Nowe odcinki spin-offu „Totalnej Porażki” w Cartoon Network
Wielka tęcza, miś nad drzwiami – tak wygląda wejście do przedszkola, w którym zabawa trwa bez końca. Animowane przedszkolaki po raz kolejny przekroczą jego progi, by pod opieką Szefa Hatcheta przeżyć nowe przygody. 3. sezon i nieemitowane wcześniej odcinki 2. sezonu serialu „Totalna Porażka: Przedszkolaki” już od poniedziałku 24 października o 14:50 w Cartoon Network. Kolejne premierowe epizody pojawią się 21 listopada.
Wszystko zaczęło się od grupki nastolatków, uczestników reality show dziejącego się na wyspie w okolicach Ontario. W tej paczce znaleźli się m.in. Cody, Owen, Gwen, Heather czy Leshawma. Postaci na tyle podbiły serca fanów animacji, że twórcy zdecydowali się pokazać ich wcześniejsze losy. Kim byli charakterni bohaterowie, zanim występowali w telewizji? Kanadyjski spin-off „Totalna Porażka: Przedszkolaki” przynosi odpowiedź na to pytanie.
W nadchodzącym sezonie rozrabiać będą zarówno dzieciaki, jak i dorośli. Babcia Leshawny i mama Szefa Hatcheta zawiozą ich do przedszkola. Wtedy kobiety zaczną rywalizację w pomaganiu: która z nich jest lepszą opiekunką? Nieoficjalne zawody przyniosą wiele emocji. Nie tylko dorośli dostarczą widzom wrażeń. Przedszkolaki dadzą się we znaki opiekunowi, który będzie miał dosyć psikusów swoich wychowanków. Podopieczni wymyślają je, by… uszkodzić mu samochód: uważają, że to świetny żart. Bohater zaopatrzy się więc w pojazd z kompletnie niezniszczalnych materiałów. Dzieci będą musiały się nieźle wysilić, żeby wejść do środka! W premierowych odcinkach powróci też postać MacArthur, która w każdym epizodzie wykonuje inny zawód. Pracowała już w sklepie z sokami, w zoo, na budowie i dostarczała pizzę. Jest przekonana, że to przez żarty sprytnych dzieci traci każdą pracę. Teraz spróbuję się odegrać za ich psikusy!
Premiera 3. sezonu i nieemitowanych wcześniej odcinków 2. sezonu
„Totalna Porażka: Przedszkolaki” już w poniedziałek 24 października o 14:50 w Cartoon Network.
Kolejne premierowe odcinki od 21 listopada w Cartoon Network.
Emisja od poniedziałku do piątku o 14:50 w Cartoon Network.
O Cartoon Network
Cartoon Network, będący częścią Warner Bros. Discovery, to numer jeden wśród globalnych kanałów dziecięcych oferujący przepełnione humorem, angażujące i uznane na całym świecie produkcje dla dzieci w wieku 6-11 lat i ich rodzin: „Między nami, misiaczkami”, „Ben 10”, „Craig znad potoku”, „DC Super Hero Girls”, „Steven Universe”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Młodzi Tytani: Akcja!” i wiele innych. Oglądany w ponad 185 krajach, w 33 językach, Cartoon Network inspiruje kolejne pokolenia twórców i innowatorów. Różnorodne inicjatywy prospołeczne – „Mistrzowie Klimatu Cartoon Network” czy „Zmieniaj swój świat z Cartoon Network” – motywują dzieci i dorosłych do podejmowania drobnych działań, które w efekcie wprowadzą duże zmiany.
Biuro prasowe, Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa
Barbara Izowska Senior PR & Marketing Manager CEE, Benelux and GAS
| Katarzyna Tumielewicz Marketing & PR Manager katarzyna.tumielewicz@warnermedia.com tel. +48 22 43 86 104 | Joanna Więckowska Project Manager | dotrelations joanna.wieckowska@dotrelations.pl +48 690 995 770
|

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Eliza Gwiazda: Polacy wyrzucają śmieci, gdzie popadnie. Za chwilę nasza planeta będzie pełna śmieci
Influencerka przyznaje, że ją samą najbardziej w oczy kłują śmieci bezmyślnie rozrzucone w rezerwatach przyrody, w parkach, w lasach czy na plażach. Najczęściej są to zrywki, pety, plastikowe kubeczki czy opakowania po produktach żywnościowych, ale nie brakuje też elektrośmieci czy starych ubrań. Eliza Gwiazda dziwi się takim praktykom, bo przecież zamiast wywozić gdzieś samemu zepsute telewizory, pralki, laptopy czy telefony, można zamówić bezpłatny odbiór takich sprzętów z domu. Celebrytka chwali też ideę recyklingu i dawania ubraniom drugiego życia.
Edukacja
Miliony młodych biorą udział w międzynarodowej wymianie akademickiej. Celem jest udział w niej 23 proc. studentów z UE

Mobilność edukacyjna jest jednym z istotnych punktów w agendzie instytucji UE. W ubiegłym roku Rada UE wydała w tym obszarze zalecenia „Europa w ruchu”, w którym wskazała nowy cel na 2030 rok. Chodzi o to, by odsetek absolwentów w UE, którzy skorzystali z zagranicznej mobilności edukacyjnej, wynosił co najmniej 23 proc. Jak podkreślają przedstawiciele Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, mobilność edukacyjna to korzyści zarówno dla studentów, jak i kadry akademickiej oraz samej instytucji naukowej czy uczelni.
Motoryzacja
Kajra: Samochody mogą służyć nam latami. Mamy ze Sławomirem trzydziestoletniego golfa III, który wygląda, jakby wczoraj zszedł z linii produkcyjnej

Piosenkarka wyznaje zasadę, że jeżeli coś się zepsuło, to trzeba próbować to naprawić, a nie od razu wyrzucać do kosza, generując kolejne śmieci. Dlatego też nie kupuje coraz nowszych modeli telefonów tylko po to, by móc pochwalić się modnym gadżetem. Wraz z mężem mają natomiast słabość do kultowych wręcz modeli samochodów i o ten, który jest w ich garażu, dbają jak o prawdziwą perełkę.