Selfie Space Pop-up w Blue City
Communication Unlimited
ul. Wołoska 9 A
02 - 583 Warszawa
dczerwinska|commu.pl| |dczerwinska|commu.pl
22 395 52 00
www.commu.pl
Na gości centrum czeka m.in. pełna kwiatów budka telefoniczna, pokój grozy czy nastrojowa kawiarenka. Dzięki efektownej scenografii zrobione tu zdjęcia będą wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie w social mediach. Zastosowane światła i rekwizyty pozwolą na nagranie wyjątkowych TikToków czy relacji Instagram Stories. Selfie Space może być również interesujące dla twórców krótkich form wideo i rajem dla rodziców z dziećmi, którzy w trakcie robienia zdjęć będą się razem bardzo dobrze bawić.
Selfie Space Pop-up Vol. 3 znajduje się na poziomie -1 przy fontannie.
Wstęp podobnie jak w przypadku na innych wydarzeń organizowanych przez Blue City jest bezpłatny.
W jakich przestrzeniach można robić zdjęcia w Selfie Space?
PartyZone: Różowe cekiny na ścianach, lustrzane kule dyskotekowe pod sufitem i dużo różu. W takim wnętrzu można się poczuć jak gwiazda estrady. Wystarczy chwycić mikrofon!
SweetCall: Budka telefoniczna przeznaczona tylko do uroczych rozmów. Tu selfie będzie pełne kwiatów.
PaintSplash: Pokój dla ryzykantów, którzy (nie)lubią pobrudzić się farbą. Wylewająca się farba z puszki prosto na fotografowanego, to tło dla ciekawego ujęcia.
IdeasSpot: Przestrzeń tylko dla kreatywnych! W pokoju znajduje się tylko żarówka i fotel. Robiący zdjęcia będą mogli się wykazać pomysłowością.
GardenCafe: – Nastrojowa kawiarenka i ogrom kwiatów. Zdjęcia w takim wnętrzu będą przypominać najlepsze sceny z romantycznych filmów.
GhoticRoom: Miejsce, dla tych, którzy nie lubią słodkich zdjęć. Czarny i fioletowy kolor, gotycka tapeta sprawią, że z fotografii będzie wiało grozą.

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.