Obrót to dopiero początek. Debiut polskiej bazy obrotowej Avionaut IQ Orbit
Rumour PR
Al. Rzeczypospolitej 17/30
02-972 Warszawa
katarzyna.rossa|rumour.pl| |katarzyna.rossa|rumour.pl
+48503066001
https://rumour.pl/
Już we wrześniu polska marka Avionaut wprowadza na rynek długo wyczekiwaną bazę obrotową IQ Orbit, która zrewolucjonizuje sposób korzystania z fotelików samochodowych, łącząc wygodę z najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Produkt został zaprezentowany szerokiej publiczności podczas targów Kind + Jugend 2024 w Kolonii, największym wydarzeniu branży dziecięcej w Europie.
Czym jest baza obrotowa?
Baza IQ Orbit jest wyposażona w mechanizm obrotu, który umożliwia szybkie i wygodne wpinanie oraz wypinanie fotelika samochodowego, eliminując konieczność schylania się i znacząco odciążając kręgosłup rodzica. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby fotelik obrócić w stronę drzwi, co ułatwia codzienne użytkowanie, szczególnie w dynamicznym tempie życia rodzinnego. Dodatkowo, baza zapewnia większą stabilność i niweluje drgania fotelika podczas jazdy. Jest kompatybilna z modelami PIXEL PRO 2.0 C, AEROFIX 2.0 C oraz AEOROFIX RWF 2.0 C.
Baza IQ Orbit wspiera również pozycję tyłem do kierunku jazdy dla dzieci do co najmniej 4 roku życia, zgodnie z regulacją ONZ nr 129 oraz rygorystycznymi standardami szwedzkiego Testu Plus. Jej trwałość i niezawodność potwierdzają 10-letnia gwarancja oraz usługa wymiany powypadkowej, co zapewnia rodzicom pełen spokój ducha przez długie lata.
Debiut na targach Kind + Jugend 2024
Targi Kind + Jugend 2024, które odywają się w dniach 3-5 września w Kolonii, stały się areną debiutu dla bazy Avionaut IQ Orbit. To największe w branży wydarzenie przyciąga producentów i innowatorów z całego świata, oferując doskonałą okazję do zaprezentowania najnowszych trendów i rozwiązań produktowych dla dzieci.
Sugerowana cena bazy:
Avionaut IQ Orbit – 1049zł
Avionaut IQ Orbit w zestawie z fotelikiem Pixel PRO 2.0 C – 2049zł
Wkrótce dostępne w oficjalnym sklepie internetowym Avionaut oraz u wybranych partnerów.
Więcej o premierze można dowiedzieć się na stronie producenta: https://iq-orbit.com/
Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.