NOWOŚĆ! Wspieraj malucha w nauce gryzienia z pysznymi chrupeczkami BoboVita Bio
Z chwilą skosztowania pierwszej łyżeczki marchewki czy kalafiorka niemowlę rozpoczyna przygodę z rozszerzaniem diety. Od tego momentu mały odkrywca stopniowo poznaje nowe smaki, zapachy i struktury – na początku podawane przez rodziców, a z czasem jedzone samodzielnie. Aby dać najmłodszym jeszcze więcej okazji do rozwijania umiejętności chwytania i akceptacji rozmaitych konsystencji, BoboVita wprowadziła do linii Bio 4 smakowite nowości. Chrupeczki BoboVita Bio w zabawnych kształtach dopasowanych do małej rączki to dla dziecka wsparcie w nauce gryzienia. Odkryj gotowe do schrupania propozycje, które maluch może samodzielnie chwycić i zajadać, gdzie tylko zechce!
Co charakteryzuje chrupeczki BoboVita Bio?
- To 4 smakowite nowości o recepturach opartych na bezpiecznych i odpowiedniej jakości składnikach, które wspierają naukę gryzienia niemowląt już po 7. miesiącu życia,
- nie zawierają dodatku cukru*, a zgodnie z przepisami prawa także konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku,
- to produkty ekologiczne, które powstały z myślą o dobru planety – różnorodności biologicznej, kondycji gleby i źródłach wody. Zawierają zboża, warzywa, w tym również warzywa strączkowe oraz owoce starannie wyselekcjonowane i pochodzące w 100% z certyfikowanych ekologicznych upraw, prowadzonych z najwyższą dbałością o środowisko,
- są gotowe do schrupania, a ich kształty są idealnie dopasowane do małej rączki, co sprawia, że maluch może cieszyć się ich smakiem zarówno w domu, jak i poza nim.
* Zawierają naturalnie występujące cukry.
Chrupeczki BoboVita Bio
- BoboVita Bio Chrupeczki kukurydziane delikatnie marchewkowe po 7. miesiącu życia
- BoboVita Bio Chrupeczki kukurydziane wyśmienicie bananowe po 7. miesiącu życia
- BoboVita Bio Krążki soczewicowe pysznie kukurydziane po 10. miesiącu życia
- BoboVita Bio Gwiazdki wielozbożowe wybornie ananasowe po 1. roku życia
Opakowanie 20 g, cena rekomendowana: ok. 3,99 zł
Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.
Więcej informacji o nowościach BoboVita Bio można znaleźć na www.bobovita.pl.

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.