Komunikaty PR

Psi Patrol rusza do akcji w Atrium Targówek!

2022-09-29  |  15:45
Biuro prasowe

Odważni i zawsze chętni do pomocy czworonożni bohaterowie serialu Psi Patrol zawitają do Atrium Targówek! Strażak Marshall i policjant Chase zapraszają wszystkie dzieci 7 i 8 października do warszawskiej galerii, gdzie będą czekać stanowiska animacyjne z mnóstwem atrakcji pozwalających im poczuć się, jakby byli członkami niesamowitej ekipy, gotowej na wszystko!

Już w piątek i sobotę 7 i 8.10.2022r. w godzinach od 12:00 do 18:00 najmłodsi fani Psiego Patrolu będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez dzielną ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Do dyspozycji dzieci będzie strefa budowy, w której pracowity buldog o imieniu Rubble przygotował mega klocki do zbudowania wielkiej wieży. Chętni będą mogli też spróbować swoich sił w tanecznym wyzwaniu, przygotowanym specjalnie dla nich przez Skye, operatorkę różowego helikoptera. W strefie multimedialnej z kolei dostępna będzie aplikacja edukacyjna, która pomoże maluchom w nauce numerów alarmowych. Wielbicieli trudnych do rozwikłania zagadek zapraszamy do strefy policyjnej, gdzie zostawią swój odcisk palca i obejrzą go przez lupę, a następnie zabiorą na pamiątkę do domu!

3… 2… 1… i… flesz fotoreporterów! Nie zabraknie też okazji do uwiecznienia miłych chwil na pamiątkowej fotografii oraz do zdobycia zdjęcia z dzielnym Marshall’em w jego strażackim wozie. Będzie można spotkać również Chase’a, który także chętnie zapozuje do wspólnych zdjęć. Na stanowisku Adventure Bay, najmłodsi będą mogli sprawdzić jak dobrze znają imiona bohaterów ulubionej bajki, a także wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez animatora. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne!

Do wspólnej zabawy z bohaterami serialu „Psi Patrol” – Marshallem i Chase’em - Atrium Targówek zaprasza w piątek i sobotę (7 i 8 października), w godz. 12.00 do 18.00.

Będzie to pierwszy z trzech jesiennych eventów z cyklu październik jak z Bajki w Atrium Targówek! W każdy weekend od 7 do 22 października, oprócz dzielnych psiaków z Psiego Patrolu, będzie można spotkać także Pidżamersów oraz bohaterów kultowej bajki Świnka Peppa.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:

https://atrium-targowek.pl/psi-patrol-w-atrium-targowek/

https://atrium-targowek.pl/pazdziernik-jak-z-bajki/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Świąteczne rozdanie w Atrium Copernicus Biuro prasowe
2022-12-01 | 12:00

Świąteczne rozdanie w Atrium Copernicus

Choć świąteczna atmosfera w Atrium Copernicus panuje już od dawna, to w najbliższych dniach emocje klientów rozgrzeją wyjątkowe atrakcje. Z okazji nadchodzących Mikołajek, centrum
Dziecko Polska na 123. miejscu w Rankingu Praw Dziecka na świecie 2022
2022-12-01 | 12:00

Polska na 123. miejscu w Rankingu Praw Dziecka na świecie 2022

Jak pokazują badania przeprowadzone przez KidsRights we współpracy z Szkołą Ekonomiczną Erasmus i Międzynarodowym Instytutem Badań Społecznych Erasmus, nie mamy powodów do
Dziecko Nie tylko zakupy! Świąteczne szaleństwo w Atrium Promenada
2022-11-30 | 13:00

Nie tylko zakupy! Świąteczne szaleństwo w Atrium Promenada

W jednym centrów handlowych w stolicy – Atrium Promenada – radosne odliczanie do Gwiazdki rozpoczęte. Mikołajkowa parada, budowanie ozdób świątecznych z

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Roche

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

IT i technologie

Film

Cezary Pazura: Łapię się na tym, że kiedyś częściej chodziłem do kina niż teraz. Serwisy streamingowe jednak nas rozpieściły

Aktor zauważa, że miłośników dobrych filmów nadal nie brakuje, ale niestety coraz częściej rezygnują oni z projekcji na dużym ekranie. Alternatywą dla kin stały się bowiem kuszące bogatą ofertą serwisy streamingowe, z których można korzystać w dowolnym miejscu i o każdej porze dnia. Cezary Pazura z ręką na sercu przyznaje, że i on rzadziej odwiedza teraz sale kinowe, chociaż takie wyjście – zwłaszcza w towarzystwie żony – nadal uważa za bardzo miły zwyczaj, który warto podtrzymywać.

Handel

Coraz więcej skarg na zakupy obuwia i ubrań w zagranicznych e-sklepach. Problematyczne są szczególnie transakcje spoza UE

Coraz większa popularność transgranicznych zakupów e-commerce przełożyła się na większą liczbę sporów między konsumentami a sprzedawcami. W Unii Europejskiej dochodzenie praw przez kupującego jest łatwiejsze, dlatego specjaliści z Europejskiego Centrum Konsumenckiego radzą, by przed zawarciem transakcji upewnić się, czy sklep zarejestrowany jest we wspólnocie. Jeśli przedsiębiorca jest zarejestrowany w Azji, to nawet jeśli przyjmuje zwroty i reklamacje, może się okazać, że koszt wysyłki produktu jest wyższy niż jego wartość.