Komunikaty PR

Magnolia Park rozdaje wyprawki szkolne

2020-08-24  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Magnolia Park rozdaje wyprawki szkolne

Dzięki nowej akcji Magnolia Park wielu uczniów pójdzie do szkoły z nowymi plecakami albo zamieni karty podarunkowe na przybory i książki. Wystarczy tylko zrobić zakupy i poprawnie oszacować wagę pełnego plecaka.

Ile waży wyprawka szkolna? To pytanie zadaje Magnolia Park, zapraszając do zabawy, w której każdy dostanie prezenty: plecaki i karty podarunkowe. – Już niedługo dzieci wrócą do szkoły, a to zawsze czas intensywnych przygotowań i zakupów, dlatego zachęcamy do przywitania roku szkolnego u nas – zaprasza Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Magnolia Park. – Nikt nie odejdzie z pustymi rękoma. Jeżeli komuś nie uda się poprawnie odpowiedzieć na pytanie, otrzyma kartę podarunkową jako nagrodę pocieszenia – zapewnia.

Akcja „Witaj szkoło” organizowana jest w dniach 29 i 30 sierpnia. Aby wziąć w niej udział, należy zrobić zakupy za przynajmniej 200 zł. Z paragonami – maksymalnie dwoma – trzeba zgłosić się do stoiska promocyjnego, zlokalizowanego między sklepami Super-Pharm i Empik, na parterze centrum.

Zadaniem konkursowym do wykonania przy stoisku jest oszacowanie wagi plecaka wypełnionego wyprawką szkolną. Są dwie szanse. Jeżeli uczestnik udzieli prawidłowej odpowiedzi, otrzyma plecak szkolny. Jeżeli dwie próby będą nieudane, klient dostanie nagrodę pocieszenia w postaci karty podarunkowej. – Kartę podarunkową będzie można wykorzystać na zakup ubrań, książek, przyborów szkolnych lub innych elementów wyprawki. Kartę podarunkową można zrealizować we wszystkich sklepach i punktach handlowych w Magnolia Park – dodaje Joanna Sawośko-Duda.   

W zabawie można wziąć udział od godziny 11.00 do 20.00 (zarówno w sobotę jak i w niedzielę). Honorowane będą paragony z obu dni, ale zgodnie z regulaminem jeden paragon gra w konkursie tylko raz. Pełna treść zasad znajduje się na stoisku „Witaj szkoło”.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba Biuro prasowe
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach
Dziecko Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
2024-12-20 | 10:10

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa

Edukacja sensoryczna, choć często postrzegana jako zabawa, ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju dziecka. Żłobki i przedszkola, które świadomie wprowadzają aktywności stymulujące

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.