Komunikaty PR

Rośnijmy razem! Dołącz do akcji sadzenia drzew z LITTLE STEPS®2

2020-04-10  |  15:00
Biuro prasowe

Akcja rozpocznie się w kwietniu i potrwa przez kolejne dwa miesiące*, a w jej ramach zostanie zasadzone 10 000 drzew. Partnerem akcji Rośnijmy razem są Lasy Państwowe, na terenie których zostaną posadzone drzewa.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają drzewa. Pomagają zredukować poziom hałasu, dają schronienie wielu zwierzętom oraz powodują, że świat staje się piękniejszy. Gdy przebywamy w lesie poprawia się nasze samopoczucie, czujemy się rozluźnieni. Drzewa pobierając dwutlenek węgla i oddając cenny tlen wpływają na zmniejszenie ilości gazów cieplarnianych. Drzewa dają nam też ekologiczny i odnawialny surowiec jakim jest drewno.
Czy wiesz, że dorosła, 60-letnia sosna produkuje tlen niezbędny do życia 3 osób oraz obniża temperaturę powietrza o 8oC? To dlatego, tak istotne jest, by dbać o środowisko, w którym żyjemy. Twoje codzienne decyzje i wybory kształtują rzeczywistość Twojego dziecka, a także jego postawę. Wraz z marką LITTLE STEPS®2 oraz Lasami Państwowymi możesz zatroszczyć się o świat, którego piękno już wkrótce odkryje w pełni. Jak to zrobić?
1. Kup jeden karton mleka modyfikowanego LITTLE STEPS®2 lub LITTLE STEPS®3.
2. Zarejestruj się na stronie www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/rosnijmyrazem i wgraj dowód zakupu.
3. Wybierz jeden z obszarów, na którym chcesz, aby zostało zasadzone drzewo (Polska północna, centralna lub południowa).
4. Otrzymaj certyfikat udziału w akcji, który zostanie wysłany do Ciebie e-mailem.
5. Ciesz się, ze uczyniłeś świat lepszym!
Wierzymy, że dbałość o zasoby naturalne naszej planety to także troska o dorastanie Twojego dziecka. Chcesz wziąć udział w akcji i mieć realny wpływ na kształtowanie jego rozwoju? Wejdź na stronę www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/rosnijmyrazem i dowiedz się więcej na temat akcji Rośnijmy razem.

*W ramach akcji promocyjnej przewiduje się zasadzenie 10 000 drzew. Akcja rozpoczyna się 01.04.2020 i trwa do 01.06.2020 roku lub do wcześniejszego wyczerpania limitu drzew. Informacja o wcześniejszym zakończeniu akcji zostanie umieszczona na stronie akcji www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/rosnijmyrazem.

Ważna informacja:
Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka. Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Centrum Riviera w Gdyni: wakacyjne warsztaty architektoniczne dla dzieci Biuro prasowe
2024-07-04 | 12:45

Centrum Riviera w Gdyni: wakacyjne warsztaty architektoniczne dla dzieci

W gdyńskim Centrum Riviera w każdy wtorek tegorocznych wakacji odbędą się warsztaty architektoniczne dla dzieci i młodzieży. To wynik współpracy centrum z Gdyńskim Szlakiem
Dziecko Zostań architektem własnych marzeń! Warsztaty budowania z klocków w CH Targówek!
2024-07-03 | 13:00

Zostań architektem własnych marzeń! Warsztaty budowania z klocków w CH Targówek!

Spędź z nami kreatywne wakacje w mieście! Warszawskie centrum handlowe Targówek zaprasza wszystkie dzieci do udziału w Wakacyjnej Akademii Budowania! Przez cały lipiec najmłodsi
Dziecko Minionki przejmują Promenadę! Odwiedź centrum i spotkaj się z żółtymi stworkami
2024-07-03 | 12:00

Minionki przejmują Promenadę! Odwiedź centrum i spotkaj się z żółtymi stworkami

Premiera nowego filmu o Minionkach już w ten piątek! Przystankiem na trasie promującej nowe przygody Minionków jest warszawskie centrum handlowe Promenada, w którym zaplanowano

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.