Komunikaty PR

Premierowe odcinki serialu „Victor i Valentino” na Cartoon Network!

2021-01-13  |  13:00
Biuro prasowe
Do pobrania v&v_cn ( 0.69 MB )

Przyrodni bracia spędzają wakacje w niewielkim, ale wyjątkowo tajemniczym Monte Macabre. Każdego dnia pomagają babci w rodzinnym interesie, a w wolnym czasie z pasją rozszyfrowują lokalne zagadki. W najnowszych odcinkach Victor postanowi powalczyć o swojego ukochanego karalucha, a także wyprawi z Valentino niezwykłą imprezę.

Drugi sezon kreskówki przynosi nieoczekiwane zwroty akcji – zachoruje ukochany karaluch Victora. Wówczas chłopiec zwróci się o pomoc do  Charlene z nadzieją, że jej umiejętności przywrócą ukochanego pupila do życia. W innym odcinku chłopcy chcą odstraszyć pewnego łobuza i do tego zadania rekrutują ducha. Jednak sytuacja wymknie się spod kontroli… Jaki będzie finał tej historii?

W Monte Macabre odbywa się również co roku festiwal filmowy, który przypomina Victorowi o jego marzeniach związanych z karierą filmowca. Innym razem chłopiec uznaje, że jego największym talentem jest komunikacja z postaciami z zaświatów. Wśród tych wydarzeń nie zabraknie niezwykłej zabawy, ponieważ przyrodni bracia postanowią urządzić największą imprezę w historii miasteczka. Czy jednak w stoisku z taco nauczyli się, jak zabrać się za organizację takiego wydarzenia?

O kreskówce „Victor i Valentino”

„Victor i Valentino” to stworzona przez Cartoon Network Studios przygodowa komedia o dwóch braciach, którzy spędzają wakacje u babci Chaty. Każdego dnia chłopcy pomagają jej w prowadzeniu stoiska z wyśmienitymi tacos. Jednak ich serca rozpalają nie codzienne obowiązki, ale niezwykłe zdarzenia i nadprzyrodzone zjawiska, których świadkami przypadkowo się stają.

Stworzona przez Diego Molano środkowoamerykańska sceneria kreskówki wprowadza małych widzów w niezwykły nastrój. Motyw główny z niezwykłymi, nadprzyrodzonymi elementami, działa jako katalizator akcji i tajemnic, które serial zgłębia w każdym odcinku.

Premiera nowych odcinków serialu „Victor i Valentino” w poniedziałek 18 stycznia o 14:50. Emisja od poniedziałku do piątku na antenie Cartoon Network.

 

O Cartoon Network EMEA

Cartoon Network to kanał dla dzieci wypełniony ekscytującą mieszanką komedii i przygody. Główną grupą docelową stacji są chłopcy i dziewczynki w wieku 6-12 lat. Przepełnione humorem, angażujące i uznane na całym świecie produkcje, które pobudzają wyobraźnie i nawiązują do uniwersalnych motywów przyjaźni, zachęcają dzieci do bycia sobą. Ramówka kanału obejmuje takie kreskówki jak: „Atomówki”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Ben 10”, „Między nami, misiami”, „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu”, „Kicia Rożek”, „Craig znad potoku”, „Obóz na wyspie” oraz wielokrotnie nagradzane seriale „Steven Universe”, „Pora na przygodę” oraz „Zwyczajny serial”. Z produkowanych przez kanał treści można również skorzystać dzięki stronie internetowej, a także poprzez gry, wideo na żądanie, urządzenia mobilne i szeroki wachlarz artykułów licencyjnych. Właścicielem marki Cartoon Network jest WarnerMedia.

Biuro prasowe, Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa

Barbara Izowska

Senior Marketing & PR Manager

Eastern Europe & Poland

Katarzyna Tumielewicz
Marketing & PR Manager
tel. +48 22 43 86 104

 

Joanna Hała

PR Manager | dotrelations

joanna.hala@dotrelations.pl 

+48 690 995 770

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum Biuro prasowe
2025-06-12 | 06:00

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Gliwice dołączyły do ogólnopolskiej sieci Amazon STEM Kindlotek – przestrzeni edukacyjnych wspierających rozwój dzieci i młodzieży w obszarach nauk ścisłych
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.