Komunikaty PR

Pszczoła i przyjaciele – czyli wiosenny event w ETC Swarzędz

2024-05-15  |  12:30
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Do pobrania docx ( 0.08 MB )

Centrum handlowe ETC Swarzędz zaprasza wszystkie dzieci na niezapomnianą podróż do świata natury. 17 i 18 maja swarzędzkie centrum handlowe zmieni się w fascynującą krainę pszczół. Wizyta w niej będzie niepowtarzalną okazją do zgłębienia tajemnic życia tych pożytecznych owadów. W planach niezwykła wystawa i ciekawe warsztaty.

W piątek, 17 maja, o godzinie 10:00 rozkwitnie wystawa edukacyjna, na której młodzi odkrywcy będą mogli zbadać gigantyczny model pszczoły i z bliska przyjrzeć się anatomii tych niezwykłych owadów. Wystawa obfitować będzie w eksponaty związane z pszczelarstwem, takie jak kwiaty, stroje pszczelarskie, ule, a także edukacyjne treści o roślinach i domach pszczół. Interaktywna przygoda pozwoli dzieciom zrozumieć, jak ważną rolę te pracowite owady odgrywają w naszym ekosystemie. Scenografia wystawy będzie również doskonałym tłem dla pamiątkowych zdjęć na koniec pełnego ciekawostek dnia.

18 maja to dzień warsztatów edukacyjnych i plastycznych, które rozpoczną się w samo południe. Podczas zajęć artystycznych kreatywność uczestników rozwinie skrzydła pod okiem animatorów. Dzieci będą miały okazję stworzyć własne barwne dzieła sztuki, inspirując się życiem pszczół. Malowanie żółtych balonów, które zamienią się w urocze pszczoły, to tylko jedna z wielu kreatywnych atrakcji – to będzie dzień pełen artystycznej zabawy! Jednak głodni wiedzy także znajdą coś dla siebie. Na stanowiskach edukacyjnych dzieci, w formie zabawy i interaktywnych gier, zgłębią tajemnice produkcji miodu, poznając przy tym życie pszczół od środka ula. Spotkania z prawdziwymi pszczelarzami i możliwość zadawania pytań sprawią, że każde dziecko poczuje się jak młody naukowiec.

ETC zaprasza wszystkich do wspólnego poznawania sekretów natury i budowania ekoświadomości! To będą dwa dni pełne nauki, zabawy i twórczego odkrywania!

 

ETC Swarzędz powstał w 1994 roku. Z bogatą ofertą handlową i usługową jest ważnym miejscem spotkań lokalnej społeczności. Galerię współtworzą zarówno znane sieciowe marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Centrum położone jest w strategicznym punkcie miasta – przy trasie łączącej Poznań i Warszawę, co umożliwia szybki dojazd nie tylko mieszkańcom Swarzędza, ale i okolicznych miejscowości. Z myślą o komforcie swoich klientów ETC Swarzędz posiada wiele udogodnień. Do dyspozycji jest m.in. strefa gastronomiczna, sprzyjająca odpoczynkowi i spotkaniom, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca relaksu i wypoczynku. Przy centrum znajduje się bezpłatny parking, na którym mieści się 1100 pojazdów. Przygotowane zostały także stojaki i miejsca postojowe dla rowerzystów oraz samoobsługowa stacja napraw rowerów. Obiekt jest również w pełni dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób o ograniczonej sprawności ruchowej. ETC Swarzędz od dawna angażuje się również w działania ekologiczne. Na parkingu bocznym centrum stoi hotel dla owadów, a pod opiekę galerii trafił ostatnio jeszcze jeden nietuzinkowy zwierzak. Adoptowany przez ETC został nietoperz - jeden z podopiecznych poznańskiego zoo.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Dzień Dziecka w Promenadzie! Poznaj bohaterów z Psiego Patrolu! Biuro prasowe
2024-05-27 | 15:30

Dzień Dziecka w Promenadzie! Poznaj bohaterów z Psiego Patrolu!

Warszawskie centrum handlowe Promenada zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z wesołymi szczeniakami z Psiego Patrolu! Już 31 maja i 1 czerwca najmłodsi będą mieli okazję
Dziecko Przygotuj się na smerfastyczny Dzień Dziecka w Atrium Targówek!
2024-05-27 | 15:00

Przygotuj się na smerfastyczny Dzień Dziecka w Atrium Targówek!

Warszawskie centrum handlowe Atrium Targówek zaprasza na wspólne, rodzinne świętowanie! Już wkrótce najmłodsi będą mieli okazję o spotkać się z małymi, niebieskimi
Dziecko To będzie niezapomniany Weekend Dziecka w Fabryce Norblina
2024-05-27 | 11:50

To będzie niezapomniany Weekend Dziecka w Fabryce Norblina

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Fabryka Norblina wraz z partnerami, Smart Kids Planet, Smart Kids Store, Art Box Experience oraz Muzeum Fabryki Norblina, zaprasza do wspólnego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Gwiazdy

Agata i Tomasz Wolni: Jest w nas głęboka potrzeba dzielenia się tym, co dostaliśmy od życia. Bliskie naszemu sercu są inicjatywy wspierające rodzinę

Prezenterzy mają świadomość, że nikt i nic nie zastąpi dziecku kochających, opiekuńczych i odpowiedzialnych rodziców, ale każdy człowiek o dobrym sercu może choć trochę poprawić jego los, przywrócić mu uśmiech i dać nadzieję na lepszą przyszłość. Agata Tomaszewska-Wolna i Tomasz Wolny z podziwem patrzą na zaangażowanie osób współpracujących ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce, które zastępują podopiecznym mamę i tatę oraz stwarzają godne warunki do życia, nauki i rozwoju. Dziennikarze zapewniają, że oni sami również chętnie wyciągają dłonie do potrzebujących i wspierają różne akcje charytatywne. Jak zaznaczają, warto pomagać, bo najlepszym podziękowaniem jest radość na twarzach tych, którym odmienili los.

Konsument

Gabinety stomatologiczne dostosowują się do specjalnych potrzeb pacjentów. Powstają placówki przystosowane do osób otyłych, niepełnosprawnych czy cierpiących na dentofobię

Polacy wciąż w zdecydowanej większości korzystają z usług prywatnych klinik stomatologicznych i mają wobec nich coraz wyższe wymagania. Liczy się nie tylko nowoczesność i kompleksowy zakres usług, ale też to, czy gabinet stomatologiczny jest przyjazny i komfortowy. – Ważne jest też to, żeby gabinety były dostępne dla osób, które borykają się także z innymi problemami zdrowotnymi, np. z otyłością – mówi Alicja Chowaniec-Prażuch, dyrektor LUX MED Stomatologia.