Pasta Elgydium Edukacyjna – nauka dbania o zęby poprzez zabawę dla całej rodziny
Zachęcenie dzieci do takich czynności nie jest proste, ale może być łatwiejsze, jeśli przybierze formę zabawy. W nadaniu temu na pozór nudnemu zajęciu nieco radości pomoże pasta ELGYDIUM Edukacyjna. W czym tkwi sekret wyjątkowości tego produktu? Poniżej uchylamy rąbka tajemnicy.
Nauczenie dzieci poprawnego szczotkowania zębów to nie lada wyzwanie. Pociechy łatwo się nudzą i szybko przestają je interesować monotonne czynności. Warto zatem zachęcać je za pomocą zabawy. Dlatego pomocna w tym wypadku będzie ELGYDIUM Edukacyjna pasta do zębów, która zabarwia tymczasowo płytkę nazębną na kolor zielony, aby uwydatnić miejsca wymagające doczyszczenia.
Co czyni ją wyjątkową?
Ta pozornie zwykła pasta do zębów może sprawić, że mycie zębów stanie się atrakcyjną zabawą dla najmłodszych. Po szczotkowaniu, zabarwia płytkę nazębną na kolor zielony, aby uwidocznić obszary wymagające doczyszczenia. Taki zabieg pomaga nie tylko doczyścić uzębienie, ale także udoskonalić technikę szczotkowania zębów. Produkt ten zapewnia także ochronę przed próchnicą, dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły z Fluorinolu®. Ponadto ma niezwykle przyjemny smak świeżych jabłek.
Pasta Elgydium Edukacyjna – nauka dbania o zęby poprzez zabawę dla całej rodziny
Warszawa, 14.01.2021
Jak to działa?
1.Wyszczotkuj zęby pastą ELGYDIUM Edukacyjną w taki sposób, jak zwykle to robisz. 2.Wypłucz usta i sprawdź w lustrze, które miejsca pominąłeś - są one zabarwione na zielono.
3. Bez nakładania dodatkowej porcji pasty wyszczotkuj ponownie zęby, żeby usunąć z nich pozostały barwnik.
4.Uśmiechnij się!
Z pewnością takie rozwiązanie pomoże wypracować z dziećmi odpowiednią technikę szczotkowania zębów oraz kształtować odpowiednie nawyki higieny jamy ustnej. Produkt mogą używać dzieci powyżej 7 roku życia oraz dorośli.
Szczegółowa instrukcja stosowania dostępna jest na dedykowanej stronie internetowej: Elgydiumedukacyjna.pl

Premierowe odcinki serialu „Victor i Valentino” na Cartoon Network!

Konkurs “Novakid’s MusicKid” – nagraj piosenkę i wygraj atrakcyjne nagrody!

Jak zadbać o zęby dziecka i zachęcić dzieci do regularnej higieny jamy ustnej
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Maciej Miecznikowski: Kiedy to wszystko się skończy, to będziemy dalej grali. Bezpośredni kontakt z artystą jest o wiele lepszy niż ten przez internet
Muzyk przyznaje, że bardzo tęskni za koncertami na żywo. Chciałby już jak najszybciej poczuć energię publiczności i porwać ją do wspólnego śpiewania. Liczy na to, że będzie to możliwe jeszcze w tym roku. Kiedy skończy się lockdown, planuje też rodzinną wycieczkę po Polsce, spływ kajakowy i spacery w pięknych okolicznościach przyrody.
Sport
Ponad 60 proc. Polaków odczuwa negatywne skutki pracy zdalnej. Skuteczniej radzą sobie z nimi pracownicy aktywni fizycznie

Prawie 2/3 Polaków pracujących zdalnie w pandemii odczuwa negatywne skutki home office. Są to przede wszystkim stres, problemy ze zdrowym odżywianiem oraz spadek efektywności – wynika z badania MultiSport Index 2020. Znacznie rzadziej z negatywnymi konsekwencjami pracy zdalnej zmagają się pracownicy, którzy mimo pandemii i ograniczeń pozostają aktywni fizycznie – już 4 na 10 zatrudnionych deklaruje, że sport łagodzi stres związany z pandemią. W obecnej sytuacji wsparcie aktywności fizycznej pracowników przez firmę jest skutecznym rozwiązaniem, umożliwiającym zachowanie dobrego samopoczucia i wyższej efektywności.
Problemy społeczne
dr Michał Sutkowski: Jesteśmy w trudnym momencie pandemii. Musimy wytrzymać jeszcze kilka miesięcy

Rzecznik Kolegium Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski podkreśla, że Polska jest w tej chwili w trudnym momencie pandemii i społeczeństwo musi utrzymać reżim sanitarny jeszcze przez kilka miesięcy, aż akcja masowych szczepień nabierze tempa. Wskaźniki zakażeń i rozwój sytuacji epidemiologicznej w kolejnych tygodniach będą też w dużej mierze uzależnione od powrotu uczniów do szkół. Według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia od początku pandemii w Polsce na COVID-19 zachorowało ponad 1,39 mln osób, a prawie 31,3 tys. chorych zmarło.