Komunikaty PR

Słodki Black Weekend w Atrium Targówek – doskonała okazja do skosztowania rzemie

2023-11-20  |  14:00
Biuro prasowe
Do pobrania G City ( 0.08 MB )

Zaproś przyjaciół i rodzinę do spędzenia przytulnego, jesiennego weekendu wypełnionego niecodziennymi smakami i aromatem najlepszej kawy. Już w ten weekend wpadnijcie do centrum handlowego Atrium Targówek i weźcie udział w Festiwalu Słodyczy i Kawy!


Wielka okazja do świętowania dla wszystkich warszawskich łasuchów! Centrum handlowe Atrium Targówek zaprasza do wspólnej zabawy podczas Festiwalu Słodyczy i Kawy. Każdy łakomczuch z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Od 23 do 25 listopada w godzinach 9.00 – 21.00 przestrzeń centrum wypełni rozkoszny zapach ciast i świeżo parzonej kawy, a starannie wyselekcjonowani producenci i rzemieślnicze manufaktury zaprezentują odwiedzającym swoją słodką ofertę oraz zachęcą do skosztowania pysznych specjałów.

W ramach Festiwalu odbędą się również Słodkie Warsztaty! W piątek i sobotę od 12.00 do 18.00 zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mieli okazję do sprawdzenia się w roli czekoladowych czeladników. Podczas zajęć każdy otrzyma szansę stworzenia własnej tabliczki czekolady, smacznych lizaków czy przyozdobienia rarytasów takich jak pączki i muffiny. Świetną rozrywką będą także lekcje malowania czekoladą! Warsztaty poprowadzone zostaną w godzinnych blokach tematycznych.

Odwiedzający centrum będą mogli zrobić sobie pamiątkowe fotografie w specjalnie zaaranżowanej strefie z gigantycznymi słodyczami! Na najmłodszych czekać będzie również Pan Pączek i Pani Wata Cukrowa, którzy chętnie przybiją z dziećmi piątkę i wspólnie zapozują.

Festiwal ulokowany będzie w pobliżu kawiarni Costa Coffee na poziomie 0. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie decyduje kolejność pojawienia się na miejscu. Więcej informacji na stronie: https://atrium-targowek.pl/zapowiada-sie-kolorowy-zawrot-glowy-na-slodki-black-weekend/.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko 346 uśmiechów. Efekt programu Chodźmy разом do szkoły! Biuro prasowe
2023-12-01 | 09:10

346 uśmiechów. Efekt programu Chodźmy разом do szkoły!

Klasy przygotowawcze powstały w polskim systemie oświaty w roku szkolnym 2022/2023. Ich celem było, żeby ukraińskie dzieci, które uciekły przed wojną do Polski, miały możliwość
Dziecko Rodzinna parada świąteczna w Promenadzie!
2023-11-30 | 17:00

Rodzinna parada świąteczna w Promenadzie!

Grudzień w warszawskiej Promenadzie jest po brzegi wypakowany atrakcjami dla całej rodziny! Zdjęcia ze Świętym Mikołajem, parada z muzyką na żywo czy spotkanie z wesołymi Trollami to
Dziecko Święty Mikołaj przybędzie z wizytą do CH Focus!
2023-11-30 | 16:00

Święty Mikołaj przybędzie z wizytą do CH Focus!

Choć świąteczna atmosfera w CH Focus panuje już od dawna, to w najbliższym czasie emocje klientów rozgrzeją wyjątkowe atrakcje. Z okazji nadchodzących świąt, w środę 6 grudnia,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Handel

W okresie okołoświątecznym Polacy generują duże ilości elektroodpadów. Połowa nie wie, że nie można ich wyrzucić do śmietnika

Polacy mają problem z prawidłowym wskazaniem elektroodpadów i nie do końca wiedzą, gdzie oddawać takie zużyte sprzęty – pokazuje badanie agencji badawczej Zymetria na zlecenie RLG. 34 proc. badanych przyznało, że zdarzyło im się źle zutylizować wyrzucane elektroodpady. Odpady, które najczęściej trafiają w nieodpowiednie miejsce, to m.in. kable, ładowarki czy słuchawki. – Podobnie jest z różnego rodzaju golarkami, lokówkami, zabawkami na baterie i innymi małymi sprzętami, czyli tym, co niebawem będziemy kupować pod choinkę – zauważa Monika Wyciechowska z RLG w Polsce. Jak wskazuje, ponad połowa Polaków nie wie, że starych sprzętów nie wolno wyrzucać do pięciu frakcji, ale trzeba je oddać do specjalnych punktów zbiórki.

Finanse

Praca natychmiastowa zyskuje na popularności. Pracodawcy mogą znaleźć kadry w ciągu kilku godzin przez aplikację

Niemal 90 proc. firm odczuwa brak pracowników na szeregowych stanowiskach. Rozwiązaniem, które w takich okolicznościach coraz częściej ratuje firmy, jest praca natychmiastowa. Za pomocą specjalnej platformy firmy mogą w ciągu kilku dni, a nawet godzin znaleźć pracownika, który wykona dla nich określoną stawkę. Również dla osób szukających możliwości dorobienia jest to wygodna opcja, które nie wymaga długofalowych kontraktów. IV kwartał to tradycyjnie okres wzmożonego zapotrzebowania na prace dorywcze – na listopadowe i grudniowe tygodnie przypada bowiem szczyt aktywności w handlu tradycyjnym, e-commerce, logistyce i magazynach.