Komunikaty PR

Superbohaterowie z wizytą w CH Focus!

2023-05-15  |  09:03
Biuro prasowe

Jesteś fanem Spider – Man’a, a może fascynuje cię świat Transformersów? Jeśli ciekawi cię, co u nich słychać, koniecznie odwiedź CH Focus! Już w najbliższą sobotę filmowi superbohaterowie odwiedzą bydgoskie centrum handlowe zachęcając dzieci do wspólnej zabawy! Na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji – m.in. miasto animowanych bohaterów, w którym będzie można rozegrać turniej na PlayStation, spotkanie oko w oko z Optimusem Primem, strefa zabawek czy też pokaz filmowych zwiastunów najgorętszych hitów tego lata oraz darmowy popcorn w mini kinie.

 

Najbliższa sobota (20 maja) w CH Focus upłynie pod znakiem wyjątkowych atrakcji dla dzieci z udziałem ich ulubieńców -  filmowych superbohaterów!

 

Fani jednego z bohaterów świata Marvela z pewnością pierwsze kroki skierują do Spider-Man city –miasta animowanych bohaterów filmu „Spider-man: poprzez Multiwersum”, najnowszej odsłony przygód człowieka – pająka. Tu każdy będzie mógł zapozować do zdjęcia z prawdziwym Spider – Man’em, zagrać w gry na PlayStation, sprawdzić swoje moce na Spider-man’owej konstrukcji wspinaczkowej lub bawić się w strefie zabawek Hasbro.

 

Wielkich emocji dostarczy najmłodszym także strefa Transformers, w której będą mogli spotkać się z sympatycznym, żółtym autobotem Bumblebee oraz porozmawiać z odważnym Optimusem Primem! Strefa robotów nawiązuje do kontynuacji przygód popularnych autobotów w nowej produkcji Transformers: Przebudzenie bestii. Dodatkowo w strefie zabawek Hasbro na gości czekać będzie najnowsza seria bohaterów Transformers i stanowiska do gier na PlayStation.

 

Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników Żółwi Ninja. Przy okazji zbliżającej się premiery animowanego filmu o nich pt.: „Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos”, do wygrania w konkursach będą nagrody w postaci „żółwiowych” gadżetów.

 

W zaaranżowanym mini kinie będzie można obejrzeć filmowe zwiastuny tegorocznych premier z udziałem superbohaterów i poczęstować darmowym popcornem. Dla uczestników zaplanowano także wiele ciekawych konkursów z nagrodami.

 

Na spotkanie z filmowymi superbohaterami CH Focus zaprasza już w sobotę, 20 maja, w godz. 11.00-19.00. Wydarzenie zlokalizowane będzie na parterze galerii w pobliżu salonu Smyk.

 

- Serdecznie zapraszamy małych fanów na spotkanie oko w oko z ulubionymi bohaterami kultowych filmów. W sobotę najmłodsi będą mieli możliwość przenieść się do ich niezwykłego świata i przeżyć emocjonującą przygodę uczestnicząc w rożnych aktywnościach i konkursach. To również doskonały sposób dla rodzin z dziećmi na spędzenie wolnego czasumówi Gregory Pertus dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

 

Więcej informacji nt. planowanych wydarzeń znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl/.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum Biuro prasowe
2025-06-12 | 06:00

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Gliwice dołączyły do ogólnopolskiej sieci Amazon STEM Kindlotek – przestrzeni edukacyjnych wspierających rozwój dzieci i młodzieży w obszarach nauk ścisłych
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Transport

Rośnie skala agresji na polskich drogach. Problemem jest nie tylko nadmierna prędkość, ale też jazda na zderzaku

Za kilka dni zaczynają się wakacje, czyli statystycznie najniebezpieczniejszy czas na drogach. Wśród głównych przyczyn takich zdarzeń na prostych odcinkach drogi są nadmierna prędkość i jazda na zderzaku. Zarządca autostrady A4 Katowice–Kraków w ramach kampanii „Nie zderzakuj. Posłuchaj. Jedź bezpiecznie” zwraca uwagę na zjawisko agresji na polskich drogach i przypomina, że bezpieczeństwo zaczyna się od osobistych decyzji kierowcy.

Muzyka

Alicja Węgorzewska: Czuję się ambasadorką polskiej kultury. Czasami dokonuję niepopularnych wyborów, ale moje pomysły są bardzo odkrywcze

Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej została uhonorowana prestiżową nagrodą ShEO Awards 2025 w kategorii „Ambasadorka polskiej kultury” i jak podkreśla, w stu procentach na nią zasłużyła. Przyznawane przez tygodnik „Wprost” wyróżnienie trafia bowiem do kobiet, które zmieniają świat, a Alicja Węgorzewska czyni to od lat, nadając polskiej kulturze operowej zupełnie nowy wymiar. Tym razem szczególne uznanie otrzymała za stworzenie i rozwijanie Festiwalu Mozart Junior. W tym roku odbywa się już jego szósta edycja.