Komunikaty PR

Novakid ponownie zaprasza do udziału w wirtualnym obozie językowym

2022-06-29  |  18:00
Biuro prasowe

Take It Easy z Easy Breezy: Novakid ponownie zaprasza do udziału w wirtualnym, darmowym obozie językowym dla dzieci

Novakid, wiodąca europejska platforma internetowa do nauki języka angielskiego dla dzieci, uruchomiła właśnie drugą edycję międzynarodowych letnich półkolonii - Easy Breezy. Ten wirtualny obóz językowy potrwa od 13 czerwca do 29 sierpnia 2022 roku.

Wielu rodziców zastanawia się właśnie, w jaki sposób wartościowo, ale wciąż beztrosko, wypełnić wakacyjny czas swoich pociech. Z pomocą może przyjść platforma Novakid, która oferuje dzieciom edukacyjną rozrywkę w formie międzynarodowego, letniego obozu Easy Breezy. To świetna okazja do nawiązania przyjaźni z rówieśnikami z różnych krajów,  a także do odkrywania świata w zabawny i angażujący sposób. Obóz jest całkowicie bezpłatny dla uczniów Novakid z subskrypcją na 12 lub 24 tygodnie aktywną w momencie rozpoczęcia obozu.

Tegoroczna, druga edycja letnich półkolonii Easy Breezy daje dzieciom możliwość wspólnej zabawy w międzynarodowym środowisku. Język angielski odgrywa kluczową rolę jako narzędzie do dzielenia się i przekazywania pomysłów, myśli i wiedzy, a także wzajemnego poznawania się. Jesteśmy przekonani, że poszerzanie horyzontów dzieci jest krokiem naprzód w kierunku lepszej przyszłości. Tego lata mają one okazję do skorzystania z twórczego i zabawnego programu online, a także poznania społeczności podobnie myślących rówieśników, z którymi będą ćwiczyć angielski, odkrywać świat i produktywnie spędzać czas podczas wakacji – wyjaśnia Max Azarov, dyrektor generalny Novakid, zapytany o ideę obozu letniego Easy Breezy.

Podczas tego trwającego 2,5 miesiąca internetowego obozu językowego młodzi uczniowie w wieku od 4 do 15 lat wezmą udział w ponad 70 zajęciach edukacyjnych, zgrywalizowanych lekcjach języka angielskiego i rozrywkowych warsztatach na temat m.in. gotowania, aktorstwa, rzemiosła, sztuki, programowania, Lego i Minecraftu. Program zajęć został przygotowany przez nauczycieli i ekspertów Novakid.

Przyswajaniu wiedzy zdecydowanie sprzyja zdrowa, poranna rutyna. Dlatego zdecydowaliśmy się urozmaicić program naszego letniego obozu, rozbudowując go o codzienne poranne treningi i jogę online dla dzieci. Atrakcyjne ćwiczenia fizyczne pomogą im poprawić skupienie, koncentrację i nabrać energii na cały dzień – dodaje Olesya Lieber, szefowa rozwoju marki i projektów specjalnych w Novakid i mama dwójki dzieci.

Dzieci będą miały również okazję poznać świat i wziąć udział w transmitowanych na żywo wycieczkach terenowych! Czekają na nie wirtualne podróże po całym globie, m.in. zwiedzanie farmy w USA, spotkania twarzą w twarz z zabawnymi pingwinami w Kapsztadzie, a także wycieczka po Nowym Jorku, Bangkoku, niesamowitym Rio de Janeiro, jak również przepięknej Nowej Zelandii. Sesje transmitowane na żywo zostaną uzupełnione zajęciami edukacyjnymi, które dzieci będą mogły realizować zgodnie z indywidualnymi umiejętnościami.

“Zanurzenie się” w języku angielskim poprzez edu-rozrywkę bez wychodzenia z domu

Wszystkie zajęcia, wyzwania i warsztaty w programie Easy Breezy Summer Camp będą prowadzone w języku angielskim, zapewniając dzieciom “zanurzenie się” w języku w ich własnych domach. Treści kursu zostały opracowywane zgodnie z metodą CLIL (Content and Language Integrated Learning), która umożliwia dzieciom naukę języka angielskiego przy jednoczesnym poszerzaniu wiedzy z innych dziedzin.

Dzięki zastosowanej integracji języka angielskiego z zajęciami poruszającymi interesującą dla dzieci tematykę, zwiększa się ich motywacja do nauki języka. Podczas Letniego Obozu Easy Breezy dzieci będą miały okazję w zabawny sposób poszerzyć swoje słownictwo i wykorzystać swoją wiedzę w praktyce z rówieśnikami. Ponadto używanie języka podczas szkolnych wakacji daje szansę na utrwalenie wiedzy i ciężko wypracowanych umiejętności językowych.

Społeczność Easy Breezy: bezpieczna przestrzeń do nawiązywania nowych przyjaźni

Dołączenie do obozu letniego Easy Breezy to okazja do poznania przyjaciół z całego świata w bezpiecznym i skupionym na społeczności środowisku. Kontakty między dziećmi będą realizowane poprzez bezpieczny, stale moderowany czat.

Moderatorzy będą nieprzerwanie czuwać nad tym, aby czat gromadził wyłącznie przyjazną społeczność internetową. Na jakiekolwiek pytania dzieci będą otwarci przez 7 dni w tygodniu – podkreśliła Olesya Lieber.

Wszystkie animacje, lekcje i warsztaty w ramach Easy Breezy są darmowe. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej https://www.novakid.pl/camp/. Pod podanym adresem znajduje się również pełny harmonogram wirtualnych półkolonii.

Novakid to internetowa szkoła języka angielskiego dla dzieci założona w 2017 roku w Dolinie Krzemowej (USA) przez Maxa Azarova, Dmitrija Malina i Amy Krolevetskaya. Obecnie ponad 3000 doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli prowadzi lekcje języka angielskiego dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat za pośrednictwem interaktywnej platformy internetowej, zaprojektowanej przez Novakid. W 2021 r. szkoła przeprowadziła ponad 2,6 mln zajęć dla około 200 000 uczniów. Novakid jest obecnie na 133 miejscu na liście Forbes wśród 500 najlepszych pracodawców startupowych w USA. (https://www.forbes.com/consent/?toURL=https://www.forbes.com/lists/americas-best-startup-employers/). Program edukacyjny Novakid English as a Second Language (ESL) - angielski jako drugi język - jest zgodny z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) i został opracowany z myślą o indywidualnych zainteresowaniach i wieku dzieci. Novakid wykorzystuje grywalizację i technologie VR w celu stworzenia anglojęzycznego środowiska i pomaga dzieciom na całym świecie uczyć się angielskiego w zabawny i interesujący sposób. Unikalna metoda oceny postępów Novakid (ponad 1500 parametrów, testy A/B i inne elementy podejścia opartego na danych) zapewnia doskonałe wyniki i pozwala nauczycielom dostosować program do indywidualnych potrzeb i zainteresowań każdego dziecka. Novakid został doceniony przez wiele organizacji na całym świecie:*Według J’son & Partners Consulting (2021), platforma Novakid ESL jest liderem w swoim segmencie w Europie. W 2021 r. platforma Novakid znalazła się na liście 50 najlepszych firm zidentyfikowanych jako rozwijające się firmy technologii edukacyjnych przez The Org.HolonIQ umieścił Novakid na liście 100 najbardziej obiecujących startupów z Europy w 2021 roku.Drugi rok z rzędu firma Novakid znalazła się na corocznej liście 150 najlepszych firm GSV EdTech wiodących prywatnych firm w cyfrowej przestrzeni edukacyjnej.Malezyjska społeczność rodzicielska Jenama Pilihan Pa & Ma wybrała Novakid jako jedną ze 100 najlepszych marek dla rodziców w Malezji. Oficjalna strona: www.novakid.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Jak wybrać przedszkole, aby wspierało przyszły rozwój dziecka? Biuro prasowe
2022-08-05 | 10:00

Jak wybrać przedszkole, aby wspierało przyszły rozwój dziecka?

Według badań aż 85% mózgu dziecka rozwija się w pierwszych pięciu latach życia, czyli między innymi w okresie przedszkolnym. To właśnie na tym etapie tworzą się podstawy do
Dziecko Spektakl Teatru Kultureska i rodzinny piknik w Magnolia Park
2022-08-04 | 14:30

Spektakl Teatru Kultureska i rodzinny piknik w Magnolia Park

Teatr Kultureska ponownie zawita do Wrocławia, by bawić najmłodszych. W najbliższą sobotę (6 sierpnia) na scenie przed Magnolia Park będzie można zobaczyć spektakl
Dziecko Czy popularne bajki są odpowiednie dla dzieci?
2022-07-28 | 15:00

Czy popularne bajki są odpowiednie dla dzieci?

Dla niektórych z nas zaskoczeniem może okazać się fakt, iż dobrze nam znane kultowe bajki z dzieciństwa, niekoniecznie są odpowiednie dla kilkuletnich pociech. Przykładem jest bajka

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Media

Marcin Tyszka: Z jurorami „Top Model” bardzo się różnimy i często ostro się kłócimy. Kiedyś napiszę o tym książkę

Fotograf zapewnia, że choć to już 11. edycja „Top Model”, to nie ma mowy o nudzie czy jakiejkolwiek rutynie. Zarówno jurorzy, jak i ekipa realizująca program robią bowiem wszystko, by nadal przyciągał on uwagę widzów i stał się dla kogoś trampoliną do sławy. Tym razem również nie zabraknie więc charyzmatycznych uczestników, a jury często będzie miało skrajne opinie. Marcin Tyszka zdradza też, że poza tym show już realizuje kolejne intrygujące projekty zawodowe, w których połączy zamiłowanie do egzotycznych roślin i projektowania wnętrz.

Firma

Technologia coraz szybciej przeobraża rynek pracy. Staje się kluczowa nie tylko dla rozwoju kariery, ale też wellbeingu pracowników

Technologia już dziś jest częścią codziennego życia zawodowego dużej grupy pracowników, a w przyszłości jej udział będzie rósł. 65 proc. Polaków uważa, że kompetencje cyfrowe będą odgrywać coraz ważniejszą rolę na rynku pracy, a 60 proc. ocenia, że osobom biegłym w nowych technologiach będzie łatwiej o podwyżki i awanse – wynika z badań przeprowadzonych przez Grupę Pracuj. Cyfryzacja i zmiana modelu pracy na zdalny lub hybrydowy staje się także stałym elementem wellbeingu pracowniczego. Do korzystania z dobrodziejstw tej sytuacji skłonne są przede wszystkim młode osoby, które szukają pracy elastycznej, dopasowanej do ich stylu życia.

Muzyka

Michał Szczygieł: W każdym tygodniu jestem w różnych częściach Polski. W busie jest zawsze wielka impreza, nic tylko jeździć i grać koncerty

Lato to dla artystów bardzo intensywny czas, zwłaszcza że po przerwie związanej z pandemią nie tylko oni, ale również publiczność jest spragniona koncertów. Michał Szczygieł cieszy się więc, że jest tak duże zainteresowanie jego występami i może gościć z zespołem na różnych scenach. Jeśli natomiast chodzi o plany wakacyjne, to na razie myśli tylko o kilkudniowych wypadach w góry.

Partner serwisu