Port Łódź z kolejną inicjatywą dla najmłodszych

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Ponad 1000 mkw. powierzchni placów zabaw, zewnętrzne boiska do aktywności fizycznej, kilkaset eventów dedykowanych dzieciom, nowoczesna i bezpłatna sala zabaw oraz bogata oferta asortymentu dla maluchów oferowana przez najemców. Tak Port Łódź może podsumować swoje dotychczasowe działania realizowane z myślą o najmłodszych gościach. Obecnie ruszyła kolejna inicjatywa Centrum podjęta z myślą o dzieciach – „Dzień Dziecka przez cały rok”.
Zakupy w centrum handlowym z dzieckiem stanowią często logistyczne wyzwanie dla rodziców i opiekunów. Niezwykle ważne jest zatem wdrożenie rozwiązań, które w maksymalnym stopniu ułatwią taką wizytę, gdy na zakupy wybieramy się z pociechą. Liczy się przede wszystkim odpowiednia infrastruktura obiektu dostosowana do potrzeb dzieci i ich opiekunów oraz stałe i cykliczne atrakcje dla najmłodszych, które sprawią, że wizyta w centrum handlowym będzie przyjemnością zarówno dla maluchów, jak i dla dorosłych. W minione wakacje na Patio Portu Łódź funkcjonował jedyny bezpłatny w mieście park linowy, natomiast już od września łódzkie centrum ruszyło z kolejnym projektem pod nazwą „Dzień Dziecka przez cały rok”. W ramach inicjatywy w każdy ostatni piątek miesiąca w Porcie Łódź odbywać będą się inne tematyczne atrakcje dedykowane najmłodszym połączone z rabatami najemców na asortyment dziecięcy. Pierwsze wrześniowe wydarzenie odbyło się z prawdziwie królewskim rozmachem. Dzieci otrzymały od Portu Łódź korony, czekał też na nie tron i pamiątkowe bezpłatne zdjęcie otrzymywane od ręki. W ostatni piątek października zaplanowany został z kolei dyniowy labirynt nawiązujący do Halloween.
- Nasze Centrum od lat wymieniane jest wśród najbardziej przyjaznych dzieciom obiektów handlowych w Polsce. I to zarówno pod względem infrastruktury, organizowanych atrakcji, jak i oferty zakupowej i usługowej. Ponieważ dla nas, w Porcie Łódź jeden Dzień Dziecka w roku to zdecydowanie za mało, postanowiliśmy organizować w ostatnie piątki miesiąca tematyczne akcje dedykowane właśnie dzieciom. Do udziału w tej inicjatywie zaprosiliśmy naszych najemców, którzy co miesiąc przygotowywać będą specjalne oferty cenowe na asortyment dedykowany najmłodszym – mówi Jagoda Olesiak, kierownik marketingu Portu Łódź.
Port Łódź został wyróżniany przez Klientów tytułem jednego z najbardziej przyjaznych dzieciom centrów handlowych (ranking PRCH). Nie bez podstaw. Łódzkie Centrum należące do Ingka Centres wdrożyło wiele rozwiązań dedykowanych dzieciom i ich opiekunom. Znajduje się tu bezpłatna sala zabaw, w której na czas zakupów można zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych animatorów, dodatkowo dostępnych jest aż 5 pokoi dla rodzica z dzieckiem oraz wypożyczalnia wózków dla maluchów. W strefie restauracyjnej dostępna jest dziecięca zastawa, a także mikrofalówka, w której można podgrzać jedzenie dla swojej pociechy. Także najemcy food courtu w swojej ofercie mają w menu specjalne pozycje dla najmłodszych. Blisko wejścia do Centrum wyznaczone zostały szerokie miejsca parkingowe dedykowane rodzinom z dziećmi. Z kolei na zewnętrznym terenie rekreacyjnym oraz na Patio można aktywnie spędzić czas z dzieckiem na powietrzu podczas przerwy w zakupach.
- Port Łódź jest miejscem, w którym każdy czuje się dobrze. Każdy, czyli również nasi najmłodsi goście. W związku z tym na terenie naszego Centrum przygotowaliśmy dla maluchów ponad 1000 mkw. powierzchni placów zabaw. Zorganizowaliśmy kilkaset edukacyjnych eventów zaadresowanych do dzieci, na które chętnie zapraszamy także lokalne szkoły i przedszkola, by miały możliwość bezpłatnego skorzystania z naszych atrakcji – mówi Jagoda Olesiak. - Podejmując inicjatywy, które mają na celu poprawę komfortu zakupów za każdym razem słuchamy zdania naszych Klientów, których opinie są dla nas bardzo ważne. Tak dzieje się również w przypadku wszelkich inicjatyw podejmowanych z myślą o komforcie zakupów z dzieckiem. W tym celu organizujemy konsultacje z rodzicami i opiekunami, ich sugestie i wypracowane rozwiązania przenoszone są do projektu a następnie realnie wdrażane w Centrum - dodaje Jagoda Olesiak.

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.