Komunikaty PR

Spotkanie z Kicią Kocią w Atrium Biała!

2023-11-20  |  09:00
Biuro prasowe

Chcesz odkrywać świat z Kicią Kocią i przyjemnie spędzić czas?! Dołącz do wspólnej zabawy z rezolutną kotką, bohaterką bajek dla dzieci. Już wkrótce ta mała bystra kotka zawita do Atrium Biała z bardzo ciekawym programem wypełnionym mnóstwem atrakcji. W dniach 24 i 25 listopada najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach, zabawach edukacyjnych i konkursach, na dodatek posłuchać bajek o  niezwykłych przygodach Kici Koci, zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie i wygrać atrakcyjne nagrody!

 

Kicia Kocia w akcji! Tym razem bohaterka serii ulubionych książek dla najmłodszych autorstwa Anity Głowińskiej, odwiedzi galerię Atrium Biała, gdzie przeżyje moc fascynujących przygód. Do emocjonującej, wspólnej zabawy zaprasza wszystkie dzieci, które odwiedzą białostockie centrum w dniach 24 i 25 listopada.

 

Wydarzenie podzielono na kilka stref tematycznych, nawiązujących do przygód popularnej Kici Koci oraz jej braciszka Nunusia. Jedną ze specjalnych atrakcji będzie możliwość zwiedzenia Miasteczka Kici Koci ze strefą Domków i strefą Zabaw. W strefie Domków dzieci zobaczą na własne oczy, jak mieszka Kicia Kocia, a także wezmą udział w zaplanowanych dla nich różnych sprawnościach. W domku z przytulną kuchnią i jadalnią, mali goście w trakcie zabawy poznają podstawowe zasady przygotowywania i spożywania zdrowych posiłków oraz savoir vivre’u przy stole. W drugim domku stanowiącym strefę odpoczynku Kici Koci, najmłodsi będą mogli posłuchać opowiadań o niezwykłych przygodach rezolutnej kotki opowiedzianych przez animatorkę, a także wziąć udział w quizie czy też obejrzeć bajki z nią w roli głównej.

 

Z kolei w strefie Zabaw, również położonej w Miasteczku Kici Koci, na najmłodszych czekać będą stanowiska z różnymi aktywnościami. Pod czujnym okiem animatorek dzieci będą miały okazję: ułożyć sześcienne puzzle, ozdobić maskę według własnych pomysłów i inwencji twórczej, nauczyć się rysować Kicię Kocię na specjalnych tablicach multimedialnych, wykonać kolorowanki czy też wziąć udział w zabawie „Połącz kropki”.

 

W strefie Animacji dla najmłodszych zaplanowano konkursy i zabawy muzyczno-ruchowe przeprowadzane pod opieką koordynatorek. W programie przewidziano naukę piosenki i wspólne śpiewanie, naukę tańca, zadania rozwijające pamięć, koncentrację i spostrzegawczość czy też zabawy ruchowe. Uczestnicząc w konkurencjach można zdobyć atrakcyjne nagrody – maskotki, mini gry i książeczki.

 

Na miłośników przygód małej kotki czekać będzie również Strefa Foto, a w niej gigantycznych rozmiarów maskotki Kici Koci i jej brata Nunusia, z którymi dzieci będą mogły przysiąść na ławeczce i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Okazji do spotkań z sympatycznymi maskotkami będzie o wiele więcej – przechadzając się po pasażu galerii będą one witały się z dziećmi, z przyjemnością zapozują do fotek czy też przybiją piątkę.

 

W trakcie dwudniowego wydarzenia dostępna będzie również strefa Malowania buziek obsługiwana przez animatorki. Za udział we wspólnej emocjonującej zabawie z Kicią Kocią wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy imienne. Nie zabraknie także słodkiej przekąski dla zarejestrowanych klubowiczów programu #maszokazje: posiadacze kuponu będą mogli odebrać darmową watę cukrową.

 

Spotkanie z Kicią Kocią odbędzie się w Atrium Biała w dniach 24-25 listopada, w godzinach 12.00-18.00. Wydarzenie rozlokowane będzie w pobliżu salonów Sephora i Reserved. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

 

Więcej informacji na stronie https://atrium-biala.pl oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/AtriumBiala.

 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Gwiazdkowe spotkanie ze Świnką Peppą w centrum handlowym Reduta – spędź świątecz Biuro prasowe
2023-11-28 | 15:30

Gwiazdkowe spotkanie ze Świnką Peppą w centrum handlowym Reduta – spędź świątecz

Już w najbliższy piątek i sobotę warszawskie centrum handlowe Reduta odwiedzą wyjątkowi goście – świnka Peppa i jej braciszek George! W programie przewidziano ogrom atrakcji dla
Dziecko Odliczanie do Świąt w Fabryce Norblina czas zacząć!
2023-11-27 | 12:50

Odliczanie do Świąt w Fabryce Norblina czas zacząć!

Fabryka Norblina zaprasza na Mikołajkowy weekend. Inauguracja okresu przedświątecznego rozpocznie się w sobotę, 2 grudnia i potrwa do niedzielnego wieczora. W planach jest mnóstwo
Dziecko Biedronka i Czarny Kot w Atrium Biała!
2023-11-27 | 10:30

Biedronka i Czarny Kot w Atrium Biała!

Biedronka i Czarny Kot zapraszają na wielką przygodę w Paryżu! Czekamy na Was 1 i 2 grudnia w Atrium Biała! Wspólnie z bohaterami kultowego filmu wyruszymy w niebezpieczną misję, by

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Aneta Glam-Kurp: Na wielu osobach bardzo się zawiodłam i w tej chwili nie mam żadnych przyjaciół. Moim stylem życia przyciągałam tylko interesownych ludzi

Uczestniczka programu „Żony Miami” podkreśla, że kiedyś miała bardzo duże grono przyjaciółek i koleżanek, ale czas i różne życiowe sytuacje szybko zweryfikowały te znajomości. Okazało się bowiem, że te kobiety nie były jej przychylne, nie ceniły jej towarzystwa ani też nie imponowała im jej osobowość, tylko zasobność portfela. Były więc blisko, bo wiedziały, że dzięki niej mogą się pławić w luksusach. Aneta Glam-Kurp zakończyła więc wszystkie toksyczne znajomości i teraz jest już ostrożniejsza. Jak przekonuje, zamiast fałszywych przyjaciół woli nie mieć żadnych.

Prawo

Polacy nie mają w zwyczaju sporządzać testamentów. Co piąty uważa, że ma jeszcze czas na taką decyzję

Tylko 9 proc. Polaków w wieku powyżej 45 lat przygotowuje testament. Ponad 40 proc. przyznaje, że nigdy się nad tym nie zastanawiało, a prawie jedna czwarta uważa, że nie ma nic cennego, co mogłaby po sobie zostawić. Decyzję o sporządzeniu dokumentu przekładamy na później, tymczasem pozwala on zabezpieczyć interes spadkobierców i zapobiega konfliktom. – Warto się zastanowić i zabezpieczyć swoją rodzinę, żeby po śmierci majątek trafił w odpowiednie ręce – przekonuje dr Dawid Rejmer, radca prawny w Kancelarii Finansowej LEX.

Handel

Rośnie liczba użytkowników aplikacji walczących z marnowaniem żywności. Na zainteresowanie mocno wpłynął wzrost cen

W Polsce wciąż na śmietnik trafia niemal 5 mln t jedzenia rocznie. Ponad połowa Polaków źle gospodaruje produktami spożywczymi, ale wraz z dynamicznym wzrostem cen żywności rośnie też potrzeba ograniczenia tego zjawiska. Za tym idzie rosnąca popularność aplikacji, które z tym walczą. Jedną z nich jest Foodsi, która pozwala kupić po niższej cenie produkty spożywcze i gotowe dania, które niesprzedane w danym dniu trafiłyby na śmietnik. Twórcy tego rozwiązania rozszerzają funkcjonalność o dostawy do domu.