Jesienna przygoda u Kubusia – bezpłatne teatrzyki dla najmłodszych w CH Targówek
Doskonała okazja do spędzenia czasu wolnego w CH Targówek! Specjalnie z myślą o najmłodszych już 11 i 12 października warszawska galeria zaprasza na klimatyczne przedstawienie „Jesienna przygoda u Kubusia”, opowiadające historię bohaterów ze Stumilowego Lasu!
„Jesienna przygoda u Kubusia” to wyjątkowe przedstawienie, które przeniesie najmłodszych widzów w świat dobrze znanego i uwielbianego przez dzieci Kubusia Puchatka. Krzyś musi iść do szkoły, co rozpoczyna serię zabawnych nieporozumień i przygód, które Kubuś przeżywa w swojej misji, aby odnaleźć przyjaciela. Bajka, osadzona w jesiennej scenerii, jest pełna ciepła i przyjaźni, a także humoru, który zachwyci najmłodszych.
Po każdym spektaklu, który potrwa około 40 minut, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych, podczas których stworzą piękne wyklejanki z kolorowych jesiennych liści. To doskonała okazja, aby rozwijać kreatywność i umiejętności manualne najmłodszych. Zajęcia te nie tylko bawią, ale także wspierają rozwój dziecka, ucząc je wyrażania siebie poprzez sztukę.
Teatrzyki dla dzieci, takie jak „Jesienna przygoda u Kubusia”, stanowią doskonałą formę wprowadzenia najmłodszych w świat teatru i kultury. To także szansa, by rozwijać wyobraźnię oraz wrażliwość artystyczną dzieci, oferując im bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym mogą się zanurzyć w magii przedstawień teatralnych.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Teatrzyki będą prowadzone w dwóch turach – o godzinie 11:00 oraz 15:00 – w piątek i sobotę 11 i 12 października, w strefie obok perfumerii Douglas. Więcej informacji na temat wydarzeń oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://atrium-targowek.pl/przyjazn-na-cztery-lapy-w-ch-targowek/.

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień
Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.
Ochrona środowiska
Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.
Moda
Piotr Zelt: Nie latam po sklepach i nie zawalam sobie szafy jakimiś niepotrzebnymi ciuchami. Mam sporo ubrań, które mają po 20 lat, i cały czas je noszę

Aktor zaznacza, że jego garderoba jest skromna, ale zawiera dobre jakościowo ubrania, które choć były kupione nawet dwie dekady temu, wciąż wyglądają jak nowe. Jego zdaniem nie warto ulegać sezonowym trendom i gromadzić w szafie wielu rzeczy, które modne są zaledwie kilka miesięcy. Zamiast tego lepiej zainwestować w ponadczasowe kurtki, marynarki czy buty z dobrych materiałów i dbać o nie tak, by posłużyły jak najdłużej.