Komunikaty PR

Przygotuj się na smerfastyczny Dzień Dziecka w Atrium Targówek!

2024-05-27  |  15:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.08 MB )

Warszawskie centrum handlowe Atrium Targówek zaprasza na wspólne, rodzinne świętowanie! Już wkrótce najmłodsi będą mieli okazję o spotkać się z małymi, niebieskimi bohaterami – 31 maja i 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka galerię opanują Smerfy! W programie mnóstwo atrakcji!


Centrum handlowe Atrium Targówek po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, nie tylko dbając o bogatą ofertę zakupową, ale również zapewniając rozrywkę na najwyższym poziomie! Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka warszawską galerię odwiedzą kultowi niebiescy bohaterowie  z Zaczarowanego Lasu! Smerfy zdobyły serca wielu pokoleń i stały się jedynym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych animacji na świecie!

Już 31 maja i 1 czerwca Smerfy zabiorą najmłodszych na niezapomnianą przygodę w Zaczarowanym Lesie! Każdy śmiałek, który odkryje ukrytych, smerfnych przyjaciół, otrzyma specjalny dyplom Smerfa Tropiciela! Następnie pociechy przeniosą się do treningowej areny, gdzie będą mogli podjąć wyzwanie Osiłka by sprawdzić swoje umiejętności. Strzał z łuku, rzut do celu, a może trening refleksu? To jeszcze nie koniec niespodzianek! Na dzieci czekają również eksperymenty Pappy Smerfa, kącik piękności Lalusia, słodkości od Łasucha i wiele innych atrakcji, które uczynią ten dzień wyjątkowym! Wspólna zabawa potrwa od 12:00 do 18:00!

Więcej informacji na stronie: https://atrium-targowek.pl/dni-smerfastycznej-zabawy-w-atrium-targowek/.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko BRAK ZDJĘCIA
2024-06-20 | 11:45

Wakacyjny relaks z angielskim? To możliwe!

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. To przede wszystkim czas odpoczynku i relaksu, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. To również doskonała okazja, aby poćwiczyć angielski, którego nauczyły się w
Dziecko Wejdź do świata LEGO® Minecraft® i przeżyj niezapomnianą przygodę w CH Targówek!
2024-06-19 | 15:30

Wejdź do świata LEGO® Minecraft® i przeżyj niezapomnianą przygodę w CH Targówek!

Już w najbliższy piątek i sobotę warszawskie centrum handlowe Targówek rozbudzi wyobraźnię wyjątkowym wydarzeniem, a wszystko za sprawą uwielbianych klocków LEGO®
Dziecko Internetowi gracze jadą z pomocą dla dzieci. Ciężarówką po mapie Europy
2024-06-18 | 12:27

Internetowi gracze jadą z pomocą dla dzieci. Ciężarówką po mapie Europy

Paweł Maliszewski, youtuber z kanału Kronos Gra i fundacja OOO organizują charytatywny stream GRAMY DLA LOGOPEDII W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH. To już trzecie wspólne

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Edukacja

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje edukację. Rynek takich rozwiązań będzie rósł w tempie prawie 40 proc. rocznie

Sztuczna inteligencja otwiera nowe horyzonty dla procesu nauczania i uczenia się, rewolucjonizując sektor edukacji. Z badań wynika, że z aplikacji bazujących na AI już w tej chwili korzysta duża grupa uczniów i studentów, jak i nauczycieli, a na rynku pojawia się coraz więcej takich narzędzi. Jak szacuje Grand View Research, do 2030 roku wartość globalnego rynku sztucznej inteligencji w edukacji będzie rosła średniorocznie o blisko 37 proc., przy czym duża część tego rynku będzie zdominowana przez platformy edukacyjne. – Dzięki AI nauczanie staje się bardziej spersonalizowane i interaktywne – mówi Jeff Maggioncalda, dyrektor generalny międzynarodowej platformy edukacyjnej Coursera.

Farmacja

Trwają prace nad zmianami w programie szczepień przeciwko HPV. Na razie zaszczepiła się jedna piąta uprawnionych nastolatków

W ciągu pierwszego roku działania programu bezpłatnych szczepień przeciwko wirusowi HPV dla 12- i 13-latków zaszczepiono tylko ok. 20 proc. uprawnionych. Eksperci wskazują na wiele różnych możliwości poprawy niepokojących statystyk. Pierwszym z nich jest edukacja dzieci i dorosłych na temat roli szczepień oraz zagrożeń, jakie wiążą się z zakażeniem HPV, wirusem odpowiadającym m.in. za nowotwory szyjki macicy, odbytu, krtani czy jamy ustnej. Kolejnym pomysłem jest zwiększenie liczby placówek z dostępnymi szczepieniami o kolejne POZ-y, ale też szkoły. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało, że pracuje nad niezbędnymi zmianami.