Komunikaty PR

Odcinek specjalny i maraton „Craig znad Potoku” w Cartoon Network

2022-02-01  |  10:00
Biuro prasowe

W lutym w Cartoon Network prym będą wieźć przyjaciele. Stery przejmuje ekipa z Herkleton: stacja zaprasza na maraton „Przyjaciele znad Potoku”, a także na emisję odcinka specjalnego „Wojna o flagę”, który jest finałem najnowszego, 3. sezonu kreskówki. Maraton startuje już w sobotę 5 lutego o 10:45, a premiera odcinka specjalnego odbędzie się w sobotę 12 lutego o 10:45 – tylko w Cartoon Network.  

 

Fabuła serialu „Craig znad Potoku” zmienia się z odcinka na odcinek: w jednym z nich bohaterowie próbują odnaleźć się w zaśnieżonym miasteczku, gdzie zaspy pokryły krajobraz Herkleton. W innym przygotowują w tajemnicy specjalne prezenty na Dzień Ojca. W poszukiwaniu tych prezentów przechodzą nawet przez skąpany w ciemności most nad Przepustem, aby niespodziewanie dotrzeć do ukrytej Drugiej Strony Potoku.

 

Tytułowy Craig może zawsze liczyć na trójkę kumpli: charakterną Kelsey wraz z jej kompanem ptaszkiem Mortimorem i optymistycznego J.P. Dzięki emisji maratonu „Przyjaciele znad Potoku” widzowie mogą spędzać lutowe soboty i niedziele z odcinkami serialu. Cała trójka połączy siły, aby do spółki wraz z młodszą siostrą Craiga założyć domowe przedszkole i opiekować się młodszymi kolegami i koleżankami.

 

W drugi weekend trwania maratonu odbędzie się premiera 5-częściowego odcinka specjalnego „Wojna o flagę”, który jest wielkim finałem 3. sezonu kreskówki. To historia pojedynków odbywających się nad Potokiem. Różne drużyny, jak grupa Króla Xaviera i grupa Craiga, mobilizują swoich członków do udziału w bitwie o zdobycie cennej flagi. Dlaczego toczą się zacięte walki? Wszystko przez to, że już w latach 70. utarczki rozpoczęli Pierwsi Potokersi: dzieciaki, które w przeszłości królowały w tamtym regionie. Główni bohaterowie muszą znaleźć sposób na zakończenie potyczek i odkrycie, co wywołało pierwotne bitwy w czasie Pierwszych Potokersów.

 

 

Premiera maratonu „Przyjaciele znad Potoku” już w sobotę 5 lutego o 10:45 w Cartoon Network. Emisja w soboty i niedziele o 10:45.

Premiera 5-częściowego odcinka specjalnego „Wojna o flagę” w sobotę 12 lutego o 10:45.

Emisje powtórne 13 lutego o 12:30, 19 lutego o 11:40 i 27 lutego o 11:40.

 

 

 

 

O Cartoon Network

Cartoon Network, będący częścią WarnerMedia, to numer jeden wśród kanałów dziecięcych oferujący przepełnione humorem, angażujące i uznane na całym świecie produkcje dla dzieci i ich rodzin: „Ben 10”, „Craig znad potoku”, „DC Super Hero Girls”, „Steven Universe”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Victor i Valentino” i wiele innych. Oglądany w ponad 185 krajach, w ponad 450 milionach domów i w 33 językach, Cartoon Network inspiruje kolejne pokolenia twórców i innowatorów. Wielokrotnie nagradzane inicjatywy prospołeczne – Stop Bullying: Speak Up i CN Bądź kumplem, nie dokuczaj – są często wykorzystywane przez dzieci i dorosłych poszukujących narzędzi, które mogą pomóc w radzeniu sobie z palącym problemem dokuczania.

 

Biuro prasowe, Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa

Barbara Izowska

Senior PR & Marketing Manager CEE

Benelux and GAS

Katarzyna Tumielewicz

Marketing & PR Manager

katarzyna.tumielewicz@warnermedia.com

tel. +48 22 43 86 104

Joanna Więckowska

Project Manager | dotrelations

joanna.wieckowska@dotrelations.pl 

+48 690 995 770

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba Biuro prasowe
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach
Dziecko Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
2024-12-20 | 10:10

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa

Edukacja sensoryczna, choć często postrzegana jako zabawa, ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju dziecka. Żłobki i przedszkola, które świadomie wprowadzają aktywności stymulujące

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.