Komunikaty PR

Premiera „Aquaman: Król Atlantydy” w Cartoon Network!

2022-04-28  |  10:00
Biuro prasowe

Czy prawdziwy król potrafi rozmawiać z rybami? Tak, jeśli jest Aquamanem! Już wkrótce heros z uniwersum DC pojawi się w Cartoon Network, w zupełnie nowej, animowanej wersji. Czeka go niełatwe zadanie: będzie musiał udowodnić mieszkańcom Atlantydy, że jest godny królewskiego tronu. Premiera animowanej trylogii „Aquaman: Król Atlantydy” w niedzielę 8 maja o 8:20 w Cartoon Network.

 

Trzyodcinkowa animacja została wyprodukowana przez Jamesa Wana, który jest reżyserem nadchodzącego sequela przygód Aquamana w wersji aktorskiej. Jego studio filmowe, Atomic Monster Productions, połączyło siły z Warner Bros. Animation i DC Entertainment. Stworzyli świat tego superbohatera na nowo. Perypetie postaci pokazane w dynamicznym stylu animacji, gwarantują wiele ekscytujących wrażeń. Już od samego początku Aquamana czekają zaskoczenia: kiedy przenosi się do podwodnego królestwa, zostaje wyzwany na pojedynek. Bohater, zmęczony walkami, w których brał udział przed przybyciem do Atlantydy, odmawia udziału. Nie wie jednak, że według prawa Atlantydy jego przeciwnik ma wtedy prawo zostać królem oceanicznej przestrzeni. Aquaman popełnia wiele podobnych gaf i mimo przeciwności próbuje udowodnić, że Atlantyda jest jego prawdziwym domem.

Najmłodsi widzowie mogą zobaczyć starcia z największym nemezis Aquamana, który pojawił się w pierwszej części aktorskiej wersji produkcji: Ocean Masterem. Chociaż wcześniej główny bohater go pokonał, złoczyńca wraca i wciąż jest tak samo przebiegły w staraniach o odbicie tronu władcy. Aquaman spróbuje odzyskać królewski trójząb, który trafił w niepowołane ręce Ocean Mastera. Wraz z wojowniczką Merą zajmie się również sprawą zaginionej forpoczty. Specjalna placówka Atlantydy zniknęła lata przed przybyciem nowego króla – przynajmniej tak myślą mieszkańcy podwodnego królestwa. Aquaman i towarzyszka wybiorą się na poszukiwania, aby rozwiązać tajemnicę lokalizacji, z którą Atlantyda straciła kontakt. Wszechmocny superbohater, a razem z nim także najmłodsza publiczność, wspólnie poznają rozwiązanie nietypowej zagadki.

 

 

Premiera „Aquaman: Król Atlantydy” już w niedzielę 8 maja o 8:20 w Cartoon Network.

Emisja w niedziele o 8:20 w Cartoon Network.

 

 

 

 

O Cartoon Network

Cartoon Network, będący częścią Warner Bros. Discovery, to numer jeden wśród kanałów dziecięcych oferujący przepełnione humorem, angażujące i uznane na całym świecie produkcje dla dzieci i ich rodzin: „Ben 10”, „Craig znad potoku”, „DC Super Hero Girls”, „Steven Universe”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Victor i Valentino” i wiele innych. Oglądany w ponad 185 krajach, w ponad 450 milionach domów i w 33 językach, Cartoon Network inspiruje kolejne pokolenia twórców i innowatorów. Wielokrotnie nagradzane inicjatywy prospołeczne – Stop Bullying: Speak Up i CN Bądź kumplem, nie dokuczaj – są często wykorzystywane przez dzieci i dorosłych poszukujących narzędzi, które mogą pomóc w radzeniu sobie z palącym problemem dokuczania.

 

Biuro prasowe, Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa

Barbara Izowska

Senior PR & Marketing Manager CEE

Benelux and GAS

Katarzyna Tumielewicz

Marketing & PR Manager

katarzyna.tumielewicz@warnermedia.com

tel. +48 22 43 86 104

Joanna Więckowska

Project Manager | dotrelations

joanna.wieckowska@dotrelations.pl 

+48 690 995 770

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum Biuro prasowe
2025-06-12 | 06:00

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Gliwice dołączyły do ogólnopolskiej sieci Amazon STEM Kindlotek – przestrzeni edukacyjnych wspierających rozwój dzieci i młodzieży w obszarach nauk ścisłych
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.