Komunikaty PR

Przygoda z Arcykotami w CH Focus

2021-10-29  |  08:50
Biuro prasowe

Są zabawne, zwinne, przebojowe, utalentowane muzycznie i jak przystało na koty lubią zwiedzać i poznawać świat. Ulubieni przez najmłodszych bohaterowie bajki „44 koty” znowu wyruszają na eskapadę. Tym razem w  poszukiwaniu przygód, futrzani przyjaciele zawitają do …. Bydgoszczy. Na pierwsze w Polsce spotkanie z  dwójką z nich, Lampo i Milady, zapraszamy w dniach 29 i 30 października do centrum handlowego Focus. Na  małych fanów Arcykotów czekają niecodzienne wyzwania i atrakcje.

„44 koty” to rozśpiewany włoski serial animowany o kotach, który podbija serca dzieci na całym świecie, a także najmłodszej rodzimej widowni. Bajka opowiada o futrzanych przyjaciołach, którzy chętnie pomagają zwierzakom i ludziom w potrzebie, a przy okazji świetnie się bawią i odrobinę psocą. Rozśpiewane koty codziennie przeżywają niezwykłe przygody.

Na spotkanie z dwójką z nich, Lampo i Milady, zaprasza dzieci w ten weekend bydgoskie centrum Focus, w  którym czeka na nie koci świat pełen zabaw, muzyki i wyśmienitego jedzenia.

W najbliższy piątek i sobotę mali bydgoszczanie będą mogli dołączyć do niezwykłej ekipy Arcykotów. Będzie okazja wystąpić na kociej scenie i zaprezentować swoje umiejętności muzyczno-taneczne, a w strefie mini kino obejrzeć najciekawsze zwiastuny kocich przygód. Na uczestników wydarzenia czeka emocjonująca rozrywka w  postaci mega magnetycznych puzzli do układania. Natomiast w strefie foto będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z Lampo i Milady.

 

Do wspólnego gotowania zapraszamy do strefy Kluski Mocy, w której najmłodsi będą mogli poznać tajniki kuchni Babci Piny i zdobyć jedyny w swoim rodzaju przepis prosto z bajkowego świata. Każde dziecko otrzyma porcję babcinych klusek wraz z opisem, jak wykonać je w domowym zaciszu wspólnie z rodzicami. Etykietę produktu bedzie można kreatywnie spersonalizować, oraz wręczyć bliskiej osobie. Ponadto w garażu kociej ekipy na gości czeka pokaz najróżniejszych instrumentów muzycznych, z  których każdy będzie mógł skorzystać.

Na przygodę z Arcykotami CH Focus zaprasza najmłodszych w dniach 29 i 30 października, w godzinach 11.00-19.00. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://focusbydgoszcz.pl.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum Biuro prasowe
2025-06-12 | 06:00

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Gliwice dołączyły do ogólnopolskiej sieci Amazon STEM Kindlotek – przestrzeni edukacyjnych wspierających rozwój dzieci i młodzieży w obszarach nauk ścisłych
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Edukacja

Poznanie osobowości kota kluczem do prawidłowej opieki nad nim. Wsparciem może być spotkanie z behawiorystą

Z ogólnopolskiego badania „Zachowanie, osobowość i codzienność kotów” przeprowadzonego przez WHISKAS wynika, że aż 85 proc. opiekunów traktuje koty jako pełnoprawnych członków rodziny, 65 proc. uważa je za swoich najlepszych przyjaciół, a 61 proc. – za powierników codziennych myśli i emocji. Koty potrzebują jednak odpowiedzialnej opieki. Podobnie jak ludzie, mają różne typy osobowości i potrzeby behawioralne, których zaspokajanie jest kluczem do osiągnięcia kociego dobrostanu. W przypadku zauważenia niepokojących objawów u swojego pupila pomocna może być rozmowa z behawiorystą.

Media

Hubert Urbański: Teraz uczestnicy „Milionerów” przejdą wieloetapowe castingi. Chcemy mieć osoby z największą wiedzą

Gospodarz teleturnieju zdradza, że teraz format nagrywany jest w bardziej nowoczesnym studio. Zmieniły się także zasady castingu. Zanim bowiem dany uczestnik zostanie zaproszony do studia i stanie do walki o nagrodę główną, musi przejść wnikliwą weryfikację online. Hubert Urbański uważa, że pozwala to na dokładniejszą ocenę potencjału każdego kandydata i w ten sposób udaje się wybrać najlepszych z najlepszych, więc poziom będzie niezwykle wysoki.