Komunikaty PR

Konkurs “Novakid’s MusicKid” – nagraj piosenkę i wygraj atrakcyjne nagrody!

2021-01-12  |  13:15
Biuro prasowe
Kontakt
Karolina Kapusta
Good One PR

ul. Edwarda Jelinka 38
01-402 Warszawa
karolina.kapusta|goodonepr.pl| |karolina.kapusta|goodonepr.pl
+ 48 796 996 211
www.goodonepr.pl
Do pobrania MusicKid ( 0.23 MB )

Internetowa szkoła języka angielskiego dla dzieci Novakid organizuje konkurs “Novakid’s MusicKid”, w którym do wygrania są wyjątkowe nagrody, a wśród nich nagranie w profesjonalnym studiu muzycznym z asystą znanego kompozytora Piotra Rubika! Aby wygrać, należy przesłać film z wykonaniem anglojęzycznej piosenki przez formularz na stronie konkursowej.

Novakid to internetowa szkoła językowa, która pomaga dzieciom w wieku 4-12 lat w nauce języka angielskiego online. Podstawą edukacji na platformie jest komunikacja i metoda pełnego fizycznego reagowania (tzw. total physical response), przypominająca naukę języka ojczystego. Proces edukacji jest prowadzony w formie zabawy i wzbogacają go takie rozwiązania, jak: wirtualna rzeczywistość, interakcja i grywalizacja, by jak najbardziej uatrakcyjnić najmłodszym naukę języka. Mali uczniowie mają do dyspozycji ponad 150 anglojęzycznych nauczycieli z całego świata.

W wokalnym konkursie Novakid zachęca wszystkie twórcze dzieci do podzielenia się swoją muzyczną pasją. Aby wziąć udział w “Novakid’s MusicKid” wystarczy wysłać nagranie anglojęzycznej piosenki, wykonanej samodzielnie przez dziecko. – Z doświadczenia pedagogów w Novakid wiemy, że prawdziwa pasja to najlepsza droga do ogólnego rozwoju najmłodszych. To właśnie pasja uczy wytrwałości, poszerza horyzonty i dodaje wiary w siebie. Dlatego też chcemy wspierać i motywować naszych uczniów do inwestowania w swoje zainteresowania i hobby. Z myślą o zdolnych dzieciach zdecydowaliśmy się zorganizować konkurs, który łączy w sobie zarówno talent wokalny, jak i naukę angielskich wyrażeń i słówek – mówi Max Azarov, CEO Novakid. 

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-12 lat i potrwa do 28.01.2021 r. Nagranie z  wykonaniem anglojęzycznej piosenki (trwające 30-45 sekund) należy wysłać przez formularz na stronie https://new.novakid.pl/musickid lub umieścić umieścić film w publicznym poście w aplikacji Instagram i oznaczyć profil @novakidpolska. Konkurs podzielony jest na trzy tury. W każdej z nich Jury złożone z przedstawicieli Novakid oraz z Piotra Rubika wyłoni zwycięzcę poszczególnej tury i tym samym kandydata do Nagrody Głównej, przyznanej następnie w głosowaniu przez publiczność w dniach 31.01-05.02. W każdej z trzech tur przyznana zostanie również Nagroda Publiczności.

Nagroda Główna to nagranie piosenki w profesjonalnym studiu z asystą Piotra Rubika. Oprócz tego w puli nagród znajdują się: pakiety lekcji języka angielskiego na platformie Novakid, komplety pościeli Hop Design, książki dla dzieci od Grupy Wydawniczej Publicat S.A, lampki dziecięce od sklepu Lovely Home, słodkości marki Brześć, gry integracyjne Pytaki, kosmetyki Sylveco oraz vouchery do parku rozrywki Rabkoland od sklepu Juhasek!

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj: https://new.novakid.pl/musickid 

Patronami medialnymi konkursu są: MamaDu.pl, Magazyn Dzieci, Supermamy.papilot.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Pasta Elgydium Edukacyjna – nauka dbania o zęby poprzez zabawę dla całej rodziny Biuro prasowe
2021-01-14 | 14:40

Pasta Elgydium Edukacyjna – nauka dbania o zęby poprzez zabawę dla całej rodziny

Zachęcenie dzieci do takich czynności nie jest proste, ale może być łatwiejsze, jeśli przybierze formę zabawy. W nadaniu temu na pozór nudnemu zajęciu nieco radości pomoże pasta
Dziecko Premierowe odcinki serialu „Victor i Valentino” na Cartoon Network!
2021-01-13 | 13:00

Premierowe odcinki serialu „Victor i Valentino” na Cartoon Network!

Przyrodni bracia spędzają wakacje w niewielkim, ale wyjątkowo tajemniczym Monte Macabre. Każdego dnia pomagają babci w rodzinnym interesie, a w wolnym czasie z pasją rozszyfrowują lokalne
Dziecko Jak zadbać o zęby dziecka i zachęcić dzieci do regularnej higieny jamy ustnej
2021-01-11 | 11:37

Jak zadbać o zęby dziecka i zachęcić dzieci do regularnej higieny jamy ustnej

Dbałość o higienę jamy ustnej u dzieci zaczyna się już na etapie niemowlęcym, od pielęgnacji jeszcze nieuzębionych dziąseł maluszka. Mycie zębów już od pierwszego ząbka, to

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Sport

Ponad 60 proc. Polaków odczuwa negatywne skutki pracy zdalnej. Skuteczniej radzą sobie z nimi pracownicy aktywni fizycznie

Prawie 2/3 Polaków pracujących zdalnie w pandemii odczuwa negatywne skutki home office. Są to przede wszystkim stres, problemy ze zdrowym odżywianiem oraz spadek efektywności – wynika z badania MultiSport Index 2020. Znacznie rzadziej z negatywnymi konsekwencjami pracy zdalnej zmagają się pracownicy, którzy mimo pandemii i ograniczeń pozostają aktywni fizycznie – już 4 na 10 zatrudnionych deklaruje, że sport  łagodzi stres związany z pandemią. W obecnej sytuacji wsparcie aktywności fizycznej pracowników przez firmę jest skutecznym rozwiązaniem, umożliwiającym zachowanie dobrego samopoczucia i wyższej efektywności.

 
 
 

Problemy społeczne

dr Michał Sutkowski: Jesteśmy w trudnym momencie pandemii. Musimy wytrzymać jeszcze kilka miesięcy

Rzecznik Kolegium Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski podkreśla, że Polska jest w tej chwili w trudnym momencie pandemii i społeczeństwo musi utrzymać reżim sanitarny jeszcze przez kilka miesięcy, aż akcja masowych szczepień nabierze tempa. Wskaźniki zakażeń i rozwój sytuacji epidemiologicznej w kolejnych tygodniach będą też w dużej mierze uzależnione od powrotu uczniów do szkół. Według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia od początku pandemii w Polsce na COVID-19 zachorowało ponad 1,39 mln osób, a prawie 31,3 tys. chorych zmarło.