot. fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty) - - - - - - - - - - Masz
Dziecko Śpij spokojnie - czyli komfort i ergonomia
2024-02-21 | 12:00

Śpij spokojnie - czyli komfort i ergonomia

Warszawa, 21 lutego 2024 r. - Bezpieczeństwo dzieci w podróży nie zawsze idzie w parze z komfortem. Niektóre rozwiązania, choć skutecznie chronią naszych najbliższych, nie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Jerzy Stuhr: Kończę swoją karierę teatralną i pedagogiczną. Już nie wyjdę na scenę, ale jeszcze mam ciągotki filmowe

Wybitny aktor, reżyser i pedagog żegna się z teatralną sceną dramatem Tadeusza Słobodzianka zatytułowanym „Geniusz”. Artysta wyreżyserował ten spektakl, a także gra w nim jedną z głównych ról. Wciela się w niezwykle ważną dla niego postać Konstantina Stanisławskiego, mistrza metody gry aktorskiej, którą sam przez wiele lat rozpowszechniał studentom na całym świecie. To pierwsza rola Jerzego Stuhra po dłuższej przerwie i jak się okazuje – ostatnia. Tą sztuką podsumowuje bowiem swój dorobek zawodowy i kończy karierę. Przedstawienie będzie wystawiane na deskach Teatru Polonia.

Zdrowie

Coraz gorsza kondycja psychiczna polskich nastolatków. Szkoły potrzebują narzędzi, żeby reagować na depresję i kryzysowe sytuacje

Stan psychiczny dzieci i młodzieży w Polsce się pogarsza. – W polskich szkołach brakuje psychologów, często też wrażliwości i wsparcia. A jeśli dziecko nie będzie mieć go w domu, to tym bardziej powinno mieć je w szkole – mówi Barbara Nowacka, ministra edukacji. – Statystyki pokazują, że w Polsce na depresję cierpi 2 proc. dzieci w wieku 6–12 lat i aż 20 proc. w grupie młodzieńczej – mówi Katarzyna Dubno, członkini zarządu Fundacji Adamed. Na te niepokojące dane w ostatnich latach wpłynęły m.in. izolacja spowodowana pandemią, sytuacja geopolityczna zaburzająca poczucie bezpieczeństwa. To dodatkowo nakłada się na sytuacje kryzysowe w domu czy szkole. Fundacja Adamed nawiązała współpracę z ekspertami serwisu Życie warte jest rozmowy, a efektem tego partnerstwa program Wspierająca Szkoła, którego celem jest profilaktyka zachowań samobójczych.

Nauka

Prognozy bólu powiązanego z pogodą byłyby pożyteczną innowacją. Osoby wrażliwe na zmiany aury mogłyby się lepiej do nich przygotować

Ponad 70 proc. osób cierpiących na migrenę zależną od warunków pogodowych chętnie skorzystałoby z narzędzia prognozującego wystąpienie u nich bólu. Niemal połowa z nich uważa, że taka wiedza pozwoliłaby im podjąć działania w celu uniknięcia przykrych dolegliwości lub ograniczenia aktywności we wskazanym czasie. Do takich wniosków doszli naukowcy z Uniwersytetu Georgii w Athens. Skutecznego narzędzia prognostycznego jeszcze nie wynaleziono. Z meteopatią zmaga się nawet co trzeci człowiek na świecie, a 10 proc. ludzi doświadcza natomiast migreny.