Konkurs “Novakid’s MusicKid” – nagraj piosenkę i wygraj atrakcyjne nagrody!
Good One PR
ul. Edwarda Jelinka 38
01-402 Warszawa
karolina.kapusta|goodonepr.pl| |karolina.kapusta|goodonepr.pl
+ 48 796 996 211
www.goodonepr.pl
Internetowa szkoła języka angielskiego dla dzieci Novakid organizuje konkurs “Novakid’s MusicKid”, w którym do wygrania są wyjątkowe nagrody, a wśród nich nagranie w profesjonalnym studiu muzycznym z asystą znanego kompozytora Piotra Rubika! Aby wygrać, należy przesłać film z wykonaniem anglojęzycznej piosenki przez formularz na stronie konkursowej.
Novakid to internetowa szkoła językowa, która pomaga dzieciom w wieku 4-12 lat w nauce języka angielskiego online. Podstawą edukacji na platformie jest komunikacja i metoda pełnego fizycznego reagowania (tzw. total physical response), przypominająca naukę języka ojczystego. Proces edukacji jest prowadzony w formie zabawy i wzbogacają go takie rozwiązania, jak: wirtualna rzeczywistość, interakcja i grywalizacja, by jak najbardziej uatrakcyjnić najmłodszym naukę języka. Mali uczniowie mają do dyspozycji ponad 150 anglojęzycznych nauczycieli z całego świata.
W wokalnym konkursie Novakid zachęca wszystkie twórcze dzieci do podzielenia się swoją muzyczną pasją. Aby wziąć udział w “Novakid’s MusicKid” wystarczy wysłać nagranie anglojęzycznej piosenki, wykonanej samodzielnie przez dziecko. – Z doświadczenia pedagogów w Novakid wiemy, że prawdziwa pasja to najlepsza droga do ogólnego rozwoju najmłodszych. To właśnie pasja uczy wytrwałości, poszerza horyzonty i dodaje wiary w siebie. Dlatego też chcemy wspierać i motywować naszych uczniów do inwestowania w swoje zainteresowania i hobby. Z myślą o zdolnych dzieciach zdecydowaliśmy się zorganizować konkurs, który łączy w sobie zarówno talent wokalny, jak i naukę angielskich wyrażeń i słówek – mówi Max Azarov, CEO Novakid.
Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-12 lat i potrwa do 28.01.2021 r. Nagranie z wykonaniem anglojęzycznej piosenki (trwające 30-45 sekund) należy wysłać przez formularz na stronie https://new.novakid.pl/musickid lub umieścić umieścić film w publicznym poście w aplikacji Instagram i oznaczyć profil @novakidpolska. Konkurs podzielony jest na trzy tury. W każdej z nich Jury złożone z przedstawicieli Novakid oraz z Piotra Rubika wyłoni zwycięzcę poszczególnej tury i tym samym kandydata do Nagrody Głównej, przyznanej następnie w głosowaniu przez publiczność w dniach 31.01-05.02. W każdej z trzech tur przyznana zostanie również Nagroda Publiczności.
Nagroda Główna to nagranie piosenki w profesjonalnym studiu z asystą Piotra Rubika. Oprócz tego w puli nagród znajdują się: pakiety lekcji języka angielskiego na platformie Novakid, komplety pościeli Hop Design, książki dla dzieci od Grupy Wydawniczej Publicat S.A, lampki dziecięce od sklepu Lovely Home, słodkości marki Brześć, gry integracyjne Pytaki, kosmetyki Sylveco oraz vouchery do parku rozrywki Rabkoland od sklepu Juhasek!
Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj: https://new.novakid.pl/musickid
Patronami medialnymi konkursu są: MamaDu.pl, Magazyn Dzieci, Supermamy.papilot.pl.
Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.