SMAK, KTÓRY KOCHAJĄ DZIECI. SKŁAD, KTÓRY AKCEPTUJĄ RODZICE
SMAK, KTÓRY KOCHAJĄ DZIECI.
SKŁAD, KTÓRY AKCEPTUJĄ RODZICE
#dobrysquadidziedoszkoly
Czy baton może być zdrowy? Czy można go przygotować tak, by był lekką, pożywną przekąską? Jak najbardziej! DOBRY SQUAD to pyszne, ekologiczne i certyfikowane batony, które codziennie mogą znaleźć się w śniadaniówce twojego dziecka.
Batony DOBRY SQUAD są w stu procentach naturalne. Nie zawierają w swoim składzie konserwantów oraz sztucznych zapychaczy. Są zdrowe, ponieważ dostarczają mnóstwo witamin i pyszne bo wypiekane według autorskiego, unikalnego przepisu.
Co wyróżnia DOBRY SQUAD?
Receptury batonów tworzone są z udziałem specjalistów i oczekują niekiedy nawet rok, by mogły zostać zrealizowane w manufakturze. Długo? Teoretycznie tak, ale wszystko po to, aby smak i skład zostały dopięte na ostatni guzik. Jak mówią sami pomysłodawcy manufaktury DOBRY SQUAD Paulina Skalbani i Maciej Bojar: „Sami tworzymy nasze receptury. Czasami pomysł na przepis czeka ponad rok na realizację, dojrzewa w naszych głowach, a my nieprzerwanie szukamy inspiracji i połączeń smakowych pośród różnych owoców i orzechów”.
I nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady, bo o dobrą jakość produktu warto zadbać. Batony DOBRY SQUAD uzupełnią codzienne menu dzieci o wartościowe orzechy oraz naturalnie suszone owoce, bez dodatku konserwantów i sztucznych słodzików. Wiele produktów dostępnych w sklepach, nawet tych ze zdrową żywnością, zawiera syrop glukozowo-fruktozowy. Badania wykazały, że syrop ten hamuje wydzielanie określonych neuroprzekaźników, które są odpowiedzialne za poczucie sytości. Dlatego baton zawierający naturalne suszone owoce i orzechy zapewni poczucie sytości na dłużej.
Batony DOBRY SQUAD o dobrym składzie uczą dzieci jeść zdrowo, nawet wtedy, kiedy mają ochotę na coś słodkiego. Specjalnie połączone suszone owoce oraz orzechy tworzą przepyszną przekąskę, zapewniając moc witamin i minerałów. Batony idealnie uzupełnią dietę dzieci w szkołach i przedszkolach. Dzięki bogatej ofercie smaków, nigdy się nie znudzą.

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Żywienie

Sylwia Bomba: Stosuję zasadę żywieniową 80/20. Raz w tygodniu jem z córką kebaba i organizm wybacza mi to
Influencerka przekonuje, że są takie momenty czy okoliczności, kiedy w swoim jadłospisie pozwala sobie na więcej. Jej zdaniem każdy powinien robić sobie taki „oszukany dzień” i spełniać wtedy swoje zachcianki żywieniowe. Oczywiście nie po to, żeby się najeść do syta, ale zaspokoić apetyt chociażby na coś słodkiego. Sylwia Bomba przyznaje, że do jej dietetycznych grzeszków należą: kebab, popcorn i cola.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Gwiazdy
Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj

Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.