Kasia Sokołowska i Venicci prezentują wózek dziecięcy inspirowany modą!
Reżyserka pokazów mody, jurorka programu Top Model i mama – Kasia Sokołowska to uosobienie kobiecej siły i wszechstronności. Teraz, wspólnie z marką Venicci, Kasia stworzyła projekt wózka, który łączy w sobie miłość do mody z wieloletnim doświadczeniem marki. Efekty tej wyjątkowej współpracy poznamy już 20 października br.
Kasia Sokołowska od lat udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań i dąży do perfekcji we wszystkim co robi. Macierzyństwo to spełnienie jej marzeń i nowy, fascynujący etap w życiu. W czasie oczekiwania na swojego synka, Kasia podjęła się kolejnego wyzwania i razem z marką Venicci zaprojektowała wózek dziecięcy z serii Venicci Tinum Upline.
Design wózka, stworzonego wspólnie z Kasią, jest jednocześnie stylowy, funkcjonalny i minimalistyczny. Na każdym etapie projektu Kasia podkreślała, że od wózka oczekuje, aby dopasowywał się do tempa jej życia – był praktyczny, lekki i sprawdzał się nie tylko w mieście, ale również w terenie.
Wspólnie z zespołem projektowym Venicci szukaliśmy takich rozwiązań, które połączą potrzeby moje i wielu innych kobiet, życia w mieście i na łonie natury. W ślad za nimi poszły wszystkie decyzje estetyczne, bardzo dla mnie ważne, ponieważ lubię się otaczać pięknymi rzeczami. Zawsze stawiam sobie wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o estetykę i poruszam się w określonych, bliskich mi stylach – mówi Kasia.
Najnowszy model wózka Venicci jest wielofunkcyjny i z łatwością poradzi sobie w warunkach miejskich i terenowych. Kolorystyczny motyw przewodni wózka utrzymany będzie w modnym odcieniu, którego nazwa jest jeszcze tajemnicą.
Jako świeżo upieczeni rodzice mamy tendencję do otaczania się milionem rzeczy. Rynek jest zalany nieprawdopodobną liczbą produktów. Byłam zaskoczona, widząc, ile tego jest. Wydało mi się, że skoro możemy mieć kompaktowy produkt, dzięki któremu nie trzeba będzie kupować dwóch różnych wózków (na warunki miejskie i górskie), to jest to pomysł wart realizacji – komentuje Kasia.
Współpraca z Kasią Sokołowską to dla nas powód do dumy. Łączą nas wspólne wartości, jak zamiłowanie do pięknego designu w połączeniu z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy wspólnie z Kasią unikalny projekt wózka Venicci Tinum Upline, który zachwyca funkcjonalnością i eleganckim designem – mówi Piotr Dąbek, współtwórca Venicci.

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku
Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Medycyna
Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.
Gwiazdy
Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.