Premierowe odcinki, film i maraton „Młodzi Tytani: Akcja!”
Listopad to miesiąc celebracji dla wszystkich wielbicieli grupy Młodych Tytanów. Cartoon Network zaprasza na premierę 7. sezonu serialu, w tym pełnometrażowego filmu „Młodzi Tytani kontra Młodzi Tytani” i emisję weekendowych maratonów z nastoletnimi superbohaterami. Gościnnie pojawi się więcej znanych postaci, jak DC Super Hero Girls. Pierwsza, premierowa emisja już w poniedziałek 1 listopada w Cartoon Network.
Premiera pierwszego odcinka „Młodzi Tytani” odbyła się prawie 20 lat temu. Przez ten czas odważne nastolatki zdążyły na stałe zagościć w domach widzów. A przygód było jeszcze więcej, kiedy do animowanego świata wkroczyli „Młodzi Tytani: Akcja!” w nowej odsłonie serialu. Teraz obydwie grupy spotkają się w premierowym, pełnometrażowym filmie. Starsi Tytani przez przypadek spotkają swoich młodszych imienników. Początkowo obydwie grupy nie będą pałać do siebie sympatią, ale muszą zapomnieć o niesnaskach, by pokonać wspólnych wrogów.
W listopadzie rozpocznie się emisja 7. sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!”. W nowych odcinkach także pojawi się wielu gości. Już w pierwszym z nich Raven, Gwiazdka, Cyborg, Bestia i Robin zmierzą się Ligą Sprawiedliwych. Dorośli herosi zorganizują turniej tańca. Tytani muszą dać z siebie wszystko, by pokonać takie postaci jak Aquaman czy legendarny Batman. W kolejnych odcinkach polecą też w kosmos razem z DC Super Hero Girls.
A to nie wszystko! Cartoon Network zaprasza na weekendowe maratony z bohaterami serialu: „Młodzi Tytani przejmują kontrolę!”. Każdy sobotni i niedzielny poranek mali widzowie mogą powitać wraz z pełnymi energii postaciami kreskówki. To właśnie w ramach maratonu odbędzie się premiera filmu, a także emisja odcinków z poprzednich sezonów serialu.
Premiera 7. sezonu „Młodzi Tytani: Akcja!” w poniedziałek 1 listopada o 13:00 w Cartoon Network. Emisja codziennie o 13:00.
Premiera maratonu „Młodzi Tytani przejmują kontrolę!” w sobotę 6 listopada o 8:50. Emisja w soboty i niedziele o 8:50.
Premiera filmu „Młodzi Tytani kontra Młodzi Tytani” w sobotę 13 listopada o 8:50.
O Cartoon Network
Cartoon Network, będący częścią WarnerMedia, to numer jeden wśród kanałów dziecięcych oferujący przepełnione humorem, angażujące i uznane na całym świecie produkcje dla dzieci i ich rodzin: „Ben 10”, „Craig znad potoku”, „DC Super Hero Girls”, „Steven Universe”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Victor i Valentino” i wiele innych. Oglądany w ponad 185 krajach, w ponad 450 milionach domów i w 33 językach, Cartoon Network inspiruje kolejne pokolenia twórców i innowatorów. Wielokrotnie nagradzane inicjatywy prospołeczne – Stop Bullying: Speak Up i CN Bądź kumplem, nie dokuczaj – są często wykorzystywane przez dzieci i dorosłych poszukujących narzędzi, które mogą pomóc w radzeniu sobie z palącym problemem dokuczania.
Biuro prasowe, Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa
Barbara Izowska Senior PR & Marketing Manager CEE Benelux and GAS | Katarzyna Tumielewicz Marketing & PR Manager katarzyna.tumielewicz@warnermedia.com tel. +48 22 43 86 104 | Joanna Więckowska Project Manager | dotrelations joanna.wieckowska@dotrelations.pl +48 690 995 770
|
Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.