Komunikaty PR

L.O.L. Surprise w Centrum Korona. Interaktywna wystawa dla dzieci

2022-06-01  |  11:00
Biuro prasowe

Niespodzianki, które dzieci kochają najbardziej – unikalna wystawa słynnych laleczek L.O.L. Surprise!™ pojawiła się w Centrum Korona 30 maja. Podróż przez 10 stref interaktywnych atrakcji dostarczy najmłodszym mnóstwa emocji.

Wystawa potrwa do 9 czerwca i zagwarantuje dzieciom ogrom świetnej zabawy. Znane laleczki L.O.L. Surprise!™ to wyjątkowe zabawki, które dzięki kulistym opakowaniom otwieranym warstwa po warstwie dostarczają wiele radości. Interaktywna wystawa w podobny sposób zapewnia dzieciom odkrywanie kolejnych niespodzianek.

Wyprawa przez 10 stref rozpocznie się od odebrania przez dzieci mapy, która poprowadzi je do miejsc kolejnych rozrywek. Najmłodsi znajdą w nich między innymi wielki box XXL, czyli pudełko, w którym mogą przez chwilę zamienić się miejscem z laleczką L.O.L. Surprise!™ Nie zabraknie też kojarzonego z tą serią zabawek samochodu, który będzie można zobaczyć na żywo ani charakterystycznej huśtawki w kształcie kuli. Dzieci przyciągnie też z pewnością magiczna ścianka pełna unikatowych laleczek oraz fotobudka, która pozwoli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Niezwykle ciekawym aspektem wystawy są też angażujące zagadki, po których wykonaniu każde z dzieci otrzyma słodką niespodziankę.

Ostatnim punktem wystawy jest Unboxing Room, czyli miejsce, w którym najmłodsi mogą nagrać  profesjonalnie wyglądające filmiki z otwierania kul L.O.L. Surprise!™ Ta atrakcja pozwoli im wcielić się na chwilę w influencerów i spróbować swoich sił w nowej aktywności, a także wziąć udział w konkursie. Aby to zrobić, będzie należało nagrać filmik z otwierania lalki L.O.L. Surprise!™ zakupionej w Centrum lub przyniesionej z domu, ale zapakowanej w oryginalną kulę. Następnie ten krótki film trzeba umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na stronie Centrum Korona na Facebooku. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Same zabawki dostępne będą w Centrum Korona w salonach Świat Książki oraz InMedio.

Interaktywna wystawa, która przyciąga oryginalną formułą, będzie z pewnością gratką dla wielu maluchów i nieco starszych dzieci. Możliwość przejścia przez wszystkie strefy, poza świetną zabawą, dostarczy też satysfakcji i będzie dobrym treningiem wytrwałości. Wyprawa w świat pełen niespodzianek może stać się też idealną propozycją na rodzinne spędzenie Dnia Dziecka.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Zdrowe dziecko jesienią? Zacznij od jelit Biuro prasowe
2022-09-26 | 16:00

Zdrowe dziecko jesienią? Zacznij od jelit

Zdrowe jelita to klucz do zdrowia, zaś kluczem do zdrowych jelit jest odpowiednia dieta. To, co jemy wpływa bowiem na ich stan i kondycję, a w szczególności na prawidłowy skład
Dziecko „Pająk Lucas” debiutuje w Polsce w paśmie Cartoonito na kanale Boomerang!
2022-09-26 | 15:00

„Pająk Lucas” debiutuje w Polsce w paśmie Cartoonito na kanale Boomerang!

Internetowy hit z ponad 980 milionami wyświetleń i 3,6 milionami subskrypcji trafia do nowego pasma dla przedszkolaków – Cartoonito – na kanale Boomerang. Premiera serialu
Dziecko Śniadanie do szkoły nie musi być nudne! – pomysły na apetyczne i zdrowe przekąs
2022-09-23 | 14:00

Śniadanie do szkoły nie musi być nudne! – pomysły na apetyczne i zdrowe przekąs

Wrzesień się jeszcze nie skończył, a Ty już nie masz pomysłów na apetyczne i zdrowe drugie śniadanie dla swojego dziecka? A może szukasz inspiracji na dobre przekąski dla siebie?

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Moda

Seriale

Adam Fidusiewicz: Zagrałem w dwóch amerykańskich serialach. To zupełnie inny komfort pracy niż w Polsce

Aktor cieszy się ze współpracy z zagranicznymi twórcami filmowymi, bo jak podkreśla – w ten sposób poszerza swoje horyzonty, zdobywa nowe doświadczenia i patrzy na siebie oraz na swój zawód z nieco innej perspektywy. Przekonał się już m.in. że trzeba zainwestować w swój wygląd i ciężko pracować nad sylwetką. Wtedy zwiększają się szanse na zdobycie ciekawej roli. Aktor dumny jest m.in. z roli w amerykańskim serialu kryminalnym „FBI: International”.

Konsument

Konsumenci wyznaczają kierunki działania dla biznesu. Pod ich wpływem prawie 60 proc. firm zwiększyło ambicje swoich celów środowiskowych

Temat zrównoważonego rozwoju staje się kluczowy dla konsumentów i biznesu. – Prawie 90 proc. Polaków uważa, że ich wybory i jednostkowe działania mogą mieć pozytywny wpływ na rozwiązywanie globalnych problemów społecznych i środowiskowych, 57 proc. firm zwiększyło ambicje swoich celów środowiskowych – mówi Małgorzata Jarczyk-Zuber, odpowiedzialna za ESG i innowacje w ING Banku Śląskim. Rzeczywiście duże korporacje mają coraz bardziej ambitne cele ESG, ale takie inicjatywy powinny docierać szerzej, także do średniego i małego biznesu oraz samorządów. Do tego potrzebne są wymiana doświadczeń, współpraca i uczciwe podejście – podkreślali eksperci Okrągłych Stołów Klimatycznych zorganizowanych podczas Festiwalu Przyszłości Bomba Megabitowa. Co istotne, nie tylko wymogi konsumentów, ale też globalny kryzys może się stać wyzwalaczem pozytywnej zmiany w zakresie odpowiedzialnego biznesu.