Komunikaty PR

Gwiazdkowe spotkanie ze Świnką Peppą w centrum handlowym Reduta – spędź świątecz

2023-11-28  |  15:30
Biuro prasowe
Do pobrania Reduta ( 0.05 MB )

Już w najbliższy piątek i sobotę warszawskie centrum handlowe Reduta odwiedzą wyjątkowi goście – świnka Peppa i jej braciszek George! W programie przewidziano ogrom atrakcji dla najmłodszych, świąteczną scenerię do pamiątkowych fotografii i konkursy z nagrodami!


Świnka Peppa to bohaterka popularnej kreskówki, która już od prawie 20 lat wraz ze swoim braciszkiem George’em podbija serca najmłodszych widzów. Zwierzaki przeżywają na ekranie fascynujące przygody, uczą się nowych umiejętności i wspólnie dzielnie stawiają czoła napotykanym problemom. Teraz wielbiciele sprytnej świnki będą mieli okazję własnoręcznie przybić jej piątkę i zabawić się w centrum handlowym Reduta.

Już w najbliższy piątek i sobotę, przy Alejach Jerozolimskich 148, w warszawskiej galerii na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji! Najmłodsi będą mogli wziąć udział w tematycznych animacjach i grach, w których zdobędą wyjątkowe nagrody. Do wspólnej zabawy zachęci również Strefa Kreatywna, gdzie wyobraźnię pobudzą kolorowanki i łamigłówki. Dzieci będą mogły zajrzeć do Leśnego Campingu, by odpocząć i wsłuchać się w odgłosy natury i śpiew ptaków, a także odwiedzić Kolorowy Plac Zabaw z ogromnymi zabawkami!

To nie koniec! W programie przewidziano też malowanie buziek i robienie zwierzaków z balonów! Z kolei rodzice wspólnie z pociechami będą mogli zapozować do pamiątkowych fotografii w specjalnej scenerii Strefy Foto.

Zabawa potrwa od 10.00 do 18.00 w piątek (1 grudnia) i sobotę (2 grudnia). Wszystkie atrakcje są bezpłatne! Więcej informacji dla chętnych na stronie galerii.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Czy polska piosenka dla dzieci umarła? Biuro prasowe
2024-02-21 | 01:00

Czy polska piosenka dla dzieci umarła?

Każde pokolenie ma swojego „bohatera” w świecie muzyki, z którym utożsamia swoją młodość i okres dojrzewania czy wczesną dorosłość. Starsi słuchacze z rozrzewnieniem
Dziecko Wielka przygoda z Biedronką i Czarnym Kotem! Odwiedź Promenadę i spędź magiczny
2024-02-20 | 11:30

Wielka przygoda z Biedronką i Czarnym Kotem! Odwiedź Promenadę i spędź magiczny

Uratuj ulice Paryża przed Władcą Ciem! Już 23 i 24 lutego w warszawskiej Promenadzie zagoszczą super bohaterowie – Biedronka i Czarny Kot, którzy zabiorą najmłodszych na
Dziecko Ferie w Miasteczku Przedsiębiorczości CH Focus
2024-02-15 | 09:02

Ferie w Miasteczku Przedsiębiorczości CH Focus

Skąd się biorą pieniądze? Dlaczego dorośli pracują i na czym polega oszczędzanie? To pytania, na które wspólnie poszukamy odpowiedzi podczas ciekawych zajęć edukacyjnych

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Farmacja

Bezpieczeństwo w polskich szpitalach pozostawia wiele do życzenia. Dotyczy to zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego

W Polsce nie ma pełnych danych dotyczących liczby błędów medycznych i zdarzeń niepożądanych w szpitalach i placówkach ochrony zdrowia. Wynika to m.in. z faktu, że ponad 70 proc. z nich nie prowadzi elektronicznego rejestru takich zdarzeń. W wielu placówkach brakuje także bezpiecznego sprzętu i procedur dotyczących np. przygotowywania leków cytotoksycznych przez personel medyczny. Dlatego Koalicja na rzecz Bezpieczeństwa Szpitali podkreśla konieczność wdrożenia kryteriów niezbędnych dla poprawy bezpieczeństwa w placówkach medycznych, które powinny zostać uwzględnione we wskaźnikach jakości w opiece zdrowotnej.

Żywienie

Joanna Liszowska: W tłusty czwartek zawsze ten jeden pączek na szczęście jest wskazany. Ale nie trzeba się objadać, żeby potem nie mieć wyrzutów sumienia i brzuch nie bolał

Gwiazdy przyznają, że w tłusty czwartek pokusie skosztowania pączka czy faworka trudno się oprzeć. Joanna Liszowska na razie jednak nie potrafi powiedzieć, czy skończy się tylko na jednej sztuce. Z kolei Maja Sablewska ze względu na nietolerancję glutenu musi zachować umiar. Anna Jurksztowicz natomiast jest w teamie faworki i z doświadczenia wie, że uzależniają od pierwszego kęsa, aż nie można przestać ich jeść.