Komunikaty PR

Huawei zaprasza na rodzinną zabawę z bohaterami gry i serialu Talking Tom

2022-06-02  |  14:00
Biuro prasowe

Pierwsze dwa wydarzenia mają zachęcić dzieci do malowania, rysowania, szkicowania lub kolorowania popularnych postaci z gry Talking Tom dostępnej w AppGallery i Huawei Centrum gier oraz dostępnego w Huawei Video serialu Talking Tom and Friends.

 

Już 4 i 11 czerwca w Huawei Experience Store w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie, Huawei organizuje wyjątkową imprezę rodzinną. Pełne atrakcji dni będą zachęcać początkujących artystów do korzystania z tabletów i smartfonów Huawei oraz tworzenia za ich pomocą wyjątkowych rysunków, a każdy uczestnik dostanie powitalny upominek.

 

Rysunki zostaną umieszczone w internecie za pośrednictwem Przeglądarki Huawei i każdy będzie mógł zagłosować online na ulubiony obrazek. Osoby głosujące mają szansę otrzymać bezpłatnie 50 GB przestrzeni dyskowej w Chmurze Huawei na jeden miesiąc. Konkurs będzie promowany również w AppGallery, Centrum Gier Huawei, Chmurze Huawei oraz Motywach Huawei. Ponadto, autorzy trzech najlepszych prac zdobędą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Na zwycięzcę czeka tablet Huawei MatePad 10.4 w zestawie z Huawei KeyBoard i M Pencil. Autor drugiej najwyżej ocenionej pracy otrzyma Huawei MatePad T10S + WIFI. Nagrodą za trzecie miejsce będzie Huawei MatePad T10 + WIFI. Wszyscy zwycięzcy otrzymają również bezpłatnie 200 GB pamięci masowej w Chmurze Huawei.

 

Seria gier Talking Tom to jedne z najpopularniejszych gier pobieranych w AppGallery – obecnie mają ponad 18 miliardów pobrań, natomiast serial - ponad 88 miliardów wyświetleń.

 

Szczegóły wydarzenia: https://consumer.huawei.com/pl/campaign/matepad-launch/

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Zdrowe dziecko jesienią? Zacznij od jelit Biuro prasowe
2022-09-26 | 16:00

Zdrowe dziecko jesienią? Zacznij od jelit

Zdrowe jelita to klucz do zdrowia, zaś kluczem do zdrowych jelit jest odpowiednia dieta. To, co jemy wpływa bowiem na ich stan i kondycję, a w szczególności na prawidłowy skład
Dziecko „Pająk Lucas” debiutuje w Polsce w paśmie Cartoonito na kanale Boomerang!
2022-09-26 | 15:00

„Pająk Lucas” debiutuje w Polsce w paśmie Cartoonito na kanale Boomerang!

Internetowy hit z ponad 980 milionami wyświetleń i 3,6 milionami subskrypcji trafia do nowego pasma dla przedszkolaków – Cartoonito – na kanale Boomerang. Premiera serialu
Dziecko Śniadanie do szkoły nie musi być nudne! – pomysły na apetyczne i zdrowe przekąs
2022-09-23 | 14:00

Śniadanie do szkoły nie musi być nudne! – pomysły na apetyczne i zdrowe przekąs

Wrzesień się jeszcze nie skończył, a Ty już nie masz pomysłów na apetyczne i zdrowe drugie śniadanie dla swojego dziecka? A może szukasz inspiracji na dobre przekąski dla siebie?

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Moda

Seriale

Adam Fidusiewicz: Zagrałem w dwóch amerykańskich serialach. To zupełnie inny komfort pracy niż w Polsce

Aktor cieszy się ze współpracy z zagranicznymi twórcami filmowymi, bo jak podkreśla – w ten sposób poszerza swoje horyzonty, zdobywa nowe doświadczenia i patrzy na siebie oraz na swój zawód z nieco innej perspektywy. Przekonał się już m.in. że trzeba zainwestować w swój wygląd i ciężko pracować nad sylwetką. Wtedy zwiększają się szanse na zdobycie ciekawej roli. Aktor dumny jest m.in. z roli w amerykańskim serialu kryminalnym „FBI: International”.

Konsument

Konsumenci wyznaczają kierunki działania dla biznesu. Pod ich wpływem prawie 60 proc. firm zwiększyło ambicje swoich celów środowiskowych

Temat zrównoważonego rozwoju staje się kluczowy dla konsumentów i biznesu. – Prawie 90 proc. Polaków uważa, że ich wybory i jednostkowe działania mogą mieć pozytywny wpływ na rozwiązywanie globalnych problemów społecznych i środowiskowych, 57 proc. firm zwiększyło ambicje swoich celów środowiskowych – mówi Małgorzata Jarczyk-Zuber, odpowiedzialna za ESG i innowacje w ING Banku Śląskim. Rzeczywiście duże korporacje mają coraz bardziej ambitne cele ESG, ale takie inicjatywy powinny docierać szerzej, także do średniego i małego biznesu oraz samorządów. Do tego potrzebne są wymiana doświadczeń, współpraca i uczciwe podejście – podkreślali eksperci Okrągłych Stołów Klimatycznych zorganizowanych podczas Festiwalu Przyszłości Bomba Megabitowa. Co istotne, nie tylko wymogi konsumentów, ale też globalny kryzys może się stać wyzwalaczem pozytywnej zmiany w zakresie odpowiedzialnego biznesu.