Komunikaty PR

Rośnijmy razem! Dołącz do akcji sadzenia drzew z LITTLE STEPS®2

2020-04-10  |  15:00
Biuro prasowe

Akcja rozpocznie się w kwietniu i potrwa przez kolejne dwa miesiące*, a w jej ramach zostanie zasadzone 10 000 drzew. Partnerem akcji Rośnijmy razem są Lasy Państwowe, na terenie których zostaną posadzone drzewa.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają drzewa. Pomagają zredukować poziom hałasu, dają schronienie wielu zwierzętom oraz powodują, że świat staje się piękniejszy. Gdy przebywamy w lesie poprawia się nasze samopoczucie, czujemy się rozluźnieni. Drzewa pobierając dwutlenek węgla i oddając cenny tlen wpływają na zmniejszenie ilości gazów cieplarnianych. Drzewa dają nam też ekologiczny i odnawialny surowiec jakim jest drewno.
Czy wiesz, że dorosła, 60-letnia sosna produkuje tlen niezbędny do życia 3 osób oraz obniża temperaturę powietrza o 8oC? To dlatego, tak istotne jest, by dbać o środowisko, w którym żyjemy. Twoje codzienne decyzje i wybory kształtują rzeczywistość Twojego dziecka, a także jego postawę. Wraz z marką LITTLE STEPS®2 oraz Lasami Państwowymi możesz zatroszczyć się o świat, którego piękno już wkrótce odkryje w pełni. Jak to zrobić?
1. Kup jeden karton mleka modyfikowanego LITTLE STEPS®2 lub LITTLE STEPS®3.
2. Zarejestruj się na stronie www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/rosnijmyrazem i wgraj dowód zakupu.
3. Wybierz jeden z obszarów, na którym chcesz, aby zostało zasadzone drzewo (Polska północna, centralna lub południowa).
4. Otrzymaj certyfikat udziału w akcji, który zostanie wysłany do Ciebie e-mailem.
5. Ciesz się, ze uczyniłeś świat lepszym!
Wierzymy, że dbałość o zasoby naturalne naszej planety to także troska o dorastanie Twojego dziecka. Chcesz wziąć udział w akcji i mieć realny wpływ na kształtowanie jego rozwoju? Wejdź na stronę www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/rosnijmyrazem i dowiedz się więcej na temat akcji Rośnijmy razem.

*W ramach akcji promocyjnej przewiduje się zasadzenie 10 000 drzew. Akcja rozpoczyna się 01.04.2020 i trwa do 01.06.2020 roku lub do wcześniejszego wyczerpania limitu drzew. Informacja o wcześniejszym zakończeniu akcji zostanie umieszczona na stronie akcji www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/rosnijmyrazem.

Ważna informacja:
Zdrowa dieta matki w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia mu bowiem doskonale zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Jeśli zdecydujesz się nie karmić piersią, pamiętaj że ta decyzja jest trudna do odwrócenia. Stosowanie mleka modyfikowanego niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które powinnaś wziąć pod uwagę. Dodatkowo, rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka. Dla zdrowia Twojego dziecka ważne jest, by mleko modyfikowane przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu. Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Jak dbać o aktywność fizyczną w ciąży i po porodzie Biuro prasowe
2024-04-28 | 20:00

Jak dbać o aktywność fizyczną w ciąży i po porodzie

Niezależnie od panującej na zewnątrz pogody i natłoku obowiązków warto znaleźć każdego dnia czas na aktywność fizyczną – również w czasie ciąży czy połogu. O
Dziecko Porozumienie między największą śląską uczelnią i Szkołą w Chmurze
2024-04-26 | 14:00

Porozumienie między największą śląską uczelnią i Szkołą w Chmurze

25 kwietnia 2024 roku w auli Kazimierza Lepszego w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 12 w Katowicach zainagurowano współpracę w ramach umowy podpisanej
Dziecko „Mój zaczarowany świat” – startuje konkurs dla przedszkoli w całej Polsce
2024-04-26 | 10:05

„Mój zaczarowany świat” – startuje konkurs dla przedszkoli w całej Polsce

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w czerwcu, Primater ogłasza dedykowany przedszkolom konkurs plastyczny „Mój zaczarowany świat”. Zwycięska placówka dla

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Psychologia

Beata Pawlikowska: To wszystko, czego doświadczyłam w dżungli amazońskiej, wstrząsnęło mną i pokazało mi prawdę o sobie samej. To właśnie był początek zmian w moim życiu

Pisarka preferuje podróżowanie w pojedynkę. Lubi wyjeżdżać w trudne, niedostępne rejony świata, bo takie wyprawy są także podróżą w głąb siebie. Chociażby w dżungli amazońskiej przekonała się, że decyzje, jakie podejmujemy na różnych etapach naszego życia, wynikają właśnie z naszego postrzegania samych siebie i świata. A z kolei to postrzeganie zależy od podświadomych przekonań, które są naszym wewnętrznym programem wgranym w dzieciństwie. W swojej książce zatytułowanej „Kody podświadomości” podróżniczka tłumaczy, że jeśli ktoś podświadomie wierzy na przykład w to, że nie ma prawa do szczęścia i jest gorszy od innych, to jego życiowa droga będzie właśnie wiernym odbiciem tych przekonań.

Konsument

Coraz więcej Europejczyków ogranicza spożycie mięsa na rzecz produktów roślinnych. Większe wsparcie ze strony rządów i legislacji mogłoby zwiększyć ich popularność

Ponad połowa Europejczyków jedzących mięso aktywnie ogranicza jego roczne spożycie. Niemal 30 proc. co najmniej raz w tygodniu spożywa przynajmniej jedną roślinną alternatywę mięsa lub nabiału – wynika z badania ProVeg. Zmiana nawyków konsumenckich napędza branżę produktów roślinnych, ale wspomogłyby ją także zmiany systemowe, m.in. szersze dofinansowanie produkcji roślinnej kosztem mięsnej czy obniżenie podatku na żywność o niskim śladzie środowiskowym.